Kitas tu:



Paskutinės temos

Sexy cam roomasby THRESH Pir. 01 31, 2022 2:47 am
xayos ir setto rpgby SETT Pir. 04 05, 2021 2:16 pm
as myliu kooby CAITLYN Kv. 03 11, 2021 1:02 am

Sexy cam roomas
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Pir. 01 03, 2022 8:00 pm
First topic message reminder :

santa
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Št. 01 08, 2022 3:55 am
-O kodėl daddy neleido?- ji dar nepasidavė truputį su tuo, bet galiausiai kai jis pasakė ką reikiia pastatyti, ji sukrizenusi, nubėgo pasiimti kaladėles, kurrių šiaip jau turėjo didelę krūvą, nes jai patiko statyt dalykus. Syndra įsitaisė ant grinddų.- beet manau reikia ir fontano prie baseino, nees man atrodo labai protinga,- paaiškino jam sukrizendama.- o daddy?- pažvelgė į jį, ness kažkaip neekonsentravo dėmesio.- ar tu norėsi sekso su manim?- paklausė, nes kažkaip jo jie buvo cute, jis ją perrengdavo, bet kažkaip nieko dar daugiau nebuvo.. - ar tu nori būti mano pora?
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Št. 01 08, 2022 4:02 am
-Fontaną gali pastatyti sode, ką manai? - pasiūlė jai tokią išeitį dabar irgi bei linktelėjo, o tada pasirėmė alkūnę sau į koją ir įtaisė galvą ant rankos, stebėdamas ją. Syndros klausimas išmušė Thresh šiek tiek iš vėžių, jis negalėjo meluoti, net sumirksėjo kelis kartus. -Mmmm, o ar tu norėtum? - paklausė jos susidomėjęs. -Tu man patinki, Syndra. Aš noriu būti tavo pora, ir noriu tave nusivesti į pasimatymus. Žinoma, norėsiu ir sekso su tavim... Aš kartais apie tai pagalvoju,- prisipažino prikąsdamas lūpą, na ji buvo graži, seksuali mergina ir taip, ir vis dalykai ką jie darė ir vyrą veikdavo, jis apie ją svajodavo. -Bet nenorėjau nieko skubinti, ar sugadinti, su tuo, jeigu tau patinka tiesiog šitaip būti su manim.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Št. 01 08, 2022 4:07 am
-Neeeee, daddy, fonntanas bus svetainėje,- patenkinta pasakė apie savo išmintį.- norėčiau, - linktelėjo galvele dėl to.- hmm, gerai, o su seksu norėsiokių nors taisyklių?- sukrizeno mergina ir tada nuspreendė biški pabaigti su statymu, atsisėdo pas jį ant kelių ir paklapsėjo akutėmis.- viskaas gerai, aš noriu būti tavo mergina,- priglaudė skruostą jam prie skruosto meiliai.- aš tik jau seniai neturėjau parrtnerio, bet viskas gerai, dėl mano darbo tai neepadaro manęs kažkokia neištikima ir panašiai, aš jeigu turiu partnerį, jis tik vieenas,- nuraminti jį iš anksto dėl viisa ko norėjoo.- o tikrai negaliu į tualetą?-  paklapsėjo akutėmis, nes ddabar jau norėjo labai, bet tipo neatrodė, kad jaučiasi nepatogiai.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Št. 01 08, 2022 4:18 am
-Hmmm pagalvokime,- jis prikando lūpą. -Irgi turėsi klausyti manęs, o jei neklausysi, aš tave nubausiu. Žinoma, gali man papasakoti, kas tau būtų nemalonu ir tikrai ne,- jis rimtai pasakė. -Bet net tavo orgazmas priklausytų nuo manęs, negalėtum baigti kol neleisiu, ir panašiai..,- nutęsė jis ir šyptelėjo, nes jie apie tai šnekėjo, o ji taip meiliai glaudėsi. -tuomet, aš būsiu laimingas jei būsi mano mergina,- sušnabždėjo jai švelniai dabar. -Žinau, aš suprantu,- jis linktelėjo ir nusijuokė dabar švelniai. Paglostęs Syndros plaukučius, pakštelėjo į jos lūpas. -Ne. Vis dar negali,- papurtė galvą prikąsdamas lūpą.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Št. 01 08, 2022 4:20 am
-Hmm nežinau kas būtų tikrai ne, tiesiog jeeigu nepjaustinėsi manęs, viskkas bus gerai,- linktelėjjo galvele.- man patinka sugėdintai būti iir klausyti,- linkktelėjo galvele, pagalvodama, jog kažkas tokio būti geeriausia.- ir galėtum mane daug spankinti dėl visko,- dar pridūrė sukrizendama.- ir taip, daddy, orgazmas priklausys tik nuo tavęs,- linktelėjo galveele.- geraii, tada būsiu tavo mergina, - Syndra pabučiavo jį normaliai dabar jau.- daddy,- paslėpusi iveiduką jo kakle, Syndra visgi neišlaikė ir tada pasinaudojo pampersu viisgi, susigėdusi, bet kartu galvojo, gal jis nepastebės.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Št. 01 08, 2022 4:30 am
-Ne, nepjaustinėsiu tavęs,- jis susijuokė, o turbūt, jei ir ko sugalvotų ko reikia daugiau fiziškai, visad su ja pasitartų. -Gerai, puiku,- prikando jis lūpą ir pakilnojo antakius. Jau ta visa fantazija apie prisidirbusią Syndra su raudona šikna nuo jo spankinimo ėmė rodytis vyro galvoje, bet jis išliko ramus, ir visas mintis išsklaidė tas bučinys, į kurį jis dabar ir atsakė. -Ar jau padarei? - kai ši taip paslėpė veiduką jo kakle jis sukrizeno, na pampersas viską sugėrė tai jis jausti negalėjo, bet jos reakcija pasakė daug...
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Št. 01 08, 2022 2:26 pm
Kai jis taip paklausė, mergina nuraudusi visa buvo.- galbūt,- sukrizeno dėl to, vis tiek jautėsi susigėdusi dabar.- daddy, tu mane engi,, - sumurmėjo pasiskųsdama dėl to.- bet ačiū, kad padėjai,- dar pridūrė dėl to, nes vis tiek reikėjo paskatinimo pirmą kartą pamėginti į pampersą..
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Št. 01 08, 2022 11:23 pm
-aš tavęs visai ne engiu,- nusijuokė jis, juk tikrai ne... kaip jis galėjo. Sukrizeno. -Visada tau padėsiu,- mirktelėjo jai akute ir susijuokė, paglostydamas jos plaukučius dabar ir pakštelėjo jai smilkinį. -Ar dabar jau eisi pagaliau pastatyti tą mūsų namą, mmm? Kas ten sakei, bus fontanas svetainėje? - ėmė juoktis iš jos tokių minčių.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Št. 01 08, 2022 11:37 pm
-Truputį engi, dadddy,- linktelėjo galvle.- o daddy, tada man reikia į tualetą vis tiek susitvarkyti, ar galiu?- paklapsėjo akutėmis mergina.- bet taip, bus svetainėje fontanas, iš jo bėgs padažas česnakinis,- pati juokėsi iš tų minčių, bet nebuvo taip jau sunku į beeibio esybę įsilieti ir šnekėti savo cute nesąmones.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Sk. 01 09, 2022 12:10 am
-Mmmm..,- Thresh dabar apsimetė kad dvejoja. -Gerai, gali eiti. Ar nori kad daddy eitų kartu ir tave sutvarkytų? - pakėlė jis antakį, susijuokdamas. -O Dieve,- iš jos tokios minties tik papurtė galvelę šiek tiek ir ėmė krizenti pats, nes jam irgi labai buvo juokingos jos mintys tokios. -Būtų gerai kad ir realybėj turėtume česnakinio padažo fontaną, tiesą? - nusijuokė.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Sk. 01 09, 2022 2:32 am
-Daddy, ar tau nekeista būtų tai sutvarkyti?- paklapsėęjo akutėmis mergina.- bet galėtum, tada būčiau visai kaip beibis,- išsišiepė ji kuo meliausiai.- matai, toks labai geras fontanas, - linktelėjo galvele.- neeeee, nebūtų, nes tada turbūt būtų purvinas fontanas ir negalima būtų jame maudytis, - pasakė labai logiškai ir paklapsėjo akutėmis meiliai.- bet aš galiu padaryt fontaną,- mirktelėjo akelel, jau pabūdama dabar perverte mažąja.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Sk. 01 09, 2022 2:41 am
-Ne, nebūų,- jis susijuokė, ir ta proga pasiėmė ją ant rankų ir nusinešė iki vonios kambario dabar. Čia pasodinęs ant klozeto, ėmė ją nurenginėti. -Tikrai labai geras,- linktelėjo ir susijuokė. -Tai ir dabar žmogeliukai kuriuos pastatysi negalės jame maudytis..,- nutęsė jis jai, labai atrodė irgi įsijautęs į jos šnekėjimą apie šiuos dalykus. Tik po Syndros tokio pasakymo prunkštelėjo net. -Ar ne? Sakai,- paerzino ją dabar pakeldamas akutes. Nuvalė ją, viską sutvarkė. Paėmęs naują pampersą uždėjo jį jai ir aprengė.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Sk. 01 09, 2022 2:44 am
-Na... šiaip jau galės, kodėl tu sugalvojai, kad negalės?-mergna sutrikusi paklausė, nesjai čia atrodė labai logiška. Leidosi dabar tvarkoma, nors buvo kek keista.- aha, aš galiu paleisti fontaną, - mirktelėjo jam akute ir tada jau kaii buvo aprengta ir švari, apsikabino jį, nes jau patiko Syndrai būti nešiojamai. -einam statyt, bet tu turi su manim kartu,- paaiškino jam sukrizendama.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Sk. 01 09, 2022 2:47 am
-O tai jau tavo pastatytis česnakini padažo fontanas jiems nebus purvinas? - Thresh net aiktelėjo, atseit ji čia nesirūpino būsimais kaladėlių žmogeliukais dabar. Jis paėmė ant rankų Syndra dabar. -Tai reikės kada nors paleisti tą fontaną,- jis gan irgi pervertiškai pasakė ir jai mirktelėjo akute, o tada atnešė į svetainę. Prisėdo su ja ant žemės. Nežinau ar kaladėlės jau buvo čia, bet tebūnie buvo. -O jeigu aš ką nors sugadinsiu? Čia gi tavo namas..,- nutęsė bandydamas iš to išsisukti.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Sk. 01 09, 2022 2:49 am
-Dadddy, tu visai nemąstai, juk pagalvok, kad juos jeigu ką lenngva nuplauti,- paapurtė galvą, tarsi jis čia visai nesąmones šnekėjo, o Syndros planas buvo grynai absoliučiai tobulas.- -heehe reikės paleisti,- mirktelėjo akute jam atgal ir susijuokė. Atsisėdusi ant žeeemės, susikaupė daabar jau su bandymu tiksliai sugalvot.- ne, daddy, nebandyk atsimazint,- papurtė galvą.- statysim kartu,- pareiškė jam.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Sk. 01 09, 2022 2:56 am
-O mums nebūtų lengva jei kas nusiprausti? - ėmė juoktis. -O gal jiems bus nesmagu maudytis tokiam fontane..,- nutęsė, jau visiškai įsijautė į šitą šūdų šnekėjimą Thresh ir neketino regis dabar sustoti. Jis nužvelgė viską. -Gerai, tebūnie, statysim. Nuo ko man pradėti, tu čia vadovauji,- paragino ją dabar ale liepti jam ką statyti tiksliai ir ką padaryti.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Sk. 01 09, 2022 2:57 am
-Mees turim drabužius, o jie nuogi būna, be to jie nori,- pasakė pačius geriausius argumentus pasaulyje ir parodė dar jam liežuvį. Mergina tada labai ddaug jam aiškino ir jie kokias dvi valandas užtruko, kol gavosi labai puikiai kaip ji norėjo, aišku čia iš tikro gana įspūdingai atrodė.- va labai geras namas, daddy, noriu valgyt,- jau prarado susidomėjimą ir tada užsilipo pas jį ant keliųū.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Sk. 01 09, 2022 3:01 am
-Gal aš va irgi būsiu nuogas ir norėsiu, turėsi česnakinį daddy, ką manai? - parodė jai liežuvį toliau žaismingai ginčydamasis, nors aišku, kad jis niekada to nenorėtų ir tikrai neliptų į česnakinį fontaną. Jis susikaupė labai statyboms dabar, ir padėjo jai, kol jie tą įspūdingą namą ir pastatė. -Tikrai labai geras,- pritarė. Jai atėjus ant kelių, apsikabino. -Ką norėsi valgyti? Saldainiai jei kas, nesiskaito kaip maistas,- jis taip įspėjamai į ją pažiūrėjo.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Sk. 01 09, 2022 3:03 am
-Saldainiai visiškai galėtų būt maistas,- palinksėjo galvele mergina.- bet nežinau, man nesvarbu ką valgyti, tik nenoriu daryt pati,- papurtė galvą,, nes jai inepatikdavo gamint, valgydavo dažniausiai beleką, nejautė didelio kažkokio prisirišimo prie būteent kažkokio maisto.- net nežinau ar turiu kažką, - pridūrė, įspėdama, kad jam reikės būti pakankamai iširadingam su maistu.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Sk. 01 09, 2022 3:06 am
-Neee,- papurtė jis galvą nutęsdamas dabar. -Hmm, gerai eime pažiūrėti,- jis atsistojo dabar kažkaip su ja ant rankų ir nusinešė iki virtuvės. Pasodino ją ant kėdės ir nuėjo iki šaldytuvo, apžiūrėjo kas ten buvo, ir šiaip, ką ji turėjo. -hmm, yra visokių daržovių likučių, manau galiu viską sumaišyt ir patroškint... Makaronai ar kruopos? - jis dabar pagalvojo, kas geriau su tomis daržovėmis būtų.
Puslapis 610
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: