Kitas tu:



Paskutinės temos

Sexy cam roomasby THRESH Pir. 01 31, 2022 2:47 am
xayos ir setto rpgby SETT Pir. 04 05, 2021 2:16 pm
as myliu kooby CAITLYN Kv. 03 11, 2021 1:02 am

Sexy cam roomas
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Pir. 01 03, 2022 8:00 pm
First topic message reminder :

santa
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Pen. 01 07, 2022 1:54 am
-Tu labai labai mielas,- mergina pasakė, nes buuvo labai silpna tam, jai tas lepinimas buvo taip miela, net ne ta prasme,kad pati kažko neegalėjo nusipirkt, bt smagu buvo rūpinomosi procesas.- nemirskėk taip, aš droviuosi,- sutrypė kojomis, dabar jau priie jo vis mieliau  taip elghdavosi.- na, aš mėgstu pirktii dalykus tokius, - sukrizeno, mat iš darbo nemažai uždirbo, galėjo visais pasirūpinti, leidosi ir sau paišlaidauti.- man neebus kkaršta, nriu taip, bet daddy turi mane aprengti,- ji sukrizeno ir nusiėmė dar ir maikutę.- norėčiau, kad šiandien pasikalbėtume iki galo apie dalykus mūsų ir kaip kas bus..- dar pridūrė.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Pen. 01 07, 2022 2:01 am
-Tai tu labai miela. Ypač kai taip mielai trepsi,- ėmė krizenti iš jos nes tas jos gestas buvo tiesiog... adorable, kitokio žodžio geresnio ir neparinksi tam apibūdinti. -Mmm, man patinka kad jau tiek visko prisipirkai,- jis linktelėjo, nes galiausiai tai rodė kad Syndrai iš tikro patiko jų dalykai ir jai buvo smagu ir ji norėjo tai tęsti. -Gerai, eime tada,- jis palaukė kol ji nusirengs, o tada jau ėmėsi rengimo proceso. -Mmmm? gerai, ar jau apgalvojai, kaip norėtum kad viskas būtų, ko tu norėtum iš manęs..? - paklausė jos, pabaigė jos aprengimą.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Pen. 01 07, 2022 2:05 am
-Aš iš tikro gana miela,- linktelėjo galvele mergina ir sukrizeno dėl to, jai patiko būti labai mielai.-0 gerai, man irgi labai patinka pirkti tokius dalykus,- šyptelėjo dėl to ji.- aš jaučiuosi labai gerai,- ddar pridūrė, neeees patiko jai beeibiu būti. Kai jau reeengiama buvo, ji šypssojosi.- na, biški pagalvojau,- linktelėjo galvele mergina.- pagalvojau,kad jau manau eesu pasiiruošusi mums būnant kartu, kad visiškai galėtum kaip nori ir tu eelgtis, ir vadovauti, o aš tavęs dėl visko atsiklausčiau, jeeigu manai,kad reikia, galima dėl visko, bet tu turėtum dabar irgi pasakyti kokiias taisykles ir panašiai, be to visai norėčiau, kad kol nesame kartu, vis tiek būtų kokios taisykles, nežinau, kažkaip kad turėčiau rngtis viena būdama ar teen valgyti kaip, nežinau, kad ir gerti iš buteliuko, kažkas tokio,- susidrovėjusi pasakė ši.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Pen. 01 07, 2022 2:13 am
Thresh dabar įdėmiai jos klausėsi, visgi, jis visada tikrai rimtai žiūrėdavo į šiuos dalykus. Linktelėjo bei šyptelėjo, o tada pasivedė ją iki lovos, kur prisėdo pirmas, o Syndrą pasisodino sau ant kelių dabar. -Gerai, žinoma, man patinka. O taisykles turėtume sugalvoti... Hmm, manau, kol esam atskirai, namuose turėtum visada būti apsirengusi kaip aš tą dieną tau liepiau, ar tinka taip? Ir galėtum visada gerti iš buteliuko. Per dieną tik dvi valandos televizoriaus, ar tai tinka? Ar geriau kad nuo tam tikros valandos nebūtų galima žiūrėti? Visko turi atsiklausti manęs, ir dėl kada valgyti, ir į tualetą, ir ar gali pažaisti, gerai? - jis dėl visko tarėsi duodamas suprasti, kad ji gali kam nors paprieštarauti. -Net kai esi viena, dėl maisto, ar gali jau eiti vakarienės ir panašiai, irgi gali man parašyti ir atsiklausti, ką manai?
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Pen. 01 07, 2022 2:18 am
Atsisėdusi jam ant kelių, mergina apssiikabino jį aplink kakalą.- tinka, aš galiu būti apsirengusi, kaip liepei, bet tadda turi gerai įsidėmėti mano drabužius,- sukrizeno Syndra dėl to.- ar turėčiau būti tada namuose su pampeersais?- paklasuė dar vaikino ir dėl to.- tinka , bet šiaip aš nelabai žiūriu televizoriaus, tai tiesiog gal kaip ekrano laikas, neskaitant darbo?- paklausė jo.- galėčiau parsisiųst appsus į kompą ir telefoną, kad patikrintum,- nuraudo dėl to, bet jai patiko mintis, kad jis tai reguliuotų.- gerai, daddy, o dėl pažaidimo ir tualeto, tai su tavimi tik bvūnant ar ir atskiriai?-paklausė biški pasimeesdama.- taip, manau, kad viskas gerai, - šyptelėjo Syndra.- tik aišku aš nemažą dalį dienos vis tiek stengiuosi dirbti.. - prikando lūpą ddėl to.- bet žinai kas baisu.. - sumurmėjo ši.- šitie vissi beibiški apsirengimai labai sudėtingi, kad nusirengt į tualetą..- patempė lūpą ji.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Pen. 01 07, 2022 2:24 am
-Gerai,- nusijuokė jsi, tikėdamasis kad tikrai įsidėmės. -Aš norėčiau, kad namuose taip būtum, jei manai, kad ir tu norėtum,- linktelėjo jis. -Gerai, ekrano laikas. Parsisiųsk, aš irgi tada atsisiųsiu kad galėčiau stebėti,- na, buvo gi įmanoma viską sujungti ir panašiai, ir Thresh tikrai galėtų stebėti kiek ji laiko praleidžia prie ekranų. -Dėl tualeto manau, tik būnant su manim. O dėl žaidimo irgi turėtum atsiklausti,- palinksėjo jis dabar, nuspręsdamas kad taip bus gerai. -Suprantu. Ar vis dar darai privačias transiliacijas kitiems..? - jis tiesiog užsiminė apie tai, galvodamas, ką ji galvojo, jeigu ji šių nedarytų... -Na, juk tu su pampersu, beibi...,- sukrizeno dabar jis jai akute mirktelėdamas. -Teks tada daryti į jį, jeigu bus per sudėtinga.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Pen. 01 07, 2022 2:28 am
-Manau, kad norėčiau, daaddy,- linktelėjo galvele mergina dėl to ir šyptelėjo.- parsisiųsiu, beet į ekrano laiką įeis, kai šnekėsimės mes?- sukrizeno jį paerzindama.- ir kai klausiu dalykų,- dar pridūrė, nes jau jai visgi atrodė neeeebesąžininga visai čia.- gerai, daddy, supratau,- linktelėjo galvele dėl to.- darau,- linktelėjo galva mergina.- tai daug pinigų ir man rreikia tų pinigų, - atsiduso ji.- bet jeigu tu dėl to jautiesi nepatogiai,aš galiu kažką sugalvoti, - Syndra nenorėjo, kad jam būtų negerai, visgi jai tikrai labai Thresh patiko.- dadddy,- ji nuraudo dėl to baisiai.- ar manai turėčiau į pampersą daryti?- paklapsėjo akutėmis dėl to.- bet ar tada turėčiau tavęs paklausti irrgi?
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Pen. 01 07, 2022 12:15 pm
-Kai šnekamės ne, o kai parašysi paklausti dėl dalykų, taip,- jis prikando lūpą kad nepradėtų juoktis, juk reikėjo kažkokio griežtumo, viskas čia buvo labai sąžininga. Jau net pokalbiams leido nesiskaičiuoti... -Žinai kad pinigai man ne problema, suprantu kad tau reikia tų pinigų, tačiau aš noriu tavimi pasirūpinti, ne tik kaip beibiu, bet ir tavimi, tavo išlaidomis. Aš galiu tau duoti tuos pinigus,- sumurmėjo jis jai švelniai, na, jis buvo pavydus. Ir savininkiškas. Ir jei tai lietė tik finansinius dalykus, jis su malonumu kompensuos taip sakant viską merginai, jeigu žinos, kad jis vienas ja rūpinasi... -Hmmm, kodėl gi ne, juk tam jie ir skirti? - sukrizeno jis dabar. Papurtė galvą. -Ne, turi paklausti manęs kai nori į tualetą tik,- linktelėjo, nes suvokė, kad kai neleis į tualetą, ji tikrai padarys į pampersą ir be jo leidimo.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Št. 01 08, 2022 12:07 am
-Gerai, daddy,- linktelėjo galvele mergina.- kaip pasakysi,  bet aš pasistengsiu laikytis to,- sukrizeno, nes nežinojo ką reikės daryti iš tikro be tokių dalykų, bet jam patiko, kad tokie ddalykai bus kontroliuojami.- aš suprantu, bet esmė tame, kad turiu rūpintis savo šeima ir aš turiu tai padaryti, todėl ir sakau, kad galiu nebedaryti privačių pokalbių, bet turiu tiesiog dirbti, nees man nreikia pinigų,- lintelėjo galvele dėl to, nes jai buvo svarbu pačiai pasirūpinti.- dadddy, bet aš iš tikro tai didelė mergbaitė, gal neturėčiau.. gal keista daryt į pampersus,- prikando ;lūpą ji kiek drovėdamasi.- gerai,- linktelėjo galvele.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Št. 01 08, 2022 12:26 am
-Šaunuolė,- jis ją pagyrė nusišypsodamas dabar. Klausėsi jis. Linktelėjo. -Gerai, aš suprantu tave,- šyptelėjo jis, nors tiesiog norėjo jai duoti tiek pinigų, kiek ji uždirbtų, ir galėtų padėti savo šeimai, bet suprato jos norą, kad ji pati tai uždirbtų ir pasirūpintų tuo. Aišku, per jos transiliacijas buvo galima aukoti, ko Thresh niekad nepagailėdavo. -Hmmm, man tu visai neatrodai didelė, veikiau mano maža miela mergaitė, kai taip apsirengusi ir sėdi man ant kelių,- jis nekaltai sumirksėjo dabar ir ėmė krizenti. -Juk tu mano maža mergaitė... beibis. Tai nekeista,- sušnabždėjo jai į ausį.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Št. 01 08, 2022 12:29 am
-Bet aš nemanau, kad blogai, jeigu padėsi man finansiškkai dėl mano dalykų, jeeeigu norėtum to, nes man patinka drabužiai ir apatiniai, - sukrizeno ji, nes suprato jo norą.- tai tada norėtum, kad nebūtų privačių pokalbių?- iki igalo jis normaliai ir neaatsakė, otdėl norėjo iki galo sužinoti.- dadddy, tu mieleas,- sukrizeno ir ji, paslėpdama veiduką jo kakle.- o kaip man pirmą kartą padaryti taip?- paklausė jo.- gal atsigersiu labai daug ir tada , - sukrizeno ši.- ar galiu atsigertti gauti, daddy?
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Št. 01 08, 2022 12:36 am
-Žinai kad tikrai noriu, noriu tavimi rūpintis ir tau pirkti dalykus,- jis nusišypsojo jai, nes tikrai jam buvo toks noras tiesiog, rūpintis. Ne dėl sekso, ir ne dėl to kad ji jo norus pildytų, jam tiesiog pačiam to reikėjo. -Aš norėčiau. Manau jau per daug tavęs pavydžiu..,- susijuokė, imdamas sukti aplink pirštą jos plaukų sruogą. -Mhmmmm, einam,- pasakė, tačiau visgi pakilo su ja ant rankų ir nuėjo iki svetainės. Pasodino beibi čia, o pats nuėjo pripildyti jos buteliuko vandens ir šį atnešė jai.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Št. 01 08, 2022 12:41 am
-Gerai, daddy, tada rūpinkis manimi, aš tavo,- Syndra nusišypsojo jam ir tada tiesiog paklapsėjo meiliai akutėmis.- gerai, tikkiuosi per daug žiūrėtojų dėl to neeprarasiu,- dar pridūrė, bet norėjo dėl to kažkaip tikėtis.- man patinka, kad pavydi, bet turėsi pakentėti, tik prašau, jeigu žiūrėsi traansliacijas, niekad niekam nekomentuok, kad aš iš tikro tavo,- linktelėjo galvele.- bet gal kada nors nerodydamas veido galėsi mane nuspaankinti prie visų,- sukrizeno dėl to, pagalvodama, kad būtų linksma. Apsikabino jį.- aš tuoj atsisakysiu pati vaikščioti- pranešė jam.- noriu ko nors skanesnio, - kaip beibiukas tikras pareikalavo.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Št. 01 08, 2022 12:46 am
-Mano,- jis taip pasakė, ir kažkaip, tai taip teisingai nuskambėjo, jam labai patiko jų santykiai, ir pati Syndra pasakė kad ji jo... Jis nieko daugiau ir nenorėjo. -Jie turėtų džiaugtis, kad vis tiek gaus tave pamatyti..,- nutęsė jis ir prikando lūpą. Susijuokė. -Žinai kad nekomentuosiu,- linktelėjo, dažniausiai apskritai nuo daug komentarų susilaikydavo ir šiaip, jam įdomiau būdavo žiūrėti į ją. -fuck, Syndra, geriau taip nekalbėk su manim ir man to nežadėk, nes po to ta mintimi tik ir gyvensiu,- prikando lūpą įkvėpdamas oro dabar. O štai netrukus ir pirmieji kaprizai... - Nežinau ar galima ko nors skanesnio, vakare reikia gerti vandenį, nebent galiu padaryti arbatos, bet karšta bus,- pasakė jai.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Št. 01 08, 2022 3:26 am
-Na, turbūt ir džiaugsis, - sukrizeno dėl to.- bet ką padarysi, reikia pasirodyti ir jiems,- linktelėjo galvele, vis tiek tai galiausiai nieko nereiškė.- na, gal dar kol kas negyvenk, bet kada nors.. manau visiems patiktų pamatyt, kai ne pati bandau sau pliaukštelėti per šikną,- gūžtelėjo petukais ir sukrizeno dėl to.- daddy, praaašau aš labai noriu ko nors skaneesnio, plius ne visai vakaras dar,- paklapsėjo akutėmis, jau bandydama su juo susiderėti, kad gautų kažką skanesnio.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Št. 01 08, 2022 3:32 am
-O man patiktų labai tave nuspankinti prieš visų akis,- sumurmėjo jai tuo savo žemu balsu, aišku, jo balsas praktiškai visad toks žemas ir seksualus būdavo. Thresh nematė bėdos dėl jos darbo, kažkaip, turbūt, tik tų privačių pokalbių užpavydėjo nes na, jie vis tiek buvo privatūs. Ir intymesni. Ir visa kita. Vyras atsiduso. -Nemaniau kad mano mergaitė tokia kaprizinga,- jis vis dėl to ją subarė, o tada apsisukęs nuėjo surasti jai ko nors kito, rado šaldytuve sulčių. Išpylė vandenį, išplovė viską, ir įpylė sultis ten, o tada atnešė jai buteliuką.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Št. 01 08, 2022 3:37 am
-Įsivaizduoju, kad dlabai patiktų, jau dabar gali jaustis išskirtinis, nes tu turi mane, o jie neturi,- mirktelėjo akute dėl to, na, turbūt nne  kiekvienam pervertui psisekdaavo iš tikro gauti savo svajonių mergaitę.- tavo mergaitė,- ji susilydė visiškai dabar ir kai gavo sultis, ėmė jas gerti, taip labai agresyviai, kkol viską išgėrė.- daddy, noriiu sysiu,- pasakė jam, bet jai vis dar buvo baisu į pampersą pirmą kartą.- gqaliu į tualetą?
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Št. 01 08, 2022 3:42 am
-Tiesa, man labai, labai pasisekė,- Thresh niekada neslėpė savo susižavėjimo ir visad ir pats paminėdavo kaip tik, kaip jam pasisekė, kad buvo jie su Syndra, ir ji buvo jo. Šyptelėjęs stebėjo kai ši taip godžiai tas sultis gėrė, kas ganėtinai pralinksmino dabar vaikiną ir jis susijuokė. -Mmmm, ne, negali,- kad jau jie apie tai kalbėjo, Thresh nusprendė iš tikro patestuoti jos limitus, ir neleido, aišku, ketino leisti jei matys kad kažkas negerai, bet na, ne dabar...
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Št. 01 08, 2022 3:45 am
-Koddėl?- kaip beibiukas jo paklausėę ir paklapsėjo akutėmis.- daddy, o galim tada eit pažaist ką nors kartu?- paklausė ji vaikino ir tada užsilipo jam ant kelių. - ką norėtum veikti daddy ? Norėtum, kad vėl pastatyčiau mums namą? Bet dabar jau su baseinu, o nee tik fontanu, - visa besididžiuojanti apie savo planą pareiškė ir išsišiepė.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Št. 01 08, 2022 3:50 am
-Nes, daddy neleido,- jis jai paaiškino tik tiek, duodamas suprasti kad didesnio paaiškinimo čia ir nebus. PRikando lūpą. -Taip, norėčiau kad pastatytum mums namą, tik didesnį, su baseinu ir sodu, gerai? Eik dabar atsinešti savo kaladėles ir viską tam, gerai? - paragino ją, o pats persėdo ant grindų, sukryžiuodamas kojas, ir laukdamas jos sugrįžtant.
Puslapis 510
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: