Kitas tu:



Paskutinės temos

Sexy cam roomasby THRESH Pir. 01 31, 2022 2:47 am
xayos ir setto rpgby SETT Pir. 04 05, 2021 2:16 pm
as myliu kooby CAITLYN Kv. 03 11, 2021 1:02 am

xayos ir setto rpg
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Tr. 02 10, 2021 10:33 pm
First topic message reminder :

rendeer rendeer rendeer rendeer
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Tr. 02 17, 2021 7:36 pm
-Jeigu labai gražiai manęs paprašysi, tai gal ir galėčiau šiandien laisvą dieną pasiimti,- Šyptelėjo jis, nes iš tikrųjų tai nežinojo ar per savo gyvenimą buvo nors vieną laisvą dieną nuo darbo pasiėmęs, kai klubas dirbdavo,- Aš gal nenoriu pabūti darbe, noriu pabūti su tavim,- Mirktelėjo šiai akele.
-Galėsi ir tu kitą kartą nupirkti, nemanau, kad po vieną bokalą išgersim,- Linktelėjo vyras, nes tikrai nepagalvodavo tiesiog pats ir nupirkdavo, o ne tam, kad parodytų savo dominaciją,- Tą, ką girdėjai,- Labai paprastai atsakė Sett, taip pat užsiversdamas tą alaus bokalą,- Tu sakai, jog tau patinka apsimesti mano mergina, aš jau seniai tau sakiau, kad man patinki, tai kame problema?- Paklausė jis, tarsi jam čia būtų pati paprasčiausiai varkė.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Tr. 02 17, 2021 7:43 pm
-Labai gražiai prašau, kad pasiimtum laisvą šiandien,- Xayah nusišypsojo labai mielai dėl to, nes norėjo, kad jis laiką geriau su ja praleistų.- tai va, tada tikrai pabūk su manimi, aš labai norėčiau,- paklapsėjo akutėmis, nes manė, kad bus smagu galbūt biški tiesiog kartu šūdą pamalti ar ką nors nuveikti.
-Tai jau dabar geri alų, ponas išlepeli?- truputuką jį būtinai turėjo paerzinti.- tai man netrukdo, kad tu perki,- mirktelėjo akele.- vis tiek ponas bosas,- susijuokė dabar dėl to, ji šiaip buvo labai nepriklausoma moteris, bet nesisuksi negyvensi.- labai seniai.. nes tikrai ne tik max savaitę bendraujam,- prunkštelėjo ši ir tiesiog arčiau jo prisislinko.- noriu būt tavo mergina,- priglaudė lūpas prie vaikino lūpų.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Tr. 02 17, 2021 7:50 pm
-Gerai, tada pasiimsiu,- Taip pat šyptelėjo jis. Gal buvo per daug simpas jis dabar, bet ką jau padarysi, kad buvo minkštas kaip išviręs makaronas,- Ai nežinau, kartais geriu, šiandien norėjau alaus, o ne ko nors prabangaus,- Linktelėjo šis, nesupykdamas, kad dabar mergina iš jo truputį tyčiojosi,- Gerai, tada ir toliau galėsi būti mano cukraus mergaitė, šiandien labai puikiai mums pasisekė apsimesti, kad tokie mūsų santykiai,- Nusijuokė jis, nes matyt niekam net klausimų nekilo, kad jie ne pora buvo,- Seniai tokiais laiko matmenimis, o ne apie visą gyvenimą kalbu,- Atšovė šis, caktelėdamas liežuviu dabar,- Taip paprastai? Ar man daugiau nebus jokių išbandymų?- Atsakęs į bučinį ir galiausiai atsitraukęs, paklausė vaikinas, tačiau galiausiai šio ranka ir vėl atsirado ant merginos kaklo ir šis vėl ją pabučiavo, šį kartą jau kiek giliau, nes dabar jau oficialiai galėjo tai padaryti.
-Gerai, manau reikia apsiraminti, mes viešoje vietoje,- Vyras buvo labai lengvai susijaudinantis padaras, todėl galiausiai visgi atsitraukė nuo merginos ir atsigėrė savo alaus.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Tr. 02 17, 2021 10:02 pm
-Labai gerai,- linktelėjo dėl to patenkinta labai.- ką veiksime?- paklapsėjo akutėmis, kad jau vaikinas sugalvotų kur gi galėtų ją nusivesti kaip nors smagiai.- tai aišku, hangoutini su manimi, tai turi prisitaikyti prie mano bomžiško būvio,- pabuvo truputį dramatiška, kad pasimaivytų šiek tiek.- labai puikiai pasisekė, bet cukraus mergaitee neskamba labai blogai būti,- pajuokavo ji, nes galiausiai aišku, nelabai jos kelias toks, bet kartu tiesiog smagu jai buvo būti lepinamai princesytei, toks jau likimas.- vis tiek pasakyt seniai skamba truputį, kad tu durniukas,- dar truputį jį paengė ir už skruosto patampė.- jei mane nešiosi ir būsi mielas toliau, tai manau apsieisim be išbandymų,- taip va savo verdiktą pasakė, atsakydama netrukus į jo bučinį.- tai tau tikrai reikia,- bakstelėjo jam į nosį bei alaus atsigėrė.- simpas tu visai, bet aš labai cute, tai suprantama,- nusišypsojo ji.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Tr. 02 17, 2021 10:16 pm
-O ką tau patinka veikti? Aš nežinau ar tu mėgsti baruose sėdėti ar į klubus eiti, ar tiesiog nori nuvažiuoti kur nors pasivaikščioti alaus dar nusipirkus,- Pasiūlė kelis variantus vaikinas, nes realiai tai jam Xayah nelabai atrodė itin klubų žmogus.
-Bet tu nebūsi visiškai cukraus mergaitė, nes turi net ne vieną darbą,- Nusijuokė šis. Jam Xayah dėl to ir patiko, kad buvo stipri ir nepriklausoma moteris, tačiau ir labai miela,- Aš uždirbu iš muštynių, kam man turėt smegenų?- Pats save apstūmė Settas, kad jau jie tokį vaibuką gaudė.
-Jau tik nereikia, tu pirma pasakei, kad tau patinka mano mergina apsimesti, bet aš tave suprantu, kas nenorėtų būti tokio nuostabaus, raumeningo ir mielo vaikino mergina,- Mirktelėjo jis, atsigerdamas to alaus.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Kv. 02 18, 2021 12:54 am
-Man patinka dažniausiai tiesiog sėdėti labiau, aš nelabai klubų žmogus visgi esu,- atsiduso mergina.- bet gal tada pasiėmam alaus ir nuvažiuojam kažkur pasivaikščiot ar pasėdėt,- sutiko su šiuo variantu, nes jis merginai prie širdies labiausiai pasirodė, galės ir kartu pabūti, bet kartu ir išgerti.
-Žinau, žiaurus gyvenimas, kai reikia dirbti du darbus, jaučiuosi išnaudojama,- dramatiška kartu pabuvo dėl šito, nors jau daugmaž įprato, kadangi buvo lengvai pasipūtėlė vis tiek, tai jai nebuvo sunku ten pasimaivyti, nors mirdavo viduje iš idėjos, bet galiausiai tiesiog dzin buvo, nes žinojo, kad buvo graži.- neapsvarsčiau šio varianto, visiškai tiesa,- pritarė jam dėl smegenų neturėjimo.
-Tik nereikia, tau gi patinku nuo seniai,- mirktelėjo akele, pasišaipydama kartu dabar iš jo atgal, nes kitaip gi ji nesugebėtų su tuo. Atsigėrė dar alaus.- noriu valgyt,- pasakė aišku ir tai.- ar čia yra kažko skanaus?- visgi kadangi būtent čia vaikinas atsivedė, teegul pasirūpina kažkuo.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Kv. 02 18, 2021 1:22 am
-Gerai, kaip tik čia be to dar pila alų išsinešimui, tai kaip tikri neturtinguoliai galėsim pasiimti porą bambalių,- Nusijuokė jis, nes na realiai tai ir jis ne visada buvo turtingas ir vis dar prisiminė tuos laikus, kai ir jam reikėdavo pigų alų gerti, jeigu išvis galėdavo tokį įpirkti.
-Aš net galbūt pagalvosiu apie tavo darbą, kad jau esi mano mergina,- Nusijuokė Settas, nes realiai nelabai buvo prasmės versti ją toliau dingti, kai dabar žinojo, kad ši nuo jo nepabėgs,- O dar sakai, kad aš daug iš tavęs tyčiojuosi,- Pavartė savo akis Settas, tačiau jau už kelių akimirkų galvojo tik apie maistą,- Jo, čia visai skanu, nueisiu meniu,- Taip taręs, vyras parūpino merginai meniu, nes pats jau žinojo, kad norės kokios nors picos. Gerai, kad čia buvo toks bariokas, kur galėdavo ir normalaus maisto gauti,- Pala, o tu valgai pica?- Staiga paklausė jis,- Joje tešla iš grūdų tai tau turėtų patikti, svarbu be vištienos, ar ne?- Sukikeno jis.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Pen. 02 19, 2021 1:28 am
-Nebūtinai neturtinguoliai taip geria, ponas turtinguoli,- Xayah susijuokė dėl to, kad Settas toks biški ponaitis buvo, nes pati turbūt prie tų labiau bambalius geriančių buvo, bet galiausiai jai tik linksma buvo, o ne kaip nors nesmagu dėl to.
-Ohoooo, kaip gi čia man pasisektų, žinai, aš ir nenorėčaiu, kad mano mergina pusnuogė prieš visokius diedus vaikščiotų,- labai rimtu tonu pasakė, nes čia gi žiauriai svarbi varkė buvo iš tikro.- aš tai iš tavęs visai nesityčioju,- nekaltą veidelį visiškai nutaisė, kad nepagalvotų, jog ji kokią patyčia išleisti iš tikro galėtų.- okei, ačiū,- kad jau gavo meniu, ėmė žiūrėt.- jo valgau?- nesuprato kodėl net kilo toks klausimas.- tu gausi į galvą,- Xayah į jį pažiūrėjo dabar kaip piktas žudikiškas paukštis.- aš tave tuoj kaip grūdą sumalsiu,- aišku dar pakumščiavo jo ranką, kad tikrai labai grėsminga atrodytų.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Št. 02 20, 2021 4:01 pm
-Aš taip gerdavau, kai buvau ne turtinguolis,- Nusijuokė jis, kad jau pagal savo gyvenimą dažniausiai darydavo prielaidas.
-Aš leisčiau savo merginai ką tik ji nori, bet žinau, kad mano mergina tikriausiai nenori tokio darbo dirbti,- Mirktelėjo šis akute, nes realiai darbas buvo darbas ir jeigu ši ir striptizo šokėja užsimanytų būti, kas jis toks, kad neleistų jai,- Jo, nesityčioji, o grasini,- Nusijuokė vyras, nes po šios grasinimų, šis tiesiog papurtė galvą,- Gerai, tada paimsiu mums didelę vegetarišką,- Žinojo, kad tos picos čia buvo skanios, todėl nuėjo šio atsakyti ir grįžo su numeriu, kurį padėjo ant stalo.
-Gerai, aš noriu sužinoti daugiau apie tave, papasakok man, ką tau patinka veikti ir panašiai,- Paklausė šis, vėl atsigerdamas alaus.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Tr. 03 10, 2021 8:53 am
-Hmm, nori pasakyti, kad jeigu aš kada nors būčiau turtinguolė, tada irgi išduočiau alų ir pradėčiau gerti turtinguolių gėrimus?- mergina sukrizeno, , nors iš tikro manė, kad turtinguolė turbūt niekada nebus.
-Tiesa, tavo mergina ne visai jaukiai jaučiasi vaikščiodama taip,- Xayah tikrai galėjo tai daryti, nes nebuvo kažkaip nepakenčiama, bet iš esmės jai labiau patikdavo savo kūną rodyti tiems, kurie būdavo jai artimi.- niekada negalėčiau tau grasinti,- aišku būtinai su šiais žodžiais, mergina dar apsidairiusi, kol niekas nemato, ant jo plunksną nuskraidino, truputį leisdama sau įsmeigti ją visai prie pat vyro rankos.- super,- šyptelėjo dėl to picos.
-Hmmmm ,- susimąstė Xayah apie tai.- man patinka skriausti vyrus, kurie mane erzina,- pareiškė savo pirmiausią hobį.- man patinka domėtis visokiomis žolelėmis, gerti alų su draugais, svajoti, kad niekas nespoksos į mano kojas,- sukrizeno, vardindama visokias kaip i rmini nesąmones.- man labai patinka nieko neveikti ir kai mane nešioja,- dar pridūrė, o tada įsmeigė akis į Settą. - o kas gi tau patinka?
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Tr. 03 10, 2021 9:10 am
-Nebūtinai, kai kurie "turtinguoliai" irgi mėgsta alų, tik apsimeta, kad jiems skanesnis koks nors kraftinis fancy, o ne iš puslių bare,- Nusijuokė jis, papurtydamas galva, kad tai buvo dalykas, apie kurį Xayah galvojo.
-Na, net jeigu tu tam realiai pati pasirašei, aš pagalvosiu apie tai,- Tiek galėjo jis prižadėti, kad jau kaip ir šiek tiek dabar pasikeitė visa jų situacija. Jai tą plunksną paskraidinus, Sett tiesiog papurtė galvą, patraukdamas savo ranką į save, kad ši kur nereikia neatsidurtų. Klausydamas apie šios hobius, vyras papurtė galvą dėl kai kurių iš šių, nes jau buvo juos pastebėjęs, tačiau suvokė, kad mergina buvo tiesiog labai paprasta savo amžiaus mergina,- Viskas gerai su tavo kojomis, jie patys kalti, kad tokių neturi,- Šyptelėjo Sett, nes tos kojos nebuvo žmogiškos, bet vis tiek jam neatrodė, kad ji turėjo dėl šių taip kompleksuoti.
-Nežinau, ankščiau man patikdavo boksuotis, bet kai sukūriau savo klubą tam, man patinka uždirbti pinigus ir dar kartais pasimušti pačiam,- Nusijuokė jis, nes jo hobiai buvo tokie labiau komplikuoti,- Dar man patinka erzinti gražias merginas ir versti jas man dirbti,- Iš savęs šiek tiek pasityčiojo Sett.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Tr. 03 10, 2021 12:27 pm
-Hahaha keistuoliai, bomžiškas alus pats skaniausias,- nesvarbu, kad jai jau buvo apie trisdešimt, matyt niekada neišaugo iš to, be to neturėjo pinigų brangiems dalykams dažnai, geriau jau tada skirdavo pinigus drabužiams, nes jai patiko drabužiai ir visokie mados dalykai.
-Nieko tokio, nebūtinai turi galvot apie tai, mes susitarėm, - Xayah nepergyveno, nebuvo juk tokia agonija, be to kai žinojo, kad tai praeis, buvo lengviau susitaikyti su tuo, kad šį mėnesį be darbo daugiau nieko neveikė.- tiesiog kvaila, vis tiek per laiką, kad ir kokia esu kovotoja už mūsų teises ir panašiai, įsivariau kompleksą ir tiesiog, nekenčiu, kad jeigu jos matosi, visi galvoja, kad aš kažkokia anime fanė ir panašiai,- na, jei nesimatė kojos, matėsi ausys.- ir man turėtų nerūpėt, bet rūpi, tai kvaila, žinau, - papurtė galvą, nelabai patenkinta, kad pati savo stipruolės nepriklausomos moters efektą pametė.
-Atrodai, kad mėgsti pasimušt,- prunkštelėjo Xayah, jeigu su juo nebūtų pabendravusi, tai truputį Sett iš šono toks besmegenis galėjo atrodyti.- gerai, kad gražios merginos geriau moka tave erzint,- mirktelėjo jam akele bei atsigėrė dar alaus.- šiandien noriu prisigert,- dar pridūrė, jausdama, kad to reikėjo.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Tr. 03 10, 2021 12:58 pm
-Na, gal viskas būtų kitaip, jeigu gyventum su tokiais, kaip tu, tačiau kai gyveni tarp žmonių, natūralu, kad vis tiek jauti tai, kad šie stebisi tave matydami ir jeigu nesi žmogus, kuriam patinka bet koks dėmesys, tada galvoje panašios mintys ir atsiranda,- Linktelėjo vyresnysis vaikinas, nes ir pats seniau tai jautė. Iš jo visgi ir tyčiodavosi, ir panašiai, tačiau dabar jam jau neberūpėjo, nes kažkaip susitaikė su faktu, kad savo ausų nepaslėps, o dabar jau ir į galvą bet kam galėjo pasiūlyti, kam nepatiko šio išvaizda,- Tai nėra kvaila,- Sett tiesiog suėmė šią už rankos ir šyptelėjo.
-Man tiesiog visada tai sekėsi. Man patinka muštis pagal taisykles, ne tiesiog kažką sulupti ir tiek, dėl to labiau ir žiūriu į tai iš sporto perspektyvos,- Vyras linktelėjo. Laisvai savo priešininkus dažniausiai galėdavo užmušti, bet ne tame buvo jam esmė. Tada pats prisiminęs savo alų atsigėrė,- Gerai, prisigerkim šiandien,- Nusijuokė šis, sutikdamas su tokia idėja ir tiesiog damušdamas savo alų. Jiems atnešus picą, šis padėkojo ir dar alaus šiems paprašė, kad jau jie čia dar sėdėti norėjo kol pavalgys.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Tr. 03 10, 2021 1:13 pm
-Gerai, kad egzistuoja plačios ilgos kelnės,- Xayah nusijuokė dėl to, jau išmoko aplink tai savo stilių apsupti, tad visai sėkmingai galėjo pasislėpti bent jau su tuo.- tik žinai ko niekada nesupratau? Kodėl aš paukštis, bet mano ausys.. jos visai neprimena paukščio ausų, paukščiai dažniausiai neturi ausų,- pasakė tokiu tonu, tarsi kokią sąmoksloo teoriją sakytų, nes jai čia misterija buvo, kurios kažkodėl niekad nnet nebandė išsiaiškinti, turbūt užtektų kokios bobelės paklausti ir tiek, bet va ji gyveno paslaptyje.- ačiū,- šyptelėjo ji dėl to, kad jis pasakkė, kad tai nebuvo kvaila.
-Ewww, man tai visai nepatiktų muštis pagal taisykles, man daug smagiau pasmeigt visus su plunksnomis,- paklapsėjo nekaltai akutėmis, kurios dabar taip sužibėjo, tarsi ji galėtų plunksnų lietų kažkur paleisti.- bet jėga, džiaugiuosi, kad turi savo veiklą su tuo, kas tau patinka,- nuoširdžiai pasakė vaikinui.- bet po to jaučiu reikia eit kažkur, kur galima pašokt,- pasakė ji ir palinkėjo skanaus vaikinui, kol ėmėsi picos valgymo.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Tr. 03 10, 2021 1:25 pm
-Manau, kad čia tiesiog bus koks nors genų dalykas, gal tavo vienas iš šeimos narių ir pats buvo miksas tarp paukščio ir nežinau dar ko, todėl gavai abu,- Nusijuokė Sett, nes šis išvis tik ausis turėjo, bet ir buvo tik pusiau vastaja,- Bet tau tinka tos ausys, man jos mielos,- Pabuvo dabar vaikinas dabar truputį ponas sūris.
-Tu šiaip esi labai agresyvi palyginus su tuo, kad apsimeti, kad smurto nemėgsti,- Pastebėjo šis, vėl sukikendamas. Matėsi, kad vis tiek šiek tiek velnių buvo mergina privalgiusi,- Ar tau patinka klubai?- Paklausė šis, taip pat imdamas valgyti,- Galim varyt į tokį barą, kuris yra netoli. Vadinasi džempubas, bet ten visada visi šoka, nes leidžia labiausiai žinomas dainas ir visi tiesiog nusigeria labai, o paskui vienas prie kito lenda,- Buvo gana skylė ta vieta, kartais sunku buvo vaikščioti dėl to, kad kojos prie grindų prilipdavo, bet šiaip jautė, kad merginai ten patiktų,- Ypač jeigu tau patinka toks biški chaosas, ten tiesiog nuostabiai tragiška viena,- Nusijuokė šis.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Tr. 03 10, 2021 1:38 pm
-Turbūt, todėl turiu dabar milžiniškas ausis ir paukščio kojas,- prunkštelėjo dėl to. - bet bent smegenis žmogaus, o ne gyvūno, - būtų truputį juokinga, jeigu ji būtų kaip paukštis ir tipo vaikščiotų ir tris kart per sekundę tuo pačiu grūdu apsidžiaugtų.- mano brolis gimė toks,- prikando lūpą mergina, kažkodėl nusprendusi pasipasakoti Settui.- mano tėvai nuo visų slėpė, kartais taip nutinka, bet vis tiek tokie pasmerkiami pas mus bendruomenėje,- užmerkė akis, buvo labai nemalonūs prisiminimai apie tai. Nežinojo kodėl tai pasakė.- tavo ausys tau irgi tinka,- ji dar pabuvo miela, nors biški susipiso nuotaiką ir paglostė jo ausytę.
-Aš net nesu agresyvi ,- pasiginčijo ji, nors turbūt iš tikro buvo, kai pagalvoji kiek kartų jau spėjo aplink Settą savo plunksnnas skraidinti.- ne itin patinka, bet kartais mėgstu ką nors tokio paveikti,- linktelėjo galvele ji.- ar ten yra džemo?- kilstelėjo antakį, pabūdama šiek tiek vėžiška.- galima eiti į skylę vietą, man patinka skylės, galėsi mane saugot , jeigu kas nors lįs, ta prasme saugot, kad nepasmeigčiau jų,- nekaltai paklapsėjo akutėmis, juk visai ji nebuvo agresyvi.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Tr. 03 10, 2021 1:45 pm
Išgirdęs apie šios brolį, Sett prikando savo lūpą ir tiesiog klausė merginos, o jai baigus šnekėti, švelniai pažvelgė į ją,- Užjaučiu, kad taip nutiko,- Atsiduso šis, spustelėdamas vieną šios ranką,- Kartais man atrodo, kad jūsų visuomenė priimti tik tobulus jūsų rasės atstovus. Jiems vis kažkas netinka,- Jam dėl to ir nelabai patiko vastajos. Žmonės irgi panašūs buvo, bet bent ne tokie tuo apsėsti. Jai paglosčius šio ausį, vyras tiesiog kiek labiau į jos prisilietimą palinko.
-Aš tau sakiau, kad tu biški agresyvi,- Jai dar kartą tai įrodžius, vyras tiesiog sukikeno,- Ir aišku, kad saugosiu tave nuo to, kad nieko nesumuštum,- Jis pats šiaip nebuvo labai agresyvus realiam gyvenime, bet būtų kažką tikrai išmetęs pro balkoną, jeigu būtų prie jos piktybiškai lindę,- Gerai, tada ten ir keliausim. Tik dar šitą alų reikia damušti,- Taip pasakęs, vyras tiesiog toliau valgė ir dar alų gėrė kiek neįprastai sau greitai, bet dabar jau buvo užsivedęs Džemui.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Kv. 03 11, 2021 1:09 am
-Na, dabar viskas tiesiog jau kaip ir baigta su tuo,- ji prikando lūpą.- o dieve niekam to nesakiau niekada, žmonės nežinojo, - papurtė galvą, tokia jausdamasi gėdingai, kad visgi paklausė savo tėvų ir niekada nepasakojo apie tokį dalyką, kad tai irgi laikė su jais paslaptyje.- man kartais irgi truputį taip atrodo, bet tai turbūt kyla iš to užengimo, žinai? Mus visada engė visi, todėl ir mes kitų neįsileisime, kam aš nelabai pritariu, tu labai mielas mišrūnas,- Xayah jį paerzindama truputį ir kartu iš jo pasilydė, bet kas gi galėtų būti žaviau nei toks seksualus vyras su mielomis ausytėmis?
-Visai neagresyvi, tau tik vaidenasi, Sett,- Xayah toliau sėkmingai tai neigė, nes jai buvo labai juokinga.- taip taip, prižiūrėk mane, gali prireikti,- dabar jau iš savęs šaipėsi, bet matyt jiems abiems buvo sunku ilgiau nepasišaipyti iš kažkurio.- žinoma,- gana greitai aišku gavosi tą alų damušti, tad po to jie iškeliavo iš šio baro, mergina įsikabino į jo ranką.- aš turėčiau būt nepriklausoma moteris, bet tu toks didelis ir tai verčia mane būti labai silpna,- ji jau biški išgėrusi buvo, kad ėmė tokius dalykus šnekėti.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Kv. 03 11, 2021 1:27 am
-Ei, aš juk niekam nepasakosiu, jeigu tu nenori, viskas gerai,- Suraukė antakius šis vyras, pamatęs tą merginos reakciją ir papurtė galvą. Jis norėjo, kad ji žinotų, kad ši gali juo pasitikėti ir jam pasakyti tokius dalykus,- Tikriausiai dėl to. Nemanau, kad taip būtų tiesiog dėl nieko,- Taip pat šyptelėjo jo, o į merginos erzinimą nelabai sureagavo, nes na jis realiai ir buvo mišrūnas.
Jiems keliaujant to baro link, vyras išgirdęs jos žodžius susijuokė,- Tu gali būti nepriklausoma moteris ir vis dar eiti į mane įsikibusi,- Sugalvojęs, kad tikriausiai apie tai ši dabar šnekėjo, vaikinas papurtė galvą,- Atvykom,- Tarė jis, stovėdamas priešais stiklines duris, o tada įėjęs nusivedė ją iki lifto, kur jie užkilo į 5 aukštą. Bare jau buvo daug žmonių, nes šiandien buvo karaoke vakaras,- Norėsi padainuoti?- Sukikeno vyras, atsistodamas ir čia eilėje, nes jam iki prigėrimo dar trūko tikriausiai kelių atsuktuvų. Gal ir netyčia shotų padėklo.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Kv. 03 11, 2021 1:53 am
-Niekam nepasakok, ačiū, - sumurmėjo mergina, nenorėdama pati geeriau apie tai daugiau galvoti.- gaila, kad visi tiesiog negali egzistuoti kartu ir neišskirti tiek dalykų ir bendruomenių, žinai, tiesiog, nereikėtų slėpti būtybėms kitoms savo eegzistencijos, galėčiau tiesiog vaikščioti ne tik su ilgomis kelnėmis plačiomis, kartais svajoju galėt užsidėt džinsus siaurus,- patempė lūpą, labiau jau apie stiliaus probleemas prabildama, kad sunkios temeos nusisuktų biški.- nneeee, ne dėl įsikabinimo,- papurtė galvą.- įsikabinti tikrai galiu, aš labiau apie tai, kad tu toks daug didesnis nei aš, aukštesnis, tiesiog, o aš maža palyginus, kai pagalvoju apie visokius dalykus..- ji kažkodėl susidrovėjo dabar ir papurtė galvą. Kai jie atvyko, įdomi atmosfera juos pasiitiko, bet nieko tokio.- aišku norėsiu,- Xayah išsišiepė, pagalvodamma, kad būtų labai smagu.
Sponsored content
Puslapis 58
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: