Kitas tu:



Paskutinės temos

Sexy cam roomasby THRESH Pir. 01 31, 2022 2:47 am
xayos ir setto rpgby SETT Pir. 04 05, 2021 2:16 pm
as myliu kooby CAITLYN Kv. 03 11, 2021 1:02 am

Sexy cam roomas
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Pir. 01 03, 2022 8:00 pm
First topic message reminder :

santa
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Sk. 01 09, 2022 3:16 am
Kai buvo pasodinta, paklapsėjo akutėmis, žiūrėdama ko jis teen gali rasti.- manau, kad geriausia būtų draaržoves patroškinti su saldainiais,- pasakė nesąčmonę ir pati besisdidžiuodama ėmė dėl to krizenti.- bet nežinau ar yra makaronų,- dar pridūrė jam ir pasikėlė, kad pati pasižirūėtų ko galbūt buvo. - ddaddy, neskanu,- papurtė galvą.- noriu ko nors labiau skanauss,- nors ir nebuvo šiaip išrani, matyt beibiškumas padarė vis tiek norą kažko kito reikalaut.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Sk. 01 09, 2022 3:34 am
-Tikrai ne,- nusijuokė jis papurtydamas galvelę dabar. Jau ėmė pjaustyti daržoves. -Aš lyg mačiau makaronų? - dar paklausė, nes ir lentynas buvo apžiūrėjęs. Daržovių nebuvo per daugiausia, bet grynai likučiai, kurie dar nebuvo sugedę, tai nusprendė kad labai čia gera varkė viską sunaudot. -Čia bus skanu, pamatyyysi,- pasakė jai švelniai. -Reikia valgyti normalų maistą,- pridūrė, jis visgi nusprendę kad bus kruopos kažkokios su tomis daržovėmis, tai dabar gamino.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Kv. 01 27, 2022 8:41 pm
-Neežinau nežinau, gal ir mateeeeei,- ji kaip beibiis labiau ėmė šnekėti, nes dabar jau savo space egzistavo.- nežinau , o jeigu bus neskanu , daddy? Ką tada darysim?- paklausė susirūpiinusiu balsu Syndra ir sukrizeno, kol galiausiai nusileido ant žemės ir ėmė ropoti aplinkui jį, galiausiai apsikabindama jo koją ir prisiglausdama meiliiai.- dadddy, o tau patinka būt su manim?
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Kv. 01 27, 2022 8:53 pm
-Bus tikrai skanu, na o jei nebus, tada ir galvosim,- jis trūktelėjo pečiais, gal teks griebtis kaip visada geriausios išeities - užsisakyti maisto išsinešimui. Bet, jis dabar buvo nusiteikęs gaminimui. Jai taip ėmus ropoti, ir apsikabinus jo koją, nuleido galvą ir meiliai pažiūrėjo į ją. -Žinoma, kad man labai patinka, beibi,- jis linktelėjo jai meiliai, turėjo šiek tiek pajudėti čia, ir toliau ramiai viską troškino. -Ar tau patinka kad esu tavo daddy? Ir būti su manim?
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Kv. 01 27, 2022 8:55 pm
-Na, bet jei sakai itikrai, bet sakai kartu ir jei.. įtartinai čia skamba,- Syndra sukrizeno dėl to , jai labai juokinga atrodė.- geeeeerai,- išsišiepė ir mielia įkando biški jam į koją.- taip, man labai patinka, daddy, noriu visad būt tavo beibis,- linktelėjo galvele ir apsidairė aplinku, tarsi čia kas galėtų stebėt, o tadda kiek pasikėlė ir įkando jam į užpakalį beei ėmė kvatotis.
LEONA
LEONA
Pranešimų skaičius : 307
Join date : 2021-07-20
Kv. 01 27, 2022 9:04 pm
-Nebus skanu nebent tu pareikši melą kad neskanu..,- jsi prunkštelėjo pasakydamas tokią juokingą nesąmonę, bet jam atrodė čia smagi nesąmonė. Nusišypsojo jai vėl. -Gerai, tu visada ir būsi mano beibis,- pasakė jai nusijuokdamas dabar, toliau troškino o tada aiktelėjo ir net šikną įtraukė. -Syndra! NEgalima kąsti,- subarė dabar ją ir papurtė galvą. -O tai nebus deserto.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Kv. 01 27, 2022 9:07 pm
-Aš nemeluočiau, tu čia man įtartinas esi,- linktelėjo galvele dėl to, kad jau ir jis prisidėjo prie nesąmonių šnekėjimo.- būsiu beiiiiibis, - pasakė dar kiek garsiau dėl to. - galima, - linktelėjo galvele.- nesakei, kad negalima, - parodė jam liežuvį patenkinta, kad gi nebuvo pasakyta iš anksto, kad negalima kandžiotis.- buuuus daug deserto,- sukrizeno mergina ir tada dar kart jam įkando.
LEONA
LEONA
Pranešimų skaičius : 307
Join date : 2021-07-20
Kv. 01 27, 2022 9:13 pm
-Tai dabar jau žinai, kad negalima, kas kandžioja daddy? - jis papurtė galvą ir vėl aiktelėjo ir jau griežčiau į ją pažiūrėjo. -Syndra, žinok tikrai negalima kandžioti daddy ir todėl nebus deserto,- pasakė jai, ir primerkė akis. -Eik atsisėsti, tuoj bus maistas,- paragino ją, baigė viskas gamintis, jis apėmė lekštes ir sudėjo maistą į jas, nunešė ant stalo. Tada jau aišku pasirūpino mergina, jai seilinuku, ir šaukštu. -Dar nevalgyk, karšta,- įspėjo.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Kv. 01 27, 2022 9:18 pm
-Aš kandžiojau, juk nieko daugiau nėra,- Syndra jau buvo atsipaliadavus, dėl to linksmai šnekėjo savo nesąmonės.- nesutinku visisškai,- papurtė galvą.- nesąmonė, dadddddy,- ji suinkštė, nes norėjo deserto, jai būtinai reikėjo va iš principo. - valgysiu,- užsispyrusiu balsu pasakė ir tada aišku nusidegino liežuvį, nes labai agresyviai kai buvo karšta pradėjo valgyti.
LEONA
LEONA
Pranešimų skaičius : 307
Join date : 2021-07-20
Kv. 01 27, 2022 9:31 pm
-Tu esi labai bloga ir nepaklusni mergaitė, Syndra,- va taip jis ją subarė dabar ir papurtė galvelę tiesiog. Kai jau sėdo valgyt, Thresh tik atsiduso matydamas kaip ji puolė tą karštą maistą. -O Dieve..,- papurtė galvą ir nusijuokė iš jos, aišku, nuėjo jai atnešti vandens stiklinę dabar. -Neskubėk taip..,- uždėjo delną ant jos riešo, kad ši ramesnė būtų.
DIANA
DIANA
Pranešimų skaičius : 291
Join date : 2021-03-29
Pen. 01 28, 2022 1:31 am
-Aš bloga mergaitė?- jos apatinė lūpa suvirpėjo dabar kaip nekaltojo nuskriausto mažo pipiriuko.- aš neskubu,- parodė jam liežuvį, bet kad jau buvo pristabdyta..- jei daddy nori, kad lėčiau valgyčiau, tai turėtų mane pamaitinti,- paklapsėjo nekaltai akutėmis, bet kartu pati dėl tokio prašymo šiek tiek išraudo.
LEONA
LEONA
Pranešimų skaičius : 307
Join date : 2021-07-20
Pen. 01 28, 2022 1:46 am
-Taip, nes kandžiojiesi ir neklausai,- subarė ją dar šiek tiek. -Gerai, eikš,- atsiduso jis ir pasiėmė merginą dabar ant kelių pas save. Pasisodino ją ir paėmė jos lėkštę. Jis dabar atsargiai ėmė maisto, papūsdavo ir ją maitino. -Ar skanu? - po kurio laiko paklausė, kai čia regis visai sekėsi ją maitinti
DIANA
DIANA
Pranešimų skaičius : 291
Join date : 2021-03-29
Pen. 01 28, 2022 2:12 am
Syndra jau kelias dienas turėjo problemų, dėl to daug iašku buvo telefone, turėdama kažkaip tai išspręsti irpanašiai. Dabar sėdėjo namuose, buvo beibiškai apsirengusi, nes taip savaiamee egzistuoti jau namuose priprato. Thresh jau turėjo jos buto raktą ir panašiai, bet jie nebuvo šiandien susitarę susitikti. Mergina nerimastingai vis dar labai jautėsi dėl visko ir naršė telefone,kad dkažkaip rastų, kaip viską išspręsti.
LEONA
LEONA
Pranešimų skaičius : 307
Join date : 2021-07-20
Pen. 01 28, 2022 2:23 am
Jie nors ir nebuvo susitarę šiandien susitikti, Thresh kadangi matė jos telefono ekrano laiką, ir kiek ši per dienas prie jo praleisdavo, ir kai tai tęsėsi net po jo pastabų, dabar ir pasirodė ją, kad nubausti... Taigi, atsirakino buto duris, ir įėjo. -Ar ir vėl prie telefono? Manau, Syndra, žinojai taisykles..,- jis dabar žengė į jos butą pranešdamas kad buvo jame. Nusiovė batus ir nuėjo ten kur buvo mergina, sukryžiuodamas rankas ant krūtinės.
DIANA
DIANA
Pranešimų skaičius : 291
Join date : 2021-03-29
Pen. 01 28, 2022 2:25 am
Kai jis čia įėjo, mergina kkrūptelėjo , nes jau išsigando, kad čia tas durnius bus , magiškai ją radęs, bet viskas buvo gerai.- daddy, - ji prikando lūpą, nenorėjo jam visko sakyti dabar, iš viso neenorėjo, nes žinojo,joog jis rūpinsis.- atsiprašau, - atsiduso ir padėjo telefoną į šoną.- daugiau nebūsiu, beet juk šiandien dirbu, kodėl atėjai taip?- paklausė jo,matėsi, kad nuvargus buvo tokia.
LEONA
LEONA
Pranešimų skaičius : 307
Join date : 2021-07-20
Pen. 01 28, 2022 2:36 am
Jis kiek primerkė akutes ją stebėdamas. -Atėjau, nes pastebėjau kad manęs neklausai, todėl turėjau ateiti,- jis linktelėjo dabar taip, prieidamas prie jos. Primerkė akis. -Kada tavo šou? - paklausė jos pakreipdamas galvą į šoną. -Ar viskas gerai? Atrodai pavargusi labai,- susiraukė, pastebėdamas iškart tai ant jos dabar.
DIANA
DIANA
Pranešimų skaičius : 291
Join date : 2021-03-29
Pen. 01 28, 2022 2:38 am
-Atsiprašau, aš klausysiu tavęs, nepyk, daddy,- prikando lūpą ji, nes įprastai, jei ko neklausydavo maivydavosi ir atsikalbinėdavo viisaip, kaip durniukė, tad jau čia turėjo būti įtartina.- nesvarbu kada, aš kada noriu darau, bet man reik pinigų, turiu dirbt daugiau, - sumurėmjo dėl to.- pavargau rii tiek, daug dirbau, - nenorėjo vis tiek jam sakyti.- ar labai pyksti?
LEONA
LEONA
Pranešimų skaičius : 307
Join date : 2021-07-20
Pen. 01 28, 2022 2:52 am
-Syndra,- Thresh dabar rimtai į ją pažiūrėjo ir atėjo iki jos, ir atsisėdo šalia, pasiėmė ją ant kelių. -Kažkas negerai, aš matau, tu elgiesi labai neįprastai sau. Kas nutiko? - paklausė jos, nes tikrai, žinojo kad ji maivydavosi daugiau, o dabar. -Kodėl staiga prireikės daugiau dirbti? - jis norėjo pasidomėti jos problemomis, ar jos buvo finansinės ar kitokios, jam rūpėjo.
DIANA
DIANA
Pranešimų skaičius : 291
Join date : 2021-03-29
Pen. 01 28, 2022 11:41 am
Syndra, kai buvo pasiiimta ant kelių, atsiduso, bet vis tiek aišku liko ant jo sėdėti.- nieko nenutiko, viskas gerai,- atsiduso ši, melavo ir turbūt tai oabai geerai jautėsi.- reikia pinigų šeimai truputį daugiau nei įprastai,- sumurmėjo mergina, jau turbūt buvo užsiminusi, kad jiiiems nemažai padeda.- tiesiog biški sunkus laikas ir tiek, atsiprašau, daddy,-paslėpė veiduką jo kakle, norėdamaa sau leist kažkiek laiako atsipalaiduot.
LEONA
LEONA
Pranešimų skaičius : 307
Join date : 2021-07-20
Pen. 01 28, 2022 12:44 pm
-Aš matau kad kažkas nutiko, tu kaip nesava, niekada taip nesielgi,- jis suraukė antakius stebėdamas ją dabar ir papurtė galvą. Linktelėjo, Thresh jau žinojo kad ji neims jo pinigų, dėl to ir nesiūlė, nenorėdamas jos įžeisti ir gerbdamas tai. Paglostė jos plaukučius. -Ar tikrai tik dėl darbo sunkus? - sumurmėjo paklausdamas, visgi, jei buvo jau pora, jis norėjo kad ji savo rūpesčius ir neramumus pasipasakotų jam.
Puslapis 710
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: