Kitas tu:



Paskutinės temos

Sexy cam roomasby THRESH Pir. 01 31, 2022 2:47 am
xayos ir setto rpgby SETT Pir. 04 05, 2021 2:16 pm
as myliu kooby CAITLYN Kv. 03 11, 2021 1:02 am

xayos ir setto rpg
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Tr. 02 10, 2021 10:33 pm
First topic message reminder :

rendeer rendeer rendeer rendeer
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Kv. 03 11, 2021 1:59 am
-Jeigu aš galiu per dienas pusnuogis darbe vaikščioti, tai tu tikrai gali užsidėti siaurus džinsus, pamatysi, aš išmokysiu tave, kad imtų nerūpėti,- Susijuokė vyras, nes dabar tai tapo jo misija. Galės jiedu būti keistuoliai kartu, tada ne tik į ją vieną žiūrės.
-Apie kokius dalykus,- Settas dabar kaip visiškas katinas išsišiepė ir merginai susidrovėjus, tikrai neketino to paleisti,- Pasakyk man ir aš tikrai pasirūpinsiu, kad tie dalykai įvyktų,- Vyptelėjo šis, jau irgi lengvai apgirtęs buvo, bet tik lengvai. Jiems laukiant eilėje, vyras dar užmetė akis į meniu,- Aš būtinai ir tau paimsiu žinok šitą kokteilį, kuri visi čia ima. Alus čia toks kaip visur, bet jeigu nori prisigerti, tai tau reikia paragauti tai,- Linktelėjo šis ir tada jiems užsakė tuos du atsuktuvus. Galiausiai įdavė vieną merginai į ranką, o tada kitą sau. Nusprendė, kad kol jiedu išgers šiuos, reikėjo nueiti į balkoną. Pažvelgęs į savo telefoną, vyras šyptelėjo,- Turim dar 20 minučių užsirašyti, kad norim dainuoti, tai turi nuspręsti, kokią dainą,- Linktelėjo šis.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Kv. 03 11, 2021 2:16 am
-Nejuokauk, jeigu rimtai, tai jie siauri, per mano pėdas netelpa,- patempė lūpą dėl to.- bet galbūt galėtum mane išmokyti, kad nerūpėtų, kad užsidėčiau kažką, kas neslepia kojų, bet nepažadu, kad tau pavyks,- nusijuokė dėl to mergina ir tiesiog nusišypsojo labai mielai jam.
-Baik,- kai jis išsišiepė, tai ji iš karto pasipiktino ir papurtė galvą.- nieko nesakysiu, nebūk ponas smalsusis, nieko nepeši,- parodė jam liežuvį dėl to.- tiesiog, visad daug pagalvodavau apie tai,- tiesiog dar gyvenime nepasisekė sutikti vyro, kad būtų toks dydžių skirtumas tarp jų pakankamas, tai merginą labai smarkiai užvedė iš tikro.- gerai paimk man ką nori,- linktelėjo galvele ir tada padėkojo, kai to kokteilio sulaukė, atsidūrus lauke, nusprendė, kad vis dėl to kartais parūkydavo, tad ir dabar prisidegė cigaretę, buvo išgėrusi, tai labai norėjosi.- nuspręsiu, dainuosiu ką nors super linksmo,- ji net nežinojo iš kur tiek pasitikėjimo savimi atėjo, bet šiandien buvo gera diena.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Kv. 03 11, 2021 2:33 am
-Na, tada matyt turėsiu pats išsiaiškinti kitais būdais,- Tiesiog mirktelėjo jis merginai, dabar nusileisdamas ir nekamantinėdamas šios, tačiau realiai tai buvo dar blogiau, nes ši tiesiog atrodė, kad dabar davė jam žalią šviesą pamėginti dalykus.
Jiems ten balkone dar šiek tiek pabuvus ir išsirinkus Xayah dainą, Sett suprato, kad ir pats ją žinojo ir tiesiog kažkodėl pasirašė dainuoti su ja kartu. Nebuvo labai didelis dainininkas, bet klausą turėjo, nes turėjo dideles ausis. Kai šiuos galiausiai pakvietė lipti ant scenos, vyras įsijungė savo max žavingo vyro vibe ir užsivedė Xayah ant scenos, pasiimdamas į rankas mikrofoną ir pažvelgdamas į šią.
-Pavarykim,- Nusijuokė jis ir tada jau pradėjo judėti į dainos ritmą, kol vis dar vyko pragrojimas, kol galiausiai ėmė dainuoti, dar ir merginą už rankos suimdamas ir šią apsukdamas ratu.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Kv. 03 11, 2021 5:42 pm
Jų padainavimas buvo labai pasisekęs, gal nebuvo Xayah aukščiausio lygio dainininkė, bet jai sekėsi neblogai dainuoti, buvo šiaip be galo smagu, ji tikrai gerai leido laiką. Dar po kokių keturių kokteilių buvo kaip reikalas girta, todėl dabar šoko su Sett ir smagiai aplink jį sukaliojosi. Kadangi taip labiau žaismingai aplink jį šoko, kažkoks bernas ją iš už nugaros apsikabino ir jau ėmė trintis į jos užpakalį, Xayah sureagavo per kokią pusę sekundės ir tiesiog bandė iš karto atsitraukti, matyt protas veikė dar tiek , kad visų plunksnų į jį nesuleist, kad prieš žmones, bet ji labai agresyviai jį nuo savęs nustumt bandė. Kažkokias jis nesąmones dar kliedėt pradėjo, tai ji prisiplakė prie Setto , kad jis ją saugotų nuo kažkokio keistuolio ir neleistų pabandyt jo nudobti.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Kv. 03 11, 2021 6:10 pm
Settas dabar jau irgi buvo šiek tiek labiau išgėręs, nes ir galva lengvai sukosi ir šiaip jam buvo labai smagu tiesiog kartu su mergina šokti. Kai prie šios prisikniso tas vaikinas, vyro viduje iškart įsijungė tas pavojaus signalas ir šis literaliai padėjo tą vaikiną nuo jos nulipinti ir apsikabino Xayah, labai rimtai į tą vyrą pažvelgdamas,- Manau, kad mergina pakankamai gerai parodė, kad jau gali eiti iš čia, nes jeigu neaišku, aš galiu tave pats paskatinti,- Pagrasino tam vaikinui Sett, nes na vis tiek jis buvo didesnis ne tik už Xayah bet ir už kitą didelę daugumą žmonių šiame klube, ką jau kalbėti, kad ir pasportavęs dar buvo.
-Viskas gerai? Aš galiu jam tikrai trenkt, jeigu nori,- Susijuokė Sett, dabar jau nekreipdamas dėmesio į tą vaikiną, kuris šūdus šnekėjo ir tiesiog pažvelgė į mergina, vis dar laikydamas ją šalia save ir šiek tiek judėdamas klubais į ritmą.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Kv. 03 11, 2021 6:20 pm
-Tu super mielai dabar nuskambėjai,- Xayah kadangi girta buvo, tai maksimaliai išsilydė.- bet nebūtina jam trenkkt, viskas kontrolėje, bet aš truputį noriu dar išgerti,- panelė girtuoklė linktelėjo galvele, nebuvo iki galo trūkusi, bet jau tikrai girta jautėsi. - tu palauk truputuką manęs, bet nedink, nors tave lengva rasti, tai viskas kontrolėje,- truputį pusiau su savimi čia labiau šnekėjosi ir nuėjo iki baro, kur paėmė jiems kažkokius tipo pačius labiausiai girtus kokteilius, na, kadangi prieš tai vyrą išnaudojo, tai riekėjo ir jai ką nors jiems nupirkt. Sugrįžo pas Sett ir nusitempė jį iki tos terasos.- bet žinai, kodėl aš paukštis, bet negaliu skraidyt, mane erzina,- pažvelgė žemyn ir papurtė galvą, pasipiktindama tuo.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Kv. 03 11, 2021 6:49 pm
-Nežinau, ar jam pasirodė lygiai taip pat, kaip tau,- Nusijuokė vyras dėl tokio šios išsilydimo ir tiesiog linktelėjo kai ji ganėtinai greitai paliko jį čia vieną. Na, jis gal ir būtų paklausęs ar jai dar nebuvo gana gėrimų, tačiau ši buvo suaugusi moteris ir dar nepriklausoma, todėl nusprendė, kad jeigu ši norėjo nusigerti iki žemės graibymo, tai jis jai leis ir tada ja kad ir parneš namo.
Jiems nukeliavus iki terasos, vyras atsigėrė to kokteilio. Vien jau iš šio skonio, ir kas jis buvo tikrai labai skanus, suvokė, kad čia matyt bus tas kokteilis, kuris abu juos pribaigs.
-Kur skristum dabar, jeigu galėtum?- Šyptelėjo vyras, kad jau ši apie skraidymą užsiminė. Tikėjosi, kad ne pro balkono apsaugas.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Kv. 03 11, 2021 6:56 pm
-Skirsčiau iki tavo bokso dalyko, ten tada paleisčiau muziką ir pašokčiau tau nuoga ant ringo,- pranešė tai ką veiktų, jei galėtų skristi, kad jau apiee tai kalbėjo, puikiai parodė, kad Xayah ir be sparnų labai išskirsti sugebėjo. Susijuokė.- man labai norisi šokti, bet nebenoriu šokti čia, nes čia kai kurie biški smirda,- taip pasilenkusi prie jo sušnabždėjo ir tada prikando lūpą, bandydama neimti vėl juoktis, nes nuo juoko dar labiau galva svaigo.- man atrodo turėsi man padėti eiti, nes jaučiuosi, kad neturiu ir kojų, - prikando lūpą, bet tada vis tiek susijuokė. Atsigėrė kokteilio.- o dieveeeeee, bet aš net nesijaučiu labai girta,- pareiškė ji, bandydama tarsi prieš mamą apsimesti, kad negėrė. Vėl nusijuokė.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Kv. 03 11, 2021 7:11 pm
-Na, iki mano bokso ringo gal ir negalim nuskristi, bet vis dar galiu nusinešti tave pas save ir ten galėsi man pašokti nuoga,- Sukikeno Sett, mirktelėdamas jaunesniajai merginai, kad jau jie apie tokius dalykus kalbėjo ir mergina pirma temą užvedė, tai ir sau leido,- Aha, aš irgi pastebėjau tai,- Pats Sett visgi nesusilaikė ir vėl nusijuokė. Juokinga jam ši mergina buvo, gerąją prasme žinoma. Jai pradėjus apie girtumą kalbėti, Sett pats atsigėrė dar savo kokteilio.
-Gal tiesiog pabaikim čia kokteilius ir einam namo?- Pasiūlė jis, nes jie ir ten galėjo dar pašokti, jeigu tik ši norės, bet jam nereikės bijoti, kad jie galiausiai nepareis namo,- Nemeluosiu, atrodai jau girtoka,- Sukikeno šis, nors ir pats jau nelabai stadijoje buvo, bet jis kaip didelis vyras daug pakelti galėjo.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Kv. 03 11, 2021 8:19 pm
-Bet turi nusinešti, nes kitaip nesiskaito ir tada aš negalėsiu šokti, nes būsiu pavargusi nuo ėjimo,- ji savo girtosios išmonę, labai susikaupusi paaiškino vaikinui, kad jis suprastų kaip čia svarbu buvo.- aš super gerai šoku nuoga, daug geriau nei ne nuoga,- dar pridūrė, po to turbūt apsivems nuo to, kad buvo tokia debilė girta, bet kol kas tai jai atrodė super juokinga.- geerai, - sutiko ji iš karto su ėjimu namo.- bet pas tave namo, nes mano namai labai toli ir aš neturiu tiek pinigų, kad ten parvažiuočiau , - patempė lūpą, jos automobilis irgi buvo čia mieste, tai jai parsibelsti nebuvo kaip realiai.- meluoji truputį, visai neatrodau,- numojo ranka Xayah, tipo jis čia durnelis buvo, kad taip sugalvojo.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Kv. 03 11, 2021 8:31 pm
-Manau, kad galėsiu tuo gana greitai įsitikinti,- Susijuokė vaikinas, tačiau žinojo, kad labai daug šansų buvo ir tame, kad jiems važiuojant namo mergina tiesiog užmigs taksi ir jie kartu nuogi galės pas jį tiesiog pamiegoti. Nusprendęs, kad norėjo iš čia dingti greičiau, vyras užsivertė savo kokteilį ir sugėrė jį visą per kelis gurkšnius. Žinojo, kad už tai vėliau sumokės.
-Gerai, damušk gėrimą ir keliaujam, man jau čia irgi atsibodo,- Palaukęs, kol mergina irgi pabaigs gėrimą, Sett iškvietė jiems taksi, kuri nuvežė šiuos iki jo namų, kur šie šiaip ne taip atsirado ir vėl jo bute. Jiems įėjus pro duris, vyras nusimetė savo švarką, su kuriuo vis dar buvo po to susirinkimo ir pasiraitojo marškinių rankoves,- Vis dar norėsi šokti?- Paklausė šis, pats nukeliaudamas iki virtuvės, kad prileistų jai vandens.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Kv. 03 11, 2021 8:57 pm
Xayah būdama taksi, tai buvo atsirėmusi į jį ir atrodė, kad užmigs, bet vos tik atsirado pas jį bute, jau buvo kupina energijos, tarsi naujas žmogus.- šoksiu, tu manim neabejok,- Xayah nusišypsojo, nes buvo labai nusiteikusi kažkodėl būtent dabar. Iš tikro niekad gyvenime nebuvo niekam šokusi jokių sekso šokių, tai net nežinojo kaip jai seksis, bet alkoholis buvo kaip tėvas, visko išmokydavo, jeigu jo pakankamai suvartodavai. O dieve kaip blogai nuskambėjo. Xayah nusiėmė nuo savęs paltą ir šaliką, pasiliko tik su jau paprastais drabužiais.- bet turi nesijuokt, nes tada negerai bus,- labai paaiškino viską ir tada pasiėmė telefoną, kur susirado kažkokią sekso šokių muziką ir tada pasileido.- bet turi sėdėt va čia,- pasakė vaikinui, kad viskas būtų pagal jos įsivaizdavimus, o tada jau po biškutį pradėjo judėti pagal muziką.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Kv. 03 11, 2021 9:26 pm
Pastebėjęs naujas Xayah jėgas, vyras tiesiog šyptelėjo ir atsisėdo ten, kur jam buvo liepta dabar. Merginai pradėjus šokti, jam tikrai nesinorėjo juoktis, jis labiau tokiu intensyviu susidomėjusiu žvilgsniu bėgiojo po šios kūną ir sekė jos judančius klubus.
-Labai žaviai atrodai,- Pakomentavo jis, patogiau atsisėsdamas, šiek tiek atsilošdamas ir tiesiog stebėdamas jaunesniąją merginą, galiausiai net lūpą prikąsdamas, nes dabar ši jam darė dalykus ir jis labai greitai norėjo daugiau.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Kv. 03 11, 2021 9:49 pm
-Gerai, stengiuosi,- mergina pasakė jam ir šyptelėjo viliojančiai, o tada nusiėmė megztinuką nuo savęs, pasilikdama tik su liemenėle ir kelnėmis, stengėsi super seksualiai atrodyti, nebuvo labai didelė to žinovė, bet pati tokia seksuali iš savęs mokėjo būti. Po kurio laiko atsisegė kelnes ir leido joms nukristi. Truputį supanikavo kažkodėl dėl savo kojų, bet tada nusprendė nepergyventi ir arčiau vaikino atėjo, bet dar ne visai prie pat. Reikėjo juk nuogai pašokti, bet ji taip neskubėjo nusirengti. Tik po kurio laiko nusisegė ir liemenėlę, parodydama savo krūtinę. Dabar jau aplink jį šoko, kol ant jo kelių atsidūrė ir rankomis aplink kaklą apsivijo.- man atrodo aš nelabai šokti moku,- prikando lūpą, o tada sukrizeno.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Kv. 03 11, 2021 11:49 pm
Vyras visą laiką tiesiog neatitraukdamas savo žvilgsnio stebėjo merginą. Dabar ši jam atrodė tokia seksuali, kad šio dėmesio matyt niekas nebūtų nuo jos atitraukęs. Šiai pradėjus nusirenginėti, vyras šyptelėjo šelmiška šypsena, jau laukdamas kur tai nueis ir tiesiog stebėdamas, kokia jam žavi dabar buvo mergina. Šiai pagaliau atsisėdus ant šio kelių, Sett rankos iškart automatiškai atsirado ant šios šlaunų, o tada ir ant šios užpakalio, kurį spustelėjo arčiau savęs.
-Aš manau, kad tau puikiai sekasi,- Sukikeno taip pat vaikinas ir pabučiavo merginą, nes dabar jau tiesiog buvo gana sunku jai atsilaikyti, kai ir šiaip ji jam labai patiko, o dabar dar ir beveik nuoga sėdėjo ant šio kelių. Greitai vieną iš šio rankų atsirado ir ant merginos krūties, kurią švelniai spustelėjo ją vis dar bučiuodamas.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Kv. 03 11, 2021 11:58 pm
-Mm, sakai puikiai? Na, stengiausi, - nusišypsojo ji, nors ir nepasitikėjo savo sekso šokių jėgomis, vis tiek turbūt atrodė pakankamai žavingai, kad jau pati tokia visai žavi buvo. Mielai atsakė į jo bučinį, šiek tiek jį pagilindama pati, arčiau jo atsisėdo, kad galėtų savo šokį pratęsti su pasitrinimu į jį. Iš tikro ir dabar nežinojo ar buvo pasiryžusi seksui, nes ji kažkokia buvo ne visai to žmogus, jai reikėjo daugiau ryšio ir panašiai, todėl ir juokaudavo, kad seksas tik po santuokos, kas nebuvo visai tiesa, bet vis tiek šiek tiek arčiau to. Visgi visai nuo to atitrūkusi irgi nebuvo, tad pati suaimanavo dėl susidarančios trinties.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Pen. 03 12, 2021 12:05 am
Kol kas vyras tiesiog glostė merginos kūną ir bučiavo ją, o jiems pritrūkus oro, tiesiog ėmė bučiuoti šios kaklą. Jis visgi buvo gerai išauklėtas vyras ir nebuvo gyvulys, kuris negalėtų susilaikyti nuo savo aistros, todėl kol kas niekur neskubėjo.
-Jeigu norėsi, kad nustočiau, tiesiog pasakyk,- Tarė jis, nes prisiminė tą Xayah pasakymą, kad jai reikėjo daugiau laiko, plius ji dar buvo girta, tai šiam tiesiog galėjo ir bučinių pakakti tam kartui. Norėjo, kad mergina prie šio jaustųsi gerai ir kad pati jo norėtų, todėl spustelėjo šią arčiau prie savęs vis dar kaklą jos bučiuodamas, tačiau su rankomis dar prie jos daugiau nelįsdamas, nes jam reikėjo išgirsti ar ši kažko daugiau norėjo.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Pen. 03 12, 2021 12:12 am
-Gerai, aš pasakysiu,- jau dabar skambėjo ne tokia išplaukusi, taip norėjo parodyti, kad pakankamai orientavosi aplinkoje, tiesiog pasidavė pati savo girtumui, nes jai buvo labai smagu. Pati rankomis keliavo per jo krūtinę, kaklą, kol atsidūrė jos pirštai vaikino plaukuose, turėjo būtinai ir ausytes paglostyti, nes merginai jos labai patiko.- tu gali mane liesti, aš pasakysiu, jei norėsiu, kad sustotum,- priminė vaikinui ir vėl pasigavo jo lūpas bučiniui.- tik būtų smagu, jeigu ne tik aš būčiau nuoga,- žaismingai pasakė ir tada pabandė jo marškiniais atsikratyti, nors jai girtai buvo sunku su sagomis tikrai.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Pen. 03 12, 2021 12:27 am
-Gerai,- Susijuokė Sett, o šiai pradėjus su šio marškiniais kovoti, vyras kaip tikrai civilizuotas žmogus patraukė šios rankas ir tiesiog truktelėjo savo marškinius abiem rankom, kad visos tos sagos tiesiog išlakstytų kur sau, o tada dar ir nusitraukė tuos marškinius nuo save,- Oi, netyčia,- Vyptelėjo šis, tada suimdamas mergina už šlaunų ir tiesiog perkėlė juos taip, kad dabar paguldytų merginą po savimi ant sofos. Tada jau vėl pradėjo savo kelionę bučiniais po šios kūną, viena ranka bei burna dėmesio daug skirdamas šios krūtinei, o tada pirštais nukeliavo iki jos apatinių, kur iš pradžių vis dar šiek tiek paerzino mergina, galiausiai šiuos normaliuoju būdu nurengdamas. Kai ši jau liko nuoga, vyras prikando savo apatinę lūpą ir pažvelgdamas į ją savo pirštais ėmė šiai malonumą teikti, pirmiausia su vienu pirštu ir neužmiršdamas šios klitorio.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Pen. 03 12, 2021 12:34 am
Xayah susijuokė labai linskmai, kai jis taip marškiniais atsikratė. Na, bet ji buvo dalinai tokia labai paprasta ir basic, seksualus ir didelis vyras, taip nusiplešiantis marškinius, buvo tikrai labai žavus vaizdelis. Kai atsidūrė po juo, nužvelgė vyrą, rankomis perbraukdama per jo krūtinę.- kaip man patinka tavo kūnas,- na, jau turbūt visiems buvo aišku, kad ją buvo tai dar papildomai užvedantis dalykas, kad Sett buvo toks nemažas vyriškis. Kol jis pasileido į bučinių kelionę, mergina pirštais keliavo per jo kūną, pasirūpino, kad jo kelnės būtų atsegtos.- mmm, - numykė pasitenkinusi, kai jis ėmė jai malonumą teikti, o pati vieną ranką jo plaukuose paskandino, o kita atsidūrė po jo apatiniais, kur už šio pasididžiavimo suėmė, traukdama jį į paviršių.
Sponsored content
Puslapis 68
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: