Kitas tu:



Paskutinės temos

Sexy cam roomasby THRESH Pir. 01 31, 2022 2:47 am
xayos ir setto rpgby SETT Pir. 04 05, 2021 2:16 pm
as myliu kooby CAITLYN Kv. 03 11, 2021 1:02 am

Sexy cam roomas
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Pir. 01 03, 2022 8:00 pm
santa
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Pir. 01 03, 2022 8:26 pm
Thresh jau nekantravo kada bus susitinkimas jų su Syndra, jau buvo įsijungęs kamerą ir prisijungęs prie skambučio, šiandien turėjo būti jie su mergina tik dviese. Jis žinojo kad turėjo ateiti jai daiktai, kuriuos jis jai atsiuntė dovanų. Todėl nekantravo ką prie jo išpakuos, nes ten buvo keletas cute gyvūnėliškų dalykų kaip uodegytės ir lankeliai su ausytėm, aišku keltas vibratorių, kažkokie seksi apatiniai ir cute triko, tikėjosi kad gal net apsirengs kažką dėl jo. Įsitaisęs vyras ant kėdės, nevilkėjo marškinių dabar, laukė ir kol Syndra prisijungs.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Pir. 01 03, 2022 9:07 pm
Syndra su kai kuriais pasikalbėdavo asmeniškai ir padarydavo visokių tokių dalykų, bet kažkaip su juo jausdavosi kartais, kad net nuoširdumo buvo tame ir panašiai. Mergina dabar buvo su šviesiais triusikėliais ir ant viršaus su labai labai trumpa maikute, kai prisijungė prie skambučio, buvo pasidėjusi tas dėžtues, ką jis dabar čia atsiuntė.- labas, - pasisveikkino su juo ir nusišypsojo, žinoma, biški pasimaivydavo , nebuvo iki galo juk savimi, net jeigu šis vyras jai ir kiek daugiau  patiko nei kiti.- kaip tavo diena?- paklapsėjo akutėmis ji.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Pir. 01 03, 2022 9:22 pm
-Sveika,- kai mergina prisijungė į skambutį, vyras jai šyptelėjo palinkdamas į priekį dabar ir šyptelėjo ją nužvelgdamas, būdamas patenkintas, tuo ką ši vilkėjo, nes ji atrodė labai žavingai. -Mano diena neblogai. O kaip tavoji? - pakėlė antakį jį. -Ar gavai mano dovanas? - paklausė švelniai jos ir šyptelėjo. Thresh nebijodavo jai parodyti švelnumo, ar nuoširdumo, vis tik, jam Syndra patiko - jis nebendravo su kitomis cam girls jokiomis, nesiųsdavo joms dovanų, nors juk galėjo, anksčiau gal žiūrėdavo tiesiog daugiau kitų, bet šiais laikais, kai taip atsirado Syndra - dingo kitos, ir jo visas dėmesys buvo sutelktas į ją.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Antr. 01 04, 2022 3:37 am
-Mano visai sklandžiai praėjo diena,- lintkelėjo galvele, priieš tai dar darė transliaciją jau visiems, bet dabar buvo tam laikas pasibaiigęs, taip pat atliko ir kitas gyvenimo pareiigas, kuriių dar nesgalvojau.- gavau, bet dar neišpakavau, norėjau palaukti, kol mees kalbėsimės, - linktelėjo galvele ši. - gerai, turbūt turėčiau pradėt,- šyptelėjo ši, pradėjo pakuoti dalykus.- mm patinka matau gyvūnėliai?- paklausė jo ir kilstelėjo antakį, pažvelgdama į kamerą, viską apžiūrėjo.- ar norėtum, kkad ką nors apsirengčiau?- paklausė jo.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Antr. 01 04, 2022 3:45 am
-Mmmm,- jis šyptelėjo, iš tiesų jos transliacijos prieš tai tik šiek tiek žiūrėjo, nes tuo metu dirbo. Net jei jie turėdavo tokias privačias sesijas, vis tiek jam patikdavo žiūrėti ir tai, ką ji darydavo prieš visus, nors, šiek tiek jos ir pavydėdavo. Jis stebėjo kaip ji pakavo dabar. -Pamaniau kad tiesiog mielai taip atrodytum,- pasakė jai vyptelėdamas vyras dabar. Linktelėjo. -Atrodytum cute ir seksi su tuo triko... Arba su tai apatiniais. Ir su ausytėm, manau, tau tiktų,- šyptelėjo prikąsdamas lūpą, nors Syndra ir dabar labai mielai atrodė ir toks jos apsirengimas, bet žinojimas kad ji vilkės kažką ką išrinko jis..
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Antr. 01 04, 2022 3:48 am
-Mačiau labai trumpai buvai pasiirodęs.... - apiee transliacijją pasakė ji.- pasigedau tavęs,- dar pridūrė ir šyptelėjo ji.- tau patinka, kkai mielai atrodau?- pasidomėjo mergina ir linktelėjo galvele bei nusprendė, kad reikia persirengti, atsistojo, ddalis jos kūno matėsi, bet Syndra dabar nusirengė nuo savęs maikutę ir apatinius, užsidėjo tą triko ir tada ausytes. Prisėdo į savo vietą.- kaip atrodau?- sukrizeno ši, pagalvodama pati, kad jautėsi mielai.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Antr. 01 04, 2022 3:53 am
-Atleisk, turėjau darbo,- jis pasakė jai, ir prikando lūpą. -Pasigedai manęs, sakai? Ar filmuodamasi pagalvojai apie mane, tuomet? - Thresh prikando lūpą, ir kilstelėjo kiek šios kamputį aukštyn. Stebėjo kaip ši persirengia, o jai baigus ir pasirodžius, jam tikrai gan sunku pasidarė ant kiek gerai ji atrodė. -Tau labai tinka, atrodai gražiai ir mielai. Ir taip, man patinka kai atrodai mielai..,- atsakė į jos ankstesnį klausimą. -Kaip jautiesi? Ar tau patinka šitaip būti, ar tik dėl...manęs taip apsirengtum, mm?
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Antr. 01 04, 2022 3:56 am
-Liūdna, - patempė lūpą mergina.- žinoma, kad pagalvojau, visada pagalvoju, ypač, kai tavęs nėra, labai dėl to jaučiiuoosi nusivylusi,- iš tikro dalinai iji maivėsi, bet tame buvo iir tiesos tikrai.- ačiū, malonu tai girdėti,- linktelėjo galvele.- mmm , o patinka tik kai atrodau ar norėtum, kad ir elgčiausi mielai?- paklapsėjo  akutėmis.- hmm, - susismąstė ji.- iš tikro, na, per savo transliacijas stengiuosi daryti kas man patinka, bet ir tai, kas patiktų kitiems, ko aš iš tikro noriu? Man patinka būti mielai, - linktelėjo galvel, nuoširdžiai jam pasakydama.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Antr. 01 04, 2022 4:07 am
-Atleisk... kitą kartą pasistengsiu būti, gerai? - Thresh šyptelėjo. Jis nebuvo kvailas ir naivus, kad pagalvotų jog ji čia visiškai rimtai, ir suprato kad iš dalies vis tiek tai sakė, kad patenkintų jį... Bet jam nerūpėjo, nes buvo vis tiek smagu girdėti tai. -Tu ir taip esi miela iš savęs, visada būni miela,- vyras jai akute mirktelėjo ir nusijuokė dabar tiesiog. Klausėsi jos. -Gerai, aš kažkodėl maniau, kad tau patiks ir tiks, ką tau atsiųsiu. Tikiuosi esi patenkinta... Jeigu ko nors norėtum ir pati, žinai kad gali man pasakyti, mmm? - vyras kiek palinko į priekį dabar.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Antr. 01 04, 2022 4:11 am
-Taip, tikiuosi, kad pasisteengsi, jeigu visada būsi, galbūt galėsiu ką nors sugalvoti, kaip tau atsidėkoti,- mergina meiliai paklaapsėjo akutėmis ir sukrizeno, mokėjo tokia biški vilioklė būti visgi.- ačiū, - nuoširdžiai padėkkojo dėl to.- taip, man patinka,aš turiu pati panašių dalykų,- nusprendė jam pasakyti kažkodėl.- nors net nežinau ar tau įdomu kažkas apie mane iš tikro,- gūžtelėjo petukaiis dėl to.- neenoriu prisigalvoti, galiausiaai tu mane žiūri tik dėl vaizdo,- atsiduso sunkiai ši.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Antr. 01 04, 2022 4:15 am
-Hmmm, jau įdomu, ką gi turi omenyje...,- jis nutęsė, lūpą prikąsdamas ir šyptelėdamas. -Rimtai? Ir kokių gi? Daugiau ausyčių? - susijuokė, nes dabar bandė atsiminti, ar kažką tokio labiau.. gyvūnėliško matė kai ši vilkėjo savo transliacijoje, bet visgi negalėjo atsimint. Suraukė antakius. -Kodėl man kad man nėra įdomu apie tave kažkas iš tikro? Tik dėl to kad žiūriu į tave šitaip? - Thresh susidomėjo jos žodžiais ir pakėlė antakius. -Mes susipažinom per tai, per tavo transliacijas.. Bet man įdomu, Syndra. Apie tave žinoti daugiau, ir tu įdomi ne tik pažiūrėti. Aš nežiūriu į kitas mergina, nes jos manęs nedomina kaip asmenybės,- jis jai nuoširdžiai pasakė ir šyptelėjo dabar. -Nori man ką nors papasakoti apie save?
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Antr. 01 04, 2022 1:42 pm
-Nežinau.. sužinosime tik tadda, kai būsi geras ir neepraleisi mano transliacijų, - linktelėjo galvelee dėl to ir sukriizeno.- turiu uodgyčių, turiu letenėles, turiu tokių drabužių mielų ir beibiiškų,- atvirai pasakė jam.- kitiems to nerodau,- dar pridūrė, duodama suprast, kad čia buvo toks jau jos asmeninis dalykas.- atvirai sakant, na, vis tiek į tokias merginas dažniausiai žiūri vieniši pervertai, kurieems nelabai kas daugiau rūpi, fuck, atsiprašau,- papurtė galvą,nes turbūt jau buvo epr daug atvirumo tame.- kodėl aš tave sudominau? Labiau nei kitos? Negi ne tik dėl mano kūno?- paklausė ši.- hmm, nežinau ką papasakoti, tiesiog labai norėčiau, kad manimi kažkas pasirūpintų,- prikando lūpą ji, nes vissad sudėtinnga buvo jai, nuo anksti turėjo daug rūpintis kitais, buvo pavargusi nuo to.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Antr. 01 04, 2022 3:29 pm
-Oh, tai visgi ir tau patinka būti gyvūnėliu? - jis šyptelėjo, suprato kad čia tikrai jau asmeninis dalykas buvo, ir Thresh iškart toks intymumo jausmas apėmė, kai ši tuo su juo pasidalino. Šyptelėjo, kažkaip, vis tik, visada turėjo jausmą, kad jai tai patiko. -Na, tai tiesa,- jis pripažino trūktelėdamas pečiais. Jis irgi buvo pervertas, bet na, Thresh visad gerbdavo merginas, ir jeigu matydavo kad joms yra tikrai nepatogu, ar jam pasakydavo, jis tikrai nuo jų ir atsipisdavo. Visgi ieškojo kažko, kam irgi tai patiktų, ir kuo jis pasirūpinti galėtų. -Tiesiog, pajaučiau kad tu kitokia... Taip, tu graži, bet apie tave yra ir kažkas daugiau nei tik tai. Jaučiu... ryšį,- vyras šyptelėjo jai. -Norėčiau tavimi pasirūpinti... Jei tik man leistum. Tau nereiktų apie nieką daugiau galvoti..,- nutęsė, jis net sugebėjo neskambėti kaip pervertas visiškas, o tikrai, kad norėjo jai rūpestį visą suteikti.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Antr. 01 04, 2022 4:01 pm
-Gal ir patinka, na, patinka idėja labiau, - dar pridūrė,nes ji aapsirengdavo ir panašiai, bet viis tiek su tuo nieko nedarydavo.- ar nneturi žmonos?- paklausė Syndra, nes kažkaip jai atrodė tai svarbu, nes ji nenorėjo kažkokio didesno pokalbio pradėti su žmogumi, kuris turėtų kažkokių galimybių ką nors įskaudinti su tuo.- man keista tuo patikėti, keista suprasti, nes jeiegu tu nori su manimi šnekėtis tik tam kad daugiau pamatytum, aš galiu ri taip parodyti už pinigus, - prikando lūpą ir papurtė galvą.- gal aaš jau pati ne taip prriėmiau ką tu norėjai pasakyt ir atrodau kaip debilė, - užvertė galvą trumpam dėl to.- kodėl?- įkvėpė orro ši bei pažvelgė jam į akis.- ar nori su manim bendrauti prdėti ne per čia, aš nesusprantu ,- sumurmėjo ši.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Antr. 01 04, 2022 4:11 pm
-Ne, aš neturiu žmonos. Ir, neturiu merginos,- Thresh nusijuokė kažkodėl pralinksmintas jos klausimo, bet turbūt suprato, kad tikrai nemaža dalis esančių vyrų čia, ko gero buvo vedę, ypač šiek tiek vyresni, kaip jis. -Man patinka, kiek tu man parodai dabar. Žinoma, man smagu į tave žiūrėti, bet aš nenori kad jaustumeisi nepatogiai... Norėčiau žinoti, kad ir tau tai patinka,- jis jai pasakė smalsiai ją nužvelgdamas, jam patiko Syndra, žinoma kad jis norėjo ją pamatyti kažkaip apsirengusią, kažką darančią, bet jam daug labiau patikdavo kai jis būdavo tikras, kad ir merginai tai patinka. -Ar tu norėtum su manim bendrauti, ne tik per čia? - pakėlė jis antakį žvelgdamas į ją rimtai. -Aš norėčiau. Tik nenoriu peržengti ribos ir kad jaustumeisi nepatogiai.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Antr. 01 04, 2022 4:19 pm
-Kodėl?  Ar dėl to, kad esi perveertas?- Syndra paklausė jo, jai viis tiek prieš kažkaip atviriau bendraujant reikėjo nors kiek suprasti, kas jis per žmogus buvo.- man patinka beendrauti su tavimi, bet aš bendrauju su daugiau vyrų, ne tik su tavimi, nemažai jų sako, kad mane myli ir kad norėtų būti kažkas daugiau, kaip man žinoti,kad tu ne taip darai?- paklausė vyro ir užmerkėa akkis, nes jau pati atidavė daugiau dabar savęs, kad atvira buvo, o ne tik flirtavo atgal ir panašiai.- manau, kad norėčiau, bet nenoriu būti naivi, - Syndra prikando lūpą.- bet tada turiu būti tik aš, turi nebendraaut asmeniškai su kitomis merginomis, kad parodytum man, jog taia nee tik tai, kad tu pervertas,- įkvėpė oro ji.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Antr. 01 04, 2022 4:44 pm
-Dėl to, kad neradau tinkamos merginos... Aš noriu kuo nors rūpintis, ir noriu, kad ir jai patiktų tokie dalykai kurie man patinka,- jis trūktelėjo pečiais, nenorėjo būti su kažkuo santykiuose tam kad išdavinėtų kad patenkinti savo fantazijas ir dalykus, tačiau Thresh žinojo kad yra tokių žmonių, kam patiktų tai, tai būtent jeigu santykiams jis ir norėjo būti su tokiu žmogumi, kad jie suprastų vienas kitą. -Aš tau jau pasakiau, kad aš nežiūriu į kitas merginas... Ir tiesa, tu negali žinoti, kol pati neįsitikinsi, turbūt nėra jokio įrodymo,- atsiduso jis, Thresh kalbėjo jai tiesą, realiai, tik didesnis bendravimas galėjo tai įrodyti. Arba, jeigu ji norjėo, jie galėjo tiesiog kalbėtis, ir nieko... na, nedaryti kartu. -Suprantu,- šyptelėjo jai. -Jau dabar, esi tik tu, Syndra. Man patinki tu,- jis kilstelėjo lūpų kamputį kiek aukštyn.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Antr. 01 04, 2022 4:55 pm
-Kokie tiksliai dalykai tau patinka?- pasidomėjo mergina ddėl to ir šyptelėjo, norėdama tada daugiaua kažką apie tai sužinoti.- man nesvarbu, tu gali žiūrėti į ką nori, tik nenoriu, kad asmeniškai turėtum tokius pokalbius. Aš juos vis tiek turėsiu su kitais, bet aš vaidinu, o jeigu tu turėtum, tai jausčiausi negerai,- pasakė ji labai rimtai dėl to.- tikiuosi kada nors gallėsiu tuo įsitikinti ir kad visoms to nesakai, - sukrizeno Syndra.- galim susisskambinti per kažkur kitur, jeigu nori,- prikando lūpą,nusprendusi juo pasitikėti.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Antr. 01 04, 2022 5:15 pm
-hm, man patinka viskas kas miela, man patinka rūpintis ir žinoti, kad aš esu svarbiausias savo partneriui, patinka kai turi manęs atsiklausti dalykus..,- jis nutęsė, nemelavo jai, ir kartu tikėjosi, kad jos per daug neišgąsdino su tuo, kad skambėjo kad nori kontrolės. -Bet aš nieko nedaryčiau prieš kito valią. ir jeigu žinočiau, kad tai jai nepatiks,- pridūrė, patikindamas tuo ją. Šyptelėjo. -tikiuosi aš irgi,- linktelėjo jis. Trūktelėjo pečiais. -Man kaip ir nesvarbu, per kur, juk svarbiausia kad matau tave, tiesa? - susijuokė. -Bet galim apsikeisti kontaktais kitais, ir pamėginti susiskambinti per kitur. Per kur būtų patogiausia tau? - pasiteiravo jos.
Puslapis 110
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: