Kitas tu:



Paskutinės temos

Sexy cam roomasby THRESH Pir. 01 31, 2022 2:47 am
xayos ir setto rpgby SETT Pir. 04 05, 2021 2:16 pm
as myliu kooby CAITLYN Kv. 03 11, 2021 1:02 am

xayos ir setto rpg
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Tr. 02 10, 2021 10:33 pm
First topic message reminder :

rendeer rendeer rendeer rendeer
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Št. 03 13, 2021 5:07 am
-Na nieko, aš pasirūpinsiu vis tiek, kad valgyt turėtum,- Tarė jis tiesiog taip, kad nieko per daug savo planų neišduotų,- Ah taip, norėjau tau pasakyti, kad atleidžiu tave iš darbo. Buvai gera darbuotoja, bet tavo kontraktas baigėsi,- Šyptelėjo jis, jai priminus šiam apie tą darbą ir kad jis tai norėjo jai pranešti.
-Dar būna ir tokių? Dažnai?- Pasidomėjo jis, žinoma ne dėl to, kad buvo pavydus, bet dėl to, kad jam buvo įdomu, kiek dažnai ši turėjo su tuo susidurti,- Na, tikriausiai, kad negaliu nesutikti, kad jau esu vaišinamas,- Nusijuokė jis ir tiesiog linktelėjo,- O galėsiu jį čia rūkyti, ar man palaukti namų?- Dar susijuokė jis, nes tikriausiai labai įdomiai atrodytų su arbatos puodeliu vienoje rankoje, o cigaru kitoje,- Hm, jeigu tu šiandien dar normaliai nepavalgei, tai galim pas tave dar kažko užsisakyti, kad atvežtu tada, kai mes maždaug namo važiuosim,- Pasiūlė jis, nes pats tai valgydavo daug.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Št. 03 13, 2021 5:23 am
-Aš turiu ką valgyti, Sett,- Xayah nusijuokė pavartydama akeles.- ką rimtai?- paklausė mergina, sutrikdama dėl to.- bet ačiū, - dar pridūrė.- tai nebuvo mano mėgstamiausia veikla pasulyje,- atsiduso, beet tada sukrizeno.- negaliu patikėti, kad tai iš viso veikiau,- tai labiausiai buvo tai, kas neatitiko jos asmenybės, bet ką jau padarysi.
-Neeeee, yra toks vienas, kuris niekad nesiliauja, bet ne piktybinis, juokingas labiau,- paaiškino vaikinui, kas čia per klientas ueždavo.- ne ne, čia negalėsi, - papurtė galvą.- visai tu kaimietis,- paburbėjo ji, truputį jį paengdama, nors labiau ji iš tikro buvo kaimietė, bet ne esmė, nereikėjo logikos ieškoti dabar.- aš turiu maisto namie, aš ne tu,- paerzino dar vaikiną ir priėjo prie jo.- duok paliest ausytę,- pasakė ji mielai savo pageidavimą, kad jis galvą jai palenktų.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Št. 03 13, 2021 5:32 am
-Tiesiog, liepiau tada daryti tai tau, nes žinojau, kad tave tai suerzins ir panašiai, gal dar keršto norėjau, o dabar man jau tie dalykai neberūpi, tai nebeliko prasmės,- Linktelėjo šis galva, paaiškindamas, kodėl priėmė tokį sprendimą. Plius, žinojo, kad jai tokia veikla nepatiko.
-Galiu aš jam parodyti, kad jau metas jam nustoti stengtis,- Pasiūlė vyras, kalbant apie jo smurto pomėgi, galėjo ir šiam parodyti, kas čia bosas dabar buvo,- Jo aš kaimietis, o tu mano višta,- Vyptelėjo vyras, kai Xayah pati įlipo į šitą jo pasisakymą,- Koks skirtumas, kad turi, ar tu tikrai norėsi gaminti? Nors aš neprieštarauju žinoma,- Papurtė galvą šis,- O negali anksčiau užsidaryti?- Paklausė jis, nes jau nekantrus darėsi. Jau ir savo arbatą beveik spėjo išgerti.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Št. 03 13, 2021 5:37 am
-Suprantu dėl ko liepei, buvau pakankamai susierzinus, bet tai buvo pakenčiama, galiausiai, na, ne mano karjeros pasirinkimas toks,- prunkštelėjo dėl to mergina.- tik gal truputį lengviau mums susitikt buvo, dabar reikės važinėt, nežinau, - atsiduso dėl to, susiprasdama, kad tai problema galėjo būti, nes jai reikėjo vis tiek į darbą, o kelionė buvo pakankamai tolima.
-Gerai gerai, kačiukai, nieko jau niekam nerodyk, nes ir taip ,kad ir kiek stengsis, nieko nepeš, - linktelėjo galvele, bet vis tiek išsišiepė, nes vaikinas buvo super mielas.- atsargiai, kad nepadėčiau kiaušinio,- super rimtu tonu pasakė, tarsi čia būtų super rimtas ir pavojingas grasinimas.- norėsiu gaminti, man patinka gaminti, - linktelėjo galvele ji, kartais tikrai patikdaov, jeigu netingėdavo.- pakentėk nekantrusis kačiuk,-susijuokė iš jo.- bet einu tvarkytis,- pasakė dar jam ir tada ėjo jau ruoštis užsidarymui.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Št. 03 13, 2021 5:56 pm
-Manau, kad tikrai kažkaip sugalvosim, kaip susitikti,- Šyptelėjo vyresnysis vaikinas. Na, jie buvo du suaugę žmonės, kurie turėjo darbus ir panašiai, todėl aišku, kad kartu kiekvienos minutės negalėjo leisti, tačiau Sett turėjo mašiną, Xayah taip pat, nemanė, kad tai buvo problema.
-Aš juokauju. Tikriausiai,- Nusijuokė vyras, tačiau tada nustatė visiškai rimtą veidą, tarsi norėtų pasakyti, kad visgi nejuokavo,- Gal dar mums nereikia vaikų,- Vyptelėjo Sett užsiminus jai apie kiaušinį,- Gerai, jau gerai, galėsim man parodyti savo kulinarinius sugebėjimus,- Mirktelėjo Sett šiai ir tiesiog kai Xayah išėjo, sulindo į savo telefoną, laukdamas, kol ji pabaigs viską tvarkytis ir jie galės važiuoti namo.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Št. 03 13, 2021 6:16 pm
-Sugalvosim, turbūt turėsi man skirti savo savaitgalius,- Xayah palinksėjo galvele dėl to.- ne ne, gal nereikia,- susijuokė ir pati dėl to. Nors kai pagalvoji, per artimiausius penkis metus vis tiek reikės vaiko, tik ji nežinojo ar bus tam pasiruošusi. Galiausiai pasisekė susitvarkyti ir užsidaryti parduotuvę, kadangi ji pėščia ateidavo, tai dabar nuvažiavo kartu su vaikinu iki savo namų. Jos butas toks labai mielutis ir mažutis buvo, ji nebuvo maksimaliai tvarkinga, bet nešūdina viskas buvo. Tokio kiek bohemiško stiliuko, mini svetainė ir dar miegamasis buvo. Nusiėmė paltą. - ateik į virtuvę pas mane, - pasakė ir tada ten nusiplovė rankas ir ėmė rinktis produktus.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Sk. 03 14, 2021 2:37 am
Jiems atvažiavus pas merginą, šis apsižvalgė ir linktelėjo. Jam čia patiko, nors vietos ir nebuvo tiek, kiek buvo pas jį namuose. Merginai paliepus ateiti į virtuvę, vyras ir pats pasikabino savo viršutinius drabužius ir nusiplovė rankas, o tada jau atėjo pas ją.
-Ar tau reikės su kuo nors padėti?- Paklausė Sett, pasiruošęs tikrai jai padėti, jeigu reikėjo ką nors supjaustyti ir panašiai. Nebuvo visiškai tragiškas virtuvėje, tik dažniausiai pats nelabai gamindavo, nes pagal jį šis neturėjo tam laiko,- Ai, ir ką gaminsim?- Dar paklausė šis, prieidamas arčiau prie merginos ir apsikabindamas šią per liemenį.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Sk. 03 14, 2021 4:05 am
-Neee, aš viską padarysiu,- mergina nusprendė, kad buvo pasiruošusi padaryti savo vaikinui vakarienę šį kartą, kad jau jis visad darydavo vakarienės užsakymą maisto iki šiol. - koldūnus su daržovėmis, - ji pranešė apie šį savo patiekalą.- nuo nulio,- ji kažkaip buvo excited pagaminti ir tešlą, ir panašiai, dažnai gamindavo valgyti, kad jau neturėjo lėšų savo maistą valgyti kažkur kitur, o kadangi ne tik mėsos nevalgė, bet bandė iki galo būt veganė, tai visokių išmonių prisigalvodavo.- tu mielas,- dar pasakė, kad jau buvo apsikabinta. Ji ištraukusi buvo krūvą daržovių ir tada jau ėmė jas plauti.- turbūt užtruksim, ar nemiršti iš bado?- paklausė vaikino kiek susirūpinusi dėl to ir prikando lūpą. Netrukus ėmė ir pjaustyti viską.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Sk. 03 14, 2021 3:19 pm
-Na, kaip nori, jeigu ką, tai tik pasakyk,- Truktelėjo vyras savo pečiais ir tiesiog galiausiai prisėdo, paleisdamas merginą ir žvelgdamas į šią, kol ji gamino,- Hm, skamba skaniai,- Linktelėjo šis, nors realiai dabar buvo jau šiek tiek alkanas, tai jam viskas skambėjo gana patraukliai.
-Ne, dar kol kas nemirštu, bet geriau paskubėk, nes aš galiu užsinorėt suvalgyt ką kitą,- Mirktelėjo šis akimis merginai, galiausiai nusijuokdamas pats iš savęs,- Man keista taip tiesiog sėdėt ir nieko neveikt, galėjai man bent jau duoti nuplaut daržoves,- Sukikeno šis, tačiau galiausiai tiesiog liko sėdėti,- Tavo namai mieli, be to,- Pridūrė šis, žvalgydamasis po virtuvę.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Pir. 04 05, 2021 10:53 am
-Pasakysiu, nesirūpink, - susijuoėk mergina dėl to, kad jis toks pasiryžęs jai padėti su gaminimu buvo, kas atrodė miela gana.- ir ką gi tu suvalgysi dar?- kiek bukai paklausė, norėdama jį paerzinti su tokiu savo tonu nesusipratėlės.- neeeee, geriau tave pakankint, sėdėk ir nieko neveik,- parodė liežuvį vaikinui.- ačiū, - dėl to nuoširdžiai padėkojo ir tada jau daugmaž maistas buvo savo troškinimosi būsenoje, o ji atsisuko į Sett. Apsivijo rankomis aplink jo kaklą.- man sudėtinga, tu per didelis kartais,- sukrizeno ši, nors čia nelabai skundas buvo, nes galiausiai jai patiko, kad jis didelis vyras toks buvo.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Pir. 04 05, 2021 2:16 pm
-Nežinau, labai daug yra galimybių, gal užsisakysiu maisto ir jį suvalgysiu,- Gūžtelėjo pečiais Sett, nustatydamas lygiai tokią pačią išraišką, kaip Xayah,- Aš per didelis? Niekas man to niekada nesakė,- Sukikeno vyras ir tiesiog suėmė merginą už liemens ir tada pakėlė šią taip, kad ji atsisėstų jam ant kelių,- Čia tu esi labai mažiukė palyginus,- Paglostęs merginos plaukus, Sett sukikeno ir pakštelėjo jai į nosą,- Bet tau patinka, kad aš toks, ar ne?- Kilstelėjo antakį vyras, dabar jau kiek rimčiau paklausdamas.
Sponsored content
Puslapis 88
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: