Kitas tu:



Paskutinės temos

Sexy cam roomasby THRESH Pir. 01 31, 2022 2:47 am
xayos ir setto rpgby SETT Pir. 04 05, 2021 2:16 pm
as myliu kooby CAITLYN Kv. 03 11, 2021 1:02 am

xayos ir setto rpg
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Tr. 02 10, 2021 10:33 pm
First topic message reminder :

rendeer rendeer rendeer rendeer
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Št. 02 13, 2021 6:16 pm
-O kodėl turėčiau to nenorėti?- Paklausė jis, kai tuos žodžius išgirdo,- Tu graži mergina, užsispyrus, kaip velnias, nepasimeti, kai su tavim nesąmones šneku tu nepasimeti, tai kodėl ne?- Jis dabar jau tylėti negalėjo, nes jam atrodė nesąmonė, kad Xayah nesuprato, kodėl šis ją bučiuoti norėtų.
-Hm, tau tinka,- Linktelėjo šis, nes ir įsivaizdavo ją panašioje vietoje. Jam žinoma tai atrodė per daug nuobodus darbas, bet ne visi norėjo už pinigus veidus gražinti,- Čia jau turim grįžti prie bučinių temos,- Nusijuokė jis,- Ne, šiaip jeigu gražiai paprašytum, tai ir parneščiau, tu nieko nesveri,- Sukikeno jis, pabaigdamas savo maistą ir stumtelėdamas lėkštę toliau nuo savęs.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Sk. 02 14, 2021 2:45 am
-Nežinau, nes buvau super nefaina tau daug laiko prieš tai, kai dar nebuvau truputį susivokusi su savo smegenimis? O ir šiaip, nežinau, keista ir tiek, kad imtum norėti mane bučiuoti, - papurtė galvą.- tiesiog, žinau, kad aš hot, tai suprasčiau, jei norėtum sekso, bet bučiuotis?- Xayah prikando lūpą, labai keista, bet kartu visai cute atrodė, tai mini šyptelėjo, pati nepastebėdama.
-Žinau, man patinka ten dirbti labai,- kilstelėjo lūpų kampučius dėl to.- tai jeigu bus bučinių, bus ir manęs panešiojimas?- paklausė mergina, kaip gi čia pas jį buvo sukamos tokios varkės.- tu nežinai, gal tau tik atrodo, kad nieko nesveriu, o iš tikro aš labai sunki,- pabandė jam tai įrodyti, nors juk suprato, kad ji buvo labai maža su juo palyginus.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Sk. 02 14, 2021 11:25 am
-Aš nelaikau pagiežos tiek ilgai, atidirbsi man mėnesį ir būsim atsiskaitę dėl to,- Tiesiog numojo šis ranka, nes tikrai neketino visą gyvenimą šios nemėgti, kai ji tikrai atrodė pasikeitusi. Visi jie praeityje yra pridarę klaidų,- Na, aš nesakau, kad nenorėčiau ir sekso, bet kas po velnių sekso metu nesibučiuoja?- Kiek sutrikęs pakėlė antakį šis ir pažvelgė į merginą, kaip į ateivį.
-Būtent,- Linktelėjo jis, Xayah tobulai nupasakojus visą situaciją, o šiai užsiminus, kad galbūt ji sunki, šis tiesiog papurtė galvą,- Abejotina, labai abejotina, bet visada galiu tiesiog dabar tave pakelti ir pasibandyti,- Jis buvo beveik dviejų metrų vyras, kuris dar ir buvo raumeningas ir tie raumenys nebuvo tik dėl grožio. Kažkodėl jis neabejojo, kad galėtų ją pakelti. Kadangi šis jau buvo baigęs valgyti, tai dar pasigavo padavėją ir paprašęs sąskaitos tiesiog padavė savo kortą, už juos atsiskaitydamas, kad vėliau jiedu galėtų tiesiog išeiti.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Sk. 02 14, 2021 7:34 pm
-Ai tai dėl to turėsiu dirbti tau, o ne dėl to, kad dabar man padėtum?- mergina nusijuokdama kilstelėjo antakį, nes tikrai atrodė jai prieš tai, kad čia ne dėl to, na, per daug nepagalvojo.- tiesa, nepagalvojau apie tai, bet tipo vis tiek, maniau tada apie seksą pirmiau jau kalbėtum,- prikando lūpą dėl to, nes buvo labai keista, kad iš viso kalba atėjo iki sekso.
-Tai tada reikės pagalvoti, bet tik dėl to, kad man labai patinka, kai mane panešioja,- nekaltai pamirksėjo akutėmis jis.- ai tai dabar jau tiesiog pakeltum... dar ką tik neatrodė, kad sutiktum,- prunkštelėjo dėl to, netrukus ir pati pabaigė su maistu, dar atsigėrė alaus.- tikėkis, kad man pilvuko neišpūs, nes po to nepatiksiu tavo dėdėms, kurie į mane spoksos,- pajuokavo truputuką ir ėmė krizenti.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Sk. 02 14, 2021 8:25 pm
-Na, aš tau sakiau, kad nenoriu tau padėti, bet tokios progos negalėjau praleisti,- Gūžtelėjo pečiais šis, nes tikrai jam per daug nerūpėjo vastajų gerovė. Nebent jo mamos,- Atsiprašau, bet aš esu džentelmenas šiaip jau, pirmiausia norėčiau pasibučiuoti, o tik tada tave į lovą nusiversti,- Pažvelgė vyras į ją dabar taip, lyg ši būtų įžeidusi jo džentelmeno kodeksą.
-Pakelčiau, bet niekur neneščiau,- Pasitaisė jis, kai mergina ir vėl pabandė pagauti šio žodžius ir pasukti prieš jį patį,- Jau man rodos tu tikrai prigėrei,- Iš jos kikenimo ir pats Sett susikikeno, papurtydamas galvą,- Damušk savo alų ir einam, aš dar turiu reikalų, negaliu būti tavo auklė visą dieną,- Taip taręs, šis paskatino merginą, nes jis dabar techniškai ir taip turėjo būti darbe, bet realiai tai buvo jis bosas ir jam niekas proto pisti negalėjo.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Sk. 02 14, 2021 8:44 pm
-Hmm, bet žinai, tu gali man padėti, o aš daugiau niekada neateičiau,- truputį jį paerzino, bet iš tikro, tai tik juokais, nes buvo sąžininga tokiais klausimais visada mergina, jeigu jau susitardavo, tai susitardavo.- oj, atleisk, kad drįsau tave taip baisiai įžeisti, turbūt sudaugiau tavo širdį,- Xayah dramatiškai prisidėjo ranką prie krūtinės.- gal ir pasibučiuosim, jeigu būsi geras,- taip nusprendė pasakyti, net pati nesuprasdama kodėl būtent taip kalba pasisuko ir kodėl ji su tuo susiėjo galiausiai.
-Neeee, turi nešti, nenoriu , kad tik pakeltum,- papurtė galvą, bandydama jį paveikti savo mielu žvilgsniu.- neprigėriau visai,- pasiginčijo savaime.- turi būti mano auklė, aš nevažiuosiu namo gi,- atsiduso ji, nes per toli buvo, ji tingėjo tiek vairuoti, pirmyn atgal, tada vėl namo, ne ne. Ji pabaigė dabar jau savo alų.- ačiū,- dar padėkojo, kad jau jis prieš tai sumokėjo.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Sk. 02 14, 2021 8:51 pm
-Dėl to ir verčiu tave pradėti dirbti nuo šiandien, kad bent jau kažkiek man padirbtum, nors ir ne mėnesį,- Šyptelėjo šis, nes jau buvo pagalvojęs apie tą išdavystės scenarijų, nebuvo kvailas,- Tikrai taip, aš žinok tik pusiau gyvulys esu,- Papurtė galvą jis, net susiimdamas pats už krūtinės, tarsi jam buvo labai skaudu. Tik po kitų merginos žodžių vyras plačiai išsišiepė,- Aš galiu būti labai geras, kai noriu,- Mirktelėjo šis, nes ir pats nežinojo kur jų pokalbis ėjo, bet ir sustoti nelabai norėjo.
-Tai aš tau nieko ir nesakau, galėsi pabūti klube tiesiog, man tik reikia dirbti dar, supranti,- Primerkė akis šis, permatydamas šios bandymą būti itin mielai,- Nėra už ką, tikiuosi, kad būti bent kiek skanu,- Taip taręs, vyras galiausiai atsistojo ir jiedu nukeliavo iki klubo, kur vyras tiesiog Xayah atsivedė į savo kabinetą.
-Gali prisėst ant fotelio, bet būk tyliai, aš norėčiau pagaliau susikaupti,- Taip taręs, šis tiesiog mostelėjo galva į tą fotelį ir pats nukeliavo iki savo stalo, kur jau už kelių minučių su kažkuo kalbėjo telefonu labai rimtais klubo reikalais.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Sk. 02 14, 2021 8:56 pm
-Kad ir kaip nenoriu to daryt, vis tiek gi dirbsiu kiek susitarėm, nes aš ne kokia nevykėlė, kad išduočiau ką susitarėm,- mergina labai rimtai jam pasakė, nes tiesiog, jai buvo vis tiek svarbu.- nors nesuprantu kam mane tiek engti..... ir tik dėl to, kad tave daug metų diskriminavau,- pasišaipė iš savęs dabar jau dėl šito.- eik tu sau, kaangi tik pusiau, tai dėl toks mielas padarėlis, ane?- paerzindama jį, pažiūrėjo į jo ausis bei sukrizeno, iš tikro miela.- tai tada turi būti labai geras,- linktelėjo galvele bei lūpą prikando, o tada ir akele mirktelėjo.
-Gerai, atleisk ponas rimtasis,- mergina labai irgi rimtą veido išraišką nustatė.- buvo visai nieko, ne paukščių lesalas, bet vis šis tas, -pasimaivė truputį, nes jai smagu buvo iš visų tyčiotis, net ir iš savęs. Kad jau atėjo iki kabineto, ji pakrito ant fotelio, buvo labai nepatenkinta, kad iš esmės ką veikt neturėjo. Tad įlindo į telefoną, o vėliau ėmė visur skraidint plunksnas, truputį ir aplink jį, na, kai jau buvo visai nuobodu ir norėjosi kaip mažam vaikui šūdą pamalt.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Sk. 02 14, 2021 9:42 pm
Na, bet Settas visgi sugebėjo susikaupti ir tik pažvelgė į Xayah klausiamu žvilgsniu ir tada toliau savo reikalus tvarkėsi, kol galiausiai laikas bėgo bėgo ir galiausiai laikrodis rodė apie po 7 15. Atsistojęs, vyras priėjo prie Xayah.
-Einam paskui mane, supažindinsiu tave su naujosiomis tavo kolegėmis,- Šyptelėjo šis ir išjudinęs Xayah iš jos fotelio, nusivedė ją per slaptus praėjimus iki kambario, kur buvo merginų pasiruošimo vieta. Pabeldęs į duris, vyras sulaukė leidimo įeiti ir pasisveikino su visomis. Čia buvo įvairių merginų, ir aukštų, ir žemų, ir mergina, kuri ant savo galvos turėjo lapės ausis ir kelias uodegas, žodžiu nieko netrūko.
-Čia Xayah, su tavim Ahri kalbėjom apie ją, ji šiandien dirba vietoje Quinn, tai duok jai kažką apsirengti ir susitiksim jau prie ringo,- Taip taręs, Sett dar pavėlė merginai plaukus ir tiesiog dingo iš tos patalpos. Ten žinoma buvo ne tik ringo merginos bet ir visokios padavėjos ir panašiai, tai ji neturėjo jaustis labai jau vieniša be Sett. Pats šis nukeliavo dar kelių reikalų sutvarkyti, o tada jau į savo ložę iš kurios kovas stebėjo.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Pir. 02 15, 2021 12:59 am
Xayah nejaukiai jautėsi iš tikro šiek tiek, bet neatrodė taip per daug. Tiesiog jos šiek tiek linkusi smerkti prigimtis darė tą efektą, kad jai keista buvo, kaip kažkas galėjo norėti dirbti tokį darbą ir panašiai. Taigi galiausiai ji aišku ten paplepėjo su tomis merginomis ir apsirengė kaip reikėjo, tuos šortus ir kažkokią ale liemenėlę į temą, bet tipo tokią kur biški croptopinė ale maikutė, bet dengia tiek kiek liemenėlė. Jautėsi labai įdomiai dėl šito. Aišku galiausiai viskas gerai paėjo, ji padirbo ką reikia, tiesiog viskas pasibaigė sėkmingai, tai kol dar jis savo sėdėjo toje vietoje, priėjo ir padėjo šikną jam ant kelių.- tai jau panešiosi mane?
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Pir. 02 15, 2021 1:23 am
Settas tiesiog patenkintas visą laiką stebėjo ir merginą, kaip šiai sekėsi, ir kovas, kurios galiausiai vyko ringe. Pasibaigus viskam, vyras nespėjo iš savo vietos pakilti, kai mergina atsirado šiam ant kelių, tad jis automatiškai rankomis atsirado ant šio liemens.
-O kur mano bučinys? Aš už darbą nešiojimu nemoku,- Tarė šis, kilstelėdamas antakius ir nužvelgdamas merginą nuo galvos iki kojų,- Gražiai atrodai,- Pasakė dar šiai komplimentą,- Ir tau puikiai sekėsi,- Nusprendė ją dabar ir dėl pačio darbo pagirti, kad jau ši tikrai neatrodė, lyg užsiimtų tokia veikla pirmąjį kartą.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Pir. 02 15, 2021 1:26 am
-Vėl prie bučinių,- Xayah nusijuokė dėl to, stebėdama vis dar jį ir galvodama kaip čia geriau dėl to padarius.- ačiū,- linktelėjo ir kiek šyptelėjo, labiau mėgo ne taip atrodyti, bet ką jau padarysi, vis tiek gi žinojo, kad buvo labai karšta paukštytė.- stengiausi neatrodyt, kad mirštu viduje,- susijuokė, nes būtent taip ir buvo, bet gerai, kad visad tvirta buvo su savo nejaukumų neparodymu.- bet kad jau žadi mane panešioti...- Xayah iš viso nesitikėjo to, kai čia atjėo, bet matyt kartais ir pusdienio kartu praleisto užtenka, tad ji palinko prie vaikino bei pabučiavo jį, taip švelniai gana.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Pir. 02 15, 2021 1:36 am
-Tau puikiai pavyko,- Susijuokė taip pat Sett, linktelėdamas galva bei vis dar stebėdamas merginą bei žvelgdamas jai tiesiai į akis. Šiaip vyras tikrai nesitikėjo, kad mergina galiausiai padarys, kaip paprašyta, kodėl šiai palinkus prie jo vyras netgi nustebo, tačiau matyt jo kūnas pats greitai suprato ko iš tikrųjų norėjo, todėl šis užsimerkė ir viena ranka atsirado ant merginos kaklo, atsakydamas į bučinį ir šiek tiek pagilindamas jį. Galiausiai vyras dar ir švelniai krimstelėjo į merginos lūpą ir tada jau atsitraukė.
-Aš tavo žodžio laikausi,- Taip taręs, vyras staiga suėmė merginą vestuviniu stiliumi ir atsikėlė iš savo kėdės,- Kur keliausim?- Paklausė šis, nes jo galvoje jau sukosi daug planų, bet visgi jis buvo džentelmenas ir laukė Xayah žodžio, kol pats ėjo išėjo iš ložės link.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Pir. 02 15, 2021 1:40 am
Po bučinio, pažiūrėjo į vaikiną tokiu netgi lengvai susižavėjusiu žvilgsniu, kuris visai netyčiomis prasprūdo šiuo metu, nes nespėjo pasistengti jo sulaikyti.
-O dieve,- susijuokė, kai jau buvo paimta taip.- visas sau dirbančias merginas nešiojiesi taip?- antakį kilstelėjo, gi buvo ne tokia kaip visos, tai reiėkjo savo kardaną palaikyti dabar šiame vaidmenyje, tad tikėjosi, jog taip nebuvo.- aš nesimyliu su žmonėm, kurie nepasiryžę manęs ateityje mylėti ir saugoti nuo visų pasaulio negandų,- kaip princesė kokia pasakė, duodama suprasti, kad ji tiesiog su random žmonėmis nesipisdavo. Kažkaip jai visad atrodė, kad reikia , jog tokie dalykai tikrai ne vienam kartui būtų.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Pir. 02 15, 2021 1:47 am
-Ne, ne visas, tik tokias, kurios nėra, kaip visos,- Pamėgdžiodamas merginą, tarė Sett, nes jis iš tiesų nors ir turėjo gana aktyvų seksualinį gyvenimą su savo darbo kolegomis visgi dažniau mėgdavo išlaikyti profesionalius santykiui, permiegojęs buvo gal tik su kokiomis 2 merginomis iš darbo,- Gerai, supratau, tai keliausim iki bažnyčios tuoktis ar prieš tai tau nupirkti pasižadėjimo žiedą?- Dabar jau šiek tiek pasityčiojo vyras, nes juk jis nelinkėjo jai blogo, bet po pusės dienos dar ir negalėjo jai pažadėti savo širdies ir rankos.
-Gal tiesiog tave nunešiu persirengti, o tada galėsi nuspręsti kur nori toliau,- Nesilaukęs konkretaus atsakymo, tik tokio, kad jiedu šiandien nieko neveiks, vyras nunešė ją iki to persirengimo kambario, prie kurio jau pastatė ją ant kojų.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Pir. 02 15, 2021 1:55 am
-Hahahaha, kaip juiokinga, gerai čia,- Xayah truputį jį nužudė žvilgsniu dabar, nesusilaikydama.- nežinau, manau, kad tuokimės ne bažnyčioje, bet iš tikro jau galime ieškoti dokumentų, kad po to mus priimtų,- pasakė ji aišku dar truputį pamaldama šūdo.
-Gal ir nieko planas,- mergina dėl to pritarė. Aišku, kai buvo atnešta, kažkuri mergina pažiūrėjo į ją super kreivai, matyt pavydo perpildytų žvilgsniu, o Xayah kažkokį poreikį pasimaivyti pajautė, todėl parodė jai liežuvį ir dar pakštelėjo į Setto lūpas, nes va jai reikėjo būtinai šito dabar. Ta mergina dabar kaip tik prisimazino arčiau ir ėmė kažką jau šiknalindžio kalbėti su Settu, bet Xayah kaip tik tuo metu rengėsi, po to kai buvo apsirengusi, arčiau priėjo ir įsikabino jam į ranką.- tai pas tave?- kilstelėjo antakį, nežinojo kodėl reikėjo šią dominaciją parodyti, matyt visgi buvo gyvuliška prigimtis.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Pir. 02 15, 2021 2:02 am
Settas iš pradžių nelabai suprato kas čia vyksta, bet pastebėjęs tuos jų žvilgsnius vienas į kitą, vyras vos sulaikė savo juoką, apsiribodamas tiesiog su gana plačia šypsena. Manė, kad tokios situacijos dažniau būna tik filmuose, bet pasirodo ir jo gyvenimas buvo kaip filmas, tik jam rūkyti nereikėjo.
Kas buvo juokinga, kad ta mergina, kuri prie jų priėjo ir buvo viena iš tų su kuria jis buvo miegojęs, tik kad nieko po to karto daugiau ir nebuvo, nes vaikinas labai daug dėmesio nebuvo linkęs šiai parodyti. Grįžus Xayah, šis išgirdęs jos klausimą, vyras tiesiog sukikeno ir vėl paėmė ją ant rankų.
-Žinoma. Atleisk, Selina, mums metas,- Šyptelėjo šis ir tiesiog nusinešė Xayah iš tos vietos, išėjo link,- Ar jau pavydi manęs?- Paklausė šis, pažvelgdamas į merginą, kuri dabar kaip princesė buvo nešama. Na, jis juk tiesiog laikėsi savo žodžio,- Ar tikrai nori pas mane, ar tik norėjai pavaidinti prieš ją?- Galiausiai neištvėręs paklausė šis.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Pir. 02 15, 2021 2:06 am
Kai buvo paimta ant rankų, dar kaip princesytė pasimaivė, nes kažkodėl jai čia super smagu buvo vis dėl to, gal jau pervargusi buvo ir dėl to smegenys atsijungė, negalėjo to pati paaiškinti, turbūt po to jausis kiek durnai.- ate ate,- dar pamojo rankele, kol buvo išsinešta.- tik tikrinau ar manęs jau kažkas nekenčia,- paklapsėjo akutėmis, gerai, kad jai nelabai rūpėjo.- žinai.. būčiau sakiusi ne, bet kad jau jaučiuosi kaip princesė, tai galime ir pas tave,- taip visgi pasakė jam, nes pagalvojo, kad jeigu jau Settas jos išsipisinėjimus palaikė, tai kaip ir princas į jos širdį.- bet tada liksiu ir miegot,- pranešė savo planą, nes vidury nakties ir tai tingėjo vairuot namo, nepatiko jai iš viso vairuot, siaubas.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Pir. 02 15, 2021 2:11 am
-Aš tikrai nebūčiau tavęs išvaręs vidury nakties kažkur važiuoti,- Papurtė galvą vyras, nes nebuvo toks žiaurus ir toks asilas. Net jeigu jie nieko neveiktų su seksu susijusio, jam neskaudėtų, kad ši pernakvotų pas jį. Tik stebino jį vis dar tas faktas, kad jau pirmąją savo dieną darbe mergina jau norėjo priešų susirasti.
Galiausiai šie dingo iš klubo ir po gana trumpos kelionės, atsirado jo bute, kuris buvo visiškai ne toli klubo. Čia nakvodavo tada, kai nevažiuodavo pas mamą, bet na, dabar negalėjo jos parsiversti pas mamą, nes tada tikrai būtų pasirodęs, kad visiškas mamyčiukas.
-Prašau, jauskis, kaip namuose, tik neneršk po mano daiktus,- Jiems įėjus į butą, vyras pastatė merginą ant kojų,- Čia turiu tik alkoholio ir vandens, tad jei nori tavo pasirinkimas,- Jis nelabai šiaip prisiminė kada paskutinį kartą čia svečių turėjo, todėl ir buvo toks nejaukuolis, plius dar visa jų situacija ore kabojo,- Nebent nori ko nors kitų atsigerti,- Sukikeno šis ir tada susimąstė,- Palauk, ne gal biški tai bjauru,- Gana skardžiai nusiijuokė jis pats iš savęs.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Pir. 02 15, 2021 2:15 am
Kai jau atsidūrė vaikino bute, mergina pirmiausia nusiėmė paltą, kadangi batų jai nereikėjo nusiimti, tai labai trumpai užtrukdavo jos nusirengimo procesas.- nesirūpink,- papurtė galvą, nes ją mažiausiai domino prie jo daiktų lįsti.- nenoriu nieko, ačiū,- šyptelėjo jam, keista buvo jo nejaukumas, tai savaime biški ir ji tokia kitokia buvo.- o dieve,- pavartė akeles.- šiaip labiausiai norėčiau dušo ir pavogt kokią tavo maikę, kad nesijausčiau taip kaip dabar,- susijuokė, nes visgi visą dieną buvo aktyvi pakankamai ir karšta buvo ten, nors ir pusnuogė vaikščiojo, tiesiog reikėjo jai švaros. Kadangi jau nuogumą jos matė, tai pradėjo nusirenginėti tiesiog čia.- nieko neturi valgomo? - paklausė , kai pasiliko su apatiniais jau. Buvo alkana.
Sponsored content
Puslapis 38
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: