Kitas tu:



Paskutinės temos

Sexy cam roomasby THRESH Pir. 01 31, 2022 2:47 am
xayos ir setto rpgby SETT Pir. 04 05, 2021 2:16 pm
as myliu kooby CAITLYN Kv. 03 11, 2021 1:02 am

Sexy cam roomas
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Pir. 01 03, 2022 8:00 pm
First topic message reminder :

santa
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Tr. 01 05, 2022 8:01 pm
-Įsivaizduoju, kad labai smagu, manau, kad visai norėčiau kieme fontano,- sukrizeno mergina dėl to, pagalvodama, kad čia visai cute visgi gavosi tai. Kai buvo pakelta, kiek nuraudo, apsikabino jį, kai padėjo su visu nusirengiimu, galiausiai ji padarė savo reikalus, o tada jau kažkaip ir su rūbais buvo, tik pamiršo nusiplauti rankutes.- daddy, labai sudėtingas procesas, - sukrizeno ji, nes toks nusirengimas visgi nebuvo lengvas labai. O taa kiek nedrąsiai ištiesė rankas, kad ją vėl paimtų.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Tr. 01 05, 2022 8:14 pm
-Žinau kad sudėtingas, bet tam aš ir esu kad tau padėčiau,- mirktelėjo jai akute. O tada jis paėmė ją ant rankų. -Tu tokia mažutė ir lengvutė, tikras beibis,- jis sukrizeno dabar, imdamas ją truputi nešioti, kol jie grįžo į svetainę ir Thresh pasisodino ją ant kelių ir paėmė nuo stalo jos vieną iš atneštų pyragėlių. -Ar nori pyragėlio? - pasiūlė jai dabar, lūpą prikąsdamas.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Tr. 01 05, 2022 8:19 pm
-Daddy,- sukrizeno mergina dėl to.- aš nesu jau tokia maažutė ir lengvutė,- papurtė galvelę, mini passiginčydama, bet ši tikro kažkaip super gerai jautėi šiuo metu. Pasodinta ant kelių paklapsėjo akutėmis.- noriu, daddy,- prasižiojo ji, suprasdama, kad turbūt vaikinas norėjo ją pamaitinti dabar su juo.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Tr. 01 05, 2022 8:44 pm
-Esi, tikrai esi,- sumurmėjo jai švelniai. Jai pasakius kad nori pyragėlio, tik linktelėjo ir paragino ją išsižioti, kad galėtų pamaitinti. Visai neblogai tai sekėsi, Thresh ir pats to pyragėlio šiek tiek paragavo dabar, o kai jie pavalgė, pasiėmė servetėlę ir pavalė jos lūpas ir panašiai, kad būtų tvarkinga. -Ar buvo skanu? - paklausė jos susijuokdamas.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Tr. 01 05, 2022 8:47 pm
-Man patinka, kad mane nešioji, jaučiuosi kaip tikras beibis, kai nevaikštau,- sukrizeno dėl to ir gana tvarkingai su tuo pyragėliu dabar pavalgė.- buvo labai skanu, aačiū, daddy,- pakštelėjo jam į skruostą dabar jau ji ir tada kiek nuraudo, nes pati pagavo save tame, kad dabar kiek katsipalaidavo.- ar tau viskas grai?- tyliai paklausė.- ar tau patinka taip būti su manimi?- švelniai paklausė vaikino.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Tr. 01 05, 2022 8:51 pm
-Galiu tave ir daugiau panešioti tuomet,- jam visai nebuvo sunku, Syndra atrodo praktiškai nieko nesvėrė jam. Kai ši taip padėkodama pakštelėjo jam į skruostą, vyras kiek nustebęs į ją pasižiūrėjo, bet vis tiek, jam patiko. -Geriau ir būti negali dabar. Atrodo, ir tu atsipalaidavai,- pasakė švelniai nubraukdamas jos plaukučius nuo veiduko. -Man labai patinka taip būti. Ir tavimi rūpintis. Ir tu man patinki,- nusprendė pasakyti vis tik jai, kad ši tikrai jam patiko, o jis ne tik galvojo ją kaip apie partnerę kuriai gali rūpestį suteikti.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Kv. 01 06, 2022 12:05 am
-Man patinka, bet nebūtina persistengti turbūt, nenoriu, kad tau būtų sunku,- linktelėjo galvele dėl to.- truputį atsipalaidavau, man gera, bet bijau persistengti, kad nuo naujumo po to neimčiau blogai jaustis,- linktelėjo galvele ši.- aš?- sukluso ši ir pažvelgė į vyrą.- patinku kaip žmogus, ta prasme? Na, kaip mergina, o ne tik sexy cam girl?- bandė pasitikslinti iki galo.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Kv. 01 06, 2022 11:44 am
-Man nėra sunku,- jis ją patikino tuo, na, kol kas tikrai nebuvo. Linktelėjo. -Suprantama. Todėl ir geriau po truputi,- jis jai sumurmėjo ir prikando lūpą. -Tu. Žinau kad tai galbūt skamba keistai, nes mes nespėjome dar vienas kito tiek pažinti, tačiau kai pradėjome bendrauti daugiau ir labiau asmeniškai... Tu man visada patikai labiau, bet tikrai manau, kad man tik iš tikro patinki. Ne kaip tik sexy cam girl. Norėčiau tave labiau pažinti,- švelniai pasakė jai šyptelėdamas.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Kv. 01 06, 2022 2:29 pm
-Gerai,- linktelėjo galvele mergina.- bet galėtum man papasakoti, ko norėtum iki igalo, kas būtų tavo svajonėse?- paklausė ši, nes vis tiek norėjo žinoti, kokie gi jo tie noraia, kaip būtų jų santykiai ir panašiai.- tu man irrgi patinki, tikiuosi nesu per daug naivi, bet bent esu užtikrinta, kad tu nesmerksi imaanęs dėl mano darbo,- sukrizeeno dėl to mergina ir apsikabino ojį.- bet šiandien jau tturėčiau važiuoti namo, galbūt kitą kartą tu atvažiuosi pas mane?
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Kv. 01 06, 2022 6:42 pm
-Aš nenoriu skambėti, atstumiančiai. Tiesiog, kaip ir sakiau, aš norėčiau turėti kuo rūpintis, kas būtų mano beibis, kam būčiau svarbiausias, ir kas būtų nuo manęs priklausomas. Jog reikėtų visko atsiklausti manęs, ir manęs klausyti. Ir aš mėgstu kitus sugėdinti, ir netvarką, ir panašius dalykus, nežinau ar tau patiktų kartais būti gėdinamai,- susijuokė jis, žinojo kad kitiems patinka dalykai, bet na, apie Syndrą irgi nežinojo daug. -Kartu noriu galėti išpildyti tavo norus ir leisti tau atsipalaiduoti,- pasakė jai švelniai. Šyptelėjo. -Negalėčiau tavęs smerkti. Nebent... labai pavydėti,- jis papurtė galvelę prisipažindamas, bet aišku, jie dar nieko rimto tarpusavyje neturėjo kad apie tai kalbėtų. Linktelėjo. -Gerai, galėsiu atvažiuoti, žinoma,- pritarė jis tai minčiai.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Kv. 01 06, 2022 6:48 pm
Mergina jo klausėsi ir galiausiai linktelėjo galvele.- aš nežinau, manau, kad man patiktų,bet turbūt tada reikėtų tiksliai viską susidėlioti, nes tokius norsu aš visad turėjau, bet niekad nesugebėjau kažkam iki galo išreikšti,- gal tai buvo keista, kai ji buvo tokia gana atvira mergina su savo kūnu ir panašiai, kuri drąsiai elgdavosi, bet va vi stiek.- tai nori, kad būčiau tavo mažas beibis, kurį galėtum gėdinti?- dar sukrizeno jį paerzindama kiek.- suprantu, bet dirbti reiekia,- šyptelėjo ši.- ar padėsi man apsirengti atgal, ar norėtum, kad užsidėčiau paltą ir kelnes bei važiuočiau taip?- sukrizeno ši.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Kv. 01 06, 2022 6:56 pm
-Reikėtų. Norėčiau kad ir tu man papasakotum, ko norėtum tokiuose santykiuose,- pasakė jai šyptelėdamas dabar ir sukrizendamas. -Mhmmmm, būtum mano beibis, na, beibius kartais reikia sugėdinti kai jie būna negeri ir netvarkingi,- ėmė juoktis jis nusprendė švelniais pirštais perbėgti per jos skruostą dabar. Kiek aišku gaila kad jau teko jai važiuoti. -Hmmm, norėčiau kad užsidėtum tik kelnes ir paltą,- pritarė minčiai ir jo akys žybtelėjo. -Ar kitą kartą turėsim daugiau laiko kartu?
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Kv. 01 06, 2022 9:02 pm
-Aš truputį daugiau pagalvosiu ir papasakosiu, gerai?- paklasuė mergina jo.- gal aš būsiu geras beibis, kaip tada mane sugėdinsi?- paklapsėjo akutėmis sukrizendama dėl to, nes norėjo jį biki paerzinti.- gerrai,- linktelėjo galvele.- taip, nes susitarsime susitikti taip, kad niekam nereeikėtų nieekur eit, - linktelėjo galva ir atsistojo, kažkaip užsidėjo kelnes, kas buvo juokinga, nes sunkiai tilpo su pampersu. Užsidėjo dar ir paltą.- matai, užsimaskavęs beibis,- sukrizeno ji irdar apsikabino vyrą, kol galiausiai atsisveikino.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Kv. 01 06, 2022 10:07 pm
Thresh šį kartą lankėsi pas Syndrą, nors tai ir nebuvo pirmas kartas. Ši sakė paliks duris atrakintas, tai vyras, kai jau pasistatė automobilį ir paėmė lauktuves, kas buvo keli žaislai beibiui, ir priėjęs pabeldė į šias, duodamas žinoti kad jis atvyko. Pravėręs jas žengė į vidų ir apsidairė. -Beibi? - pašaukė iškart ją mielu kreipiniu ir sukrizeno, ėmė vilktis palta dabar, kurį netrukus pasikabino ir nusiovęs batus žengė labiau į vidų ieškodamas merginos.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Pen. 01 07, 2022 1:20 am
Mergina laukė jo, prieš tai darė savo transliaciją, po to nuėjo iki dušo ir panašiai, tada užsidėjo sportines kelnes bei marškinėlius, jai kažkaip labai prie širdies buvo, kad jis padėdavo apsirengti.- labas, daddy,- ji jau laisviau sakė šį žodį, prisimazino prie jo iš karto bei pakštelėjo jam į lūpas.- visas vakaras mūsų, jeigu dar pasiliksi..- prikando lūpą, nes norėjo to. Kaip tik užrakino duris bei įsitempė jį į vidų. - pasiilgai manęs?
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Pen. 01 07, 2022 1:31 am
-Pasiliksiu? - kai ši pasirodė šyptelėjo jai tačiau netrukus gan nustebęs pakėlė antakį. -Ar turi omeny nakčiai? - na, jie dar nenakvojo vienas pas kitą, bet nebuvo taip, kad Threshas nesvajojo kaip užmigs glėbyje su ja. -Labai pasiilgau,- patvirtino jis, apsikabindamas dar ją per liemenį. -Ar nori ir vėl kad išrinkčiau ką apsirengti? Aww, beibis nesugeba be manęs apsispręsti? - sumirksėjo jis, ją truputi gėdingai paerzindamas.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Pen. 01 07, 2022 1:34 am
-Taip, pagalvojau, kad ryt savaitgalis ir turbūt tu nedirbi, tai galėtum pasilikti nakčiai ir kartu dar pabūtume šiek tiek rytee?- paklausė mergina pamirksėdama akutėmis , nes iš tikro norėjo su kažkuo kartu miegoti, o Thresh atrodė pakankamai tinkamas variantas.- gerai, aš irgi tavęs pasiilgau, - meiliai pasakė jam atgal.- daddy,- ji iš karto nuraudo, nes tokie paerzinimai ją visad paveikdavo.- šiaip jau.. gal ir nesugeba,- nusijuokė net pati ir nusitempė jį už rankos iki savo mieegamjojo.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Pen. 01 07, 2022 1:43 am
-Žinoma. Taip, ryt nedirbu ir neturiu jokių kitų planų,- šyptelėjo turbūt būtų ilsėjęsis namie ar kažkas tokio. Kai ji taip nuraudo, Thresh tik nusijuokė, o tada nusekė ją iki miegamojo. -Tiesa aš atnešiau tau kai ką,- pasakė paduodamas jai tuos žaislus, ten buvo keli barškučiai ir šiaip žaisliukai. Jis apsidairęs, nuėjo atsisėsti ant lovos. -Ar dėsime šiandien pampersą? Ar tu jau su juo? - paklausė prikąsdamas lūpą dabar ir šyptelėdamas. -O apsirengti... Parodyk, ką turi mielo? sijonėlius kokius ar kokią vientisą pižamą?
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Pen. 01 07, 2022 1:45 am
-Gerai, aš turėsiu ryt dirbti, bet galėsiu atiddėti kuo ilgiau,- linktelėjo galvele mergina dėl to.- ką?- pasidomėjo ji ir pasižiūrėjo į tuos žaislus bei nuraudo.- nna, daddy labai mane lepina, - paklapsėjo akūtėmis dėl to patenkinta. Syndra susigėdo, o tada savo kelnėms gana laissvoms leido kristi žemyn ir paaiškėęjo, kad jau buvo ji su pampersu.- turiu daug ko miielo iiš tikro, galbūt neetyčiia užsisakiau daug dalykų , - prisipažino ji ir sukrizenusi, parodė savo spintoje jam skyrių, kur jau nemažai buvo cute ir beibiškų rūbų.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Pen. 01 07, 2022 1:50 am
-Žinoma, kad labai lepinu, nes beibis to nusipelnė,- nusišypsojo jai, Thresh turėjo nemažai pinigų, tai jam nebuvo gaila nieko, manė, kad buvo tikrai verta tuos pinigus va išleisti taip ant merginos, jeigu tai darė ją, o kartu ir jį, laimingus. Jai leidus kelnėms kristi sukrizeno. -Supratau,- mirktelėjo akute dabar, ir tada visgi priėjo prie spintos. -Oooo, tikrai,- pritarė jis, ir ėmė apžiūrinėti. Ištraukė kažkokį rūbą kas buvo kaip šliaužtinukas ir parodė jį jai. -Gal tai tada? Ar ko nors laisvesnio kad nebūtų karšta..,- pagalvojo nors turėjo atrodyti šitaip ji labai cute.
Puslapis 410
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: