Kitas tu:



Paskutinės temos

Sexy cam roomasby THRESH Pir. 01 31, 2022 2:47 am
xayos ir setto rpgby SETT Pir. 04 05, 2021 2:16 pm
as myliu kooby CAITLYN Kv. 03 11, 2021 1:02 am

Sexy cam roomas
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Pir. 01 03, 2022 8:00 pm
First topic message reminder :

santa
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Tr. 01 05, 2022 3:24 am
-Gerai, bet tada dar turiu kai ką padaryti,kad būčiau laissva likusį vakarą, - linktelėjo galvele Syndra.- atsiųsk man savo adresą, - dar priidūrė ir atsijungė po to nuo pokalbio, kai jie atsisveikino. Tada jau nukeliavo persirengti, užsidėjo džinsus, megztinį,nees dddar turėjo pas mamą namo užsukti, tad po kokios pusantros valandos atsidūrė pas Thresh, na, priee jo durų į kurias paskambino,su savim nieko neturėjo, tik kažkokių pyragėlių, kurių buvo nusipirkusi, kad ale atsinešt.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Tr. 01 05, 2022 3:27 am
-Gerai. Tuomet lauksiu tavęs,- šyptelėjo jai ir atsisveikino. Atsijungus nuo pokalbio Thresh jai nusiuntė savo adresą. Pasižiūrėjo ar turėjo kokių nors užkandžių, ir panašiai, apsitvarkė, palindo po dušu. Jis kiek jaudinosi vis tiek irgi, nors atrodė savimi labai pasitikintis savimi. Nuskambėjus durų skambučiui, Thresh nuėjo šių atidaryti, ir kai pamatė Syndrą už jų, nusišypsojo įleisdamas ją vidun. -Sveika atvykus. Ar lengvai radai kur gyvenu? - pasiteiravo jos švelniai, aiškiai jo žvilgsnis buvo tarsi prilipęs prie merginos. Gyvai ji dar gražesnė atrodė.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Tr. 01 05, 2022 3:29 am
Syndrai taip gyvai atvažiuoti buvo vis tiek kiek baisu ir nejauku, bet galiausiai ji šyptelėjo irgi, kai įsileista buvo.- labas, radau gana lengvai ir automobilį pasistačiau lengvai, čia atsisnešiau,- padavė pyragėlius.- aš šiek tiek labiau nejauki gyvai, atleisk,- papurtė galvelę ir nusiėmė batus, pasikabino paltą.- tik deja kažkkaip ypatingai apsirengti negalėjau, turėjau aplinkyt šeimą,- linktelėjo galveele ji.- tu labai didesnis už mane, - nuraudusi pasakė ir susigėdusi, kad tai garsiai pasakė sukrizeno.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Tr. 01 05, 2022 3:35 am
-Oh. Nereikėjo,- jis jai šyptelėjo paimdamas pyragėlius. Norėjo jai padėti su paltu ir šį pakabinti, bet mergina padarė tai pati. Nusijuokė. -Nieko tokio, manau viskas bus gerai,- jis jai akute mirktelėjo dabar ir nužvelgė ją. -Hmmmm, suprantu, manau tu ir taip atrodai ypatinga,- na, jis buvo žavus vyras, kuris mėgo flirtuoti. Thresh dabar žengė link Syndros, atsistodamas priešais ją, toks labai aukštesnis už ją jau atrodė. -juk taip ir turi būti, kad galėčiau tavimi pasirūpinti... Ar tau patinka,kad esu didesnis? - sumurmėjo švelniai ir atsitraukė, parodydamas sekti paskui jį. Vyras padėjo pyragėlius svetainėje ant stalo ir ir pasiūlė jai sėstis. -Ar norėsi ko nors atsigerti?
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Tr. 01 05, 2022 3:39 am
-Na, atėjau į svečius, esu tiikra, kad bent kažko reikėjo,- linktelėjo galvele mergina.- tikiuosi, kad buss gerai, dar nebandei manęs užrakinti rūsyje, tai jau gera pradžia,- Syndra truputį pajuokauti isa leeido ir pati sukrizeno.- tu labai lėkštas, bet tai miela,- šypteelėjo mergina, kai jis dar taip arčiau buvo, jai net neegera pasidarė.- kai taip šneki man linksta keliai.. - prikando lūpą mergina.- man labai patiinka, kad esi didesnis, - sušnabždėjo ji, nusekė paskui, atsisėdo.- ačiū, bet kol kas nenorėsiu, - papurtė galvą.- žinai ko labiausiai norėčiau?- susijuokė nurausdddama.- kad tiesiog pasakytum man viską ką daryti ir pasirūpintum manimi, kad nepanikuočiau, kai nežinau kaop elgtis ir kad apeitume nejauakumą,- prikando lūpą dėl to.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Tr. 01 05, 2022 3:44 am
-Sakyčiau tikrai neblogai,- Thresh nusijuokė irgi dabar. Prikando lūpą taip pat, kai ši pasakė dėl to kad jai linksta keliai nuo to ką jis dabar kalbėjo.Jam patiko, kad jau turėjo tokį efektą ant merginos, tai buvo labai miela. Pakėlė antakį. -Ir ko norėtum? - paklausė jos dabar meiliai ir tiesiog sukrizeno. Thresh dabar atsisėdo ant sofos ir už rankutės švelniai trūktelėjo ją ant kelių. -Ateik pas mane dabar,- pasakė pasisodindamas Syndrą, ir ją apglėbė ranka. -tau nėra ko panikuoti kai esi su manim,- švelniai pasakė. -Turėtum persirengti, kad labiau atsipalaiduotum. Ar norėtum persirengti? Nežinau ar turiu tau ką nors pasiūlyti, nebent kažką beibiško... Bet, tai labai beibiui skirti drabužiai,- jis į ją rimtai pažiūrėjo. -Pampersai, ir neseniai tau nupirkau tau dar vieną triko, bet labai kūdikišką... Jei tu norėtum, žinoma.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Tr. 01 05, 2022 4:00 am
Mergina atsisėdo paas jį ant kelių, viskas jautėsi ganėtinai sava, bet kartu vis tiek buvo keista labai, ,nes nieko panašaus gyvenime ddar nebuvo dariusi, va taip, ,kad su kažkuo iš innteerneto iš tikro susitiktų ir panašiai.- gerai, norėčiau persirengti, daddy,- ji pabandė jau gyvai tą kreipinį pasakyti, lengvai nurausdama.- pampersai?- ji užmerkė trumpam akis.- jau kurį laiką galvodavau apie tai, bet nesiryždavau pati užsidėti, - nuoširdžiai pasakė jam.- bet norėčiau, kad padėtum man peersirengti, noriu būti tavo beibis, kaip tik pasakysi,- švelniu balsu jam pasakė.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Tr. 01 05, 2022 4:05 am
-Gerai, tuomet palauk,- jis pasakė jai, švelniai ją nukeldamas nuo kelių. -Na, tada manau turėtume pamėginti. Jei kas bus negerai, ir pasijausi taip, iškart pasakyk, gerai? - paklausė Thresh prieš nueidamas. O netrukus grįžo su pampersu, ir su triko ir su čiulptuku. -Eikš,- pasakė švelniai ir dabar iš lėto ėmėsi jos perrengimo, vyras neskubėjo, kad jei kas ši sustabdytų jį. Niekur nelietė merginos kur nereikia, net kai ji nuoga buvo. Uždėjo pampersą, ir padėjo jai užsidėti triko. Ta soskė buvo ant grandinėlės pakabinta, tai uždėjo šią ant Syndros kaklo dabar. -Kaip jautiesi?
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Tr. 01 05, 2022 4:08 am
-Gerai  pasakysiu iš karto,- linkteelėjo galvvele ir šyptelėjo, nes tiesiog kai daabar jis taaip su ja šveleniai buvo, megina jautėsi labai patenkinta. Padėjo jam su savo persireeengimo procesu, buvo gal kiek keista ant savęs turėti pampersą, bet galiausiai tai buvo geras jausmas. - jaučiuosi gerai, - linktelėjo galvele ir šyptelėjosi.- kaip maža tavo meergaitė, tavo beeibis,- Syndra kiek raudonavo tai sakydama, bet vis tiek jaautėsi dabar taip.- ar dabar pasirūpinsi manimi? Kas bus, jeigu per daug prie to priprasiu?- sukrizeno ši.- bet man ddar yra klausimų, ar nori, kad klausyčiau tavęs ir visko paklausčiau, kaip kažkada minėjai?- paklapsėjo akutėmis.- papasakokk kaip viską įsivaiazduoji tu mūsų bendravimee,- linktelėjo galvele ir įsidėjo soskę į burną, keetindama jo klausyti.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Tr. 01 05, 2022 4:15 am
-tu ir esi mano beibis,- pasakė jai dabar ir Thresh uždėjo delną ant jos skruosto, šį paglostydamas. -Jeigu per daug prie to priprasi... Aš mielai tau tai suteiksiu. Visada,- jis jai švelniai pasakė, nes šią akimirką būtent taip jautėsi, kad tikrai neketino, ir nenorės jos palikt, o norės rūpintis mergina. Jam ji patiko, iš tikro patiko. Vyras atsisėdo ant sofos ir pasisodino ją ant kelių, leisdamas visgi sau meiliai pakštelėjo į jos skruostą. -Hmm, taip. Noriu, kad visko atsiklaustum, kad eitum į tualetą, kada nori pažaisti, ir panašiai. Tačiau, jeigu būsi alkana, ar ko nors norėsi, noriu kad pasakytum, nebūtinai klausti, bet kad pasakytum,- pasakė jis, nenorėjo iškart visko uždraust kad jo klaustų, norėjo kad ji jaustųsi laisvai, ir kad jis neuždraus jai kažko tikrai. -Bet labiausiai noriu kad atsipalaiduotum, veiktum ką nori, gerai? Pradėkim nuo tokių lengvų dalykų. Aš tau suteiksiu viską ko norėsi,- pasakė jai švelniai, paglostydamas jos plaukučius. -Atrodai tokia miela... Aš labai džiaugiuosi kad esi mano mergaitė.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Tr. 01 05, 2022 10:33 am
Syndra šyptelėjo, nes jai patiko tai girdėti, iš tikro labai patiko.- man geras šis jausmas, man patinka, - pasakė mergina ir linktelėjo galvele.- gerai, tikiuosi mums pavyks, aš jaučiuosi labai gerai,- švelniu balsu pasakė ir šypsojosi jam. Sukrizeno, kai jis pakštelėjo į skruostą.- man patinka, kad tu toks švelnus, - sušnabždėjo jam.- gerai, daddy,- Syndra linktelėjo galvele.- man labai kkeista ir neįprasta, kad susitiksiu su tavimi ir galėsiu pažaisti, bet aš visad svajodavau apie kažką tokio, - linktelėjo pripažindama dėl to.- pasistenegsiu atsipalaiduoti iki galo,galbūt kieekk reikės laiko priprasti, - dar pridūrė, jau suprasdama, kad visgi čia šis dalykas buvo dėl jų abiejų ir Syndra neturėjo apsimesti, nes turbūt būtų galėjusi, kad viskas ale lengviau būtų, bet norėjo pati sau to irgi.- tavo meergaitė.. man labai patinka,kaip tai skamba, - ši priglaudė skruostą jam priee skruosto.- labai noriu, kad rūpintumeisi manimi, - paslėpė veidduką jo kakle ir grynai beibiškai taip sukrizeno palei kaklą.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Tr. 01 05, 2022 1:37 pm
-Džiaugiuosi kad tau patinka ir kad gerai jautiesi,- jis nusišypsojo jai dabar ir linktelėjo. Sukrizeno. -Žinoma, turbūt prireiks laiko, bet tikiuosi kad tu sugebėsi tuo mėgautis, nes visgi tai ir yra tam, kad atsipalaiduotum ir pasijustum gerai,- jis linktelėjo jai, nubraukdamas plaukučius nuo Syndros veido ir užkišdamas kelias sruogas už jos ausų. -Tu tokia mielutė,- kai ji taip skruostą prie jo priglaudė o po to ir paslėpė veiduką jo kakle jis sukrizeno. -Ar nori kad atneščiau ką nors pažaisti tau, mm?
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Tr. 01 05, 2022 3:33 pm
-Aš irgi džiaugiuosi, ar tu gerai jautiesi?- paklausė pasidomėdama kaip jis jautėsi dėl to.- gerai, ačiū, kažkaip nemaniau, kad taip viskas atsitiks, kad ir ten įmanoma susipažinti su žmogumi,- sukrizeno mergina ir papurtė galvą, jau dabar tokia soft jautėsi, negalėjo nurimti.- baik, man jau darosi silpna labai,- sušnabždėjo ši.- gal ir noriu,- jai buvo kieek droviai keista, kad ką nors pažais dabar su vyru su kuriuo susitiko būtent taip, bet kartu ir atrodė smagu.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Tr. 01 05, 2022 4:21 pm
-Aš labai gerai jaučiuosi,- jis jai nusišypsojo dabar. Thresh irgi nusijuokė. -Aš irgi nemaniau, nesitikėjau net, bet kai pamačiau tada, pagalvojau kokia tu žavi ir miela, ir kaip tau tiktų būti tuo, kuo aš galėiau rūpintis, ir nuo tavęs sklido tai, kad na, tu irgi to norėtum,- jis jai nuoširdžiai pasakė, nes Syndra tiesiog grynai tą aurą turėjo nuo savęs, ir regis vyras neklydo. ėmė juoktis. -Aš negaliu baigti,- papurtė galvą. Linktelėjęs Thresh pasodino ją ant sofos ir nuėjo atnešti kažkokių kaladėlių, turėjo ir kelias lėles bei mašinytes. -Aš nežinau kas tau patinka,- pridūrė, paskatindama ją išsirinkti su kuo norėjo žaisti.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Tr. 01 05, 2022 4:23 pm
-Na, dabar gali pamėginti manimi rūpintis, tik aš tiksliai nežinau kaiap reikia elgtis, nees net jeeigu ir visad galvodavau apie kažką tokio, neturiu tame patirties,- pripažino ši ir linktelėjo galvele.- nesijuok,,- papurtė galvą, buvo visa nuraudusi, o ant sofos grynai kaip pupsikas dabar atsisėdo, nes buvo supe meela.- aš dar irgi nežinau, - nusprrreendė paimti kaladėles ir labai susikaupusi nusileido ant grindų, kurr aatsisėdo kukuliškai bei ėmė dėlioti, bandydama kažkokį kaip namą passtatyti.- daddy, ar galėčiau atsigerti?- kiek nedrąsiai paklausė, kad jis jai duotų kažko.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Tr. 01 05, 2022 4:27 pm
-Viskas gerai, tam nėra taisyklių kažkokių kaip elgtis, tiesiog, elkis kaip nori. Svarbiausia, kad manęs atsiklaustum dėl dalykų ir pasakytum ko nori. Kol kas,- jis jai nusišypsojo, nes na, jeigu vėliau viskas bus gerai, jie galės daugiau taisyklių sugalvoti, ko jai kaip beibiui negalima daryti ir panašiai. -Tuomet gali tiesiog pamėginti su kažkuo- pasakė ir jai atsisėdus ant žemės, jis ir buvo šalia, stebėdamas ją, šypsojosi daug, padėjo jai biški. -Žinoma,- vyras pakilo ir nuėjo iki virtuvės, kur į kūdikio buteliuką pripylė vandens, ir tada jau atnešė jį Syndrai, stebėdamas jos reakcijas į buteliuką, ar na, nebuvo to per daug.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Tr. 01 05, 2022 4:43 pm
-Aš suprantu, bet aš pati neežinau dar iki galo kaip noriu ir panašiai,  bet aš pasistengsiu labiau atsipalaiduoti,- linktelėjo galvele dėl to.- gerai, daddy,- šveelniu balsu pasakė mergina. Kai jis atnešė buteliuką, ji paklapsėjo akutėmis, nedrąsiai jį paėmė ir tada atsigėrė, jautėsi gerai, bet tarsi kalta kažkuo, bet galiausiai sukrizeno.- ačiū, daddy,- kiek labiau atsipalaidavbusi pasakė.- ar gražų namą pastačiau?- paklausė, kai pagaliau su tuo pabaigė.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Tr. 01 05, 2022 5:03 pm
-Nei tau nei mums, nereikia niekur skubėti su tuo,- Thresh ją dar nuramino, jo balsas skambėjo žemai ir raminančiai. Jie turėjo kiek tik reikėjo laiko visam tam, visgi, vyras, labai norėjo kad tai pavyktų ir jie galėtų tai daryti, todėl, žinojo kad geriau neskubėt. Nusišypsojo jai ir vėl prisėdo šalia. -Labai gražų,- pagyrė jis ją, jos plaukučius paglostydamas. -Ar ką nors pastatysi prie namo? - pasidomėjo jis, irgi labai būdamas susikaupęs jos žaidimams ir dėmesį rodydamas.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Tr. 01 05, 2022 5:14 pm
-Ačiū,- šyptelėjo ji nuoširdžiai padėkodama dėl to.- taip, pastatysiu dar fontaną, - nusprendė, kad būtent tai buvo reikalingiausia dabar prie namo, tad ir pastatė, nelabai ten atrrodė kaip fontanas, bet jai patiko taip būtent. Patenkinta išsišiepė Syndra.- ar norėtum gyvent tokiam name, daddy?- paklapsėjo akutėmis susidomėjusi ji, dar bandydama pastaty šunį, bet tas šuo gavosi tiesiog kažkoks keistas kubas su dviem išsikišmais, tipo ausimis. Ji sukrizeno.- noriu į tualeetą, daddy,- sumurmėjo dabar ji, nes vis tiek awkwardu buvo pirmą kartą paklausti.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Tr. 01 05, 2022 5:23 pm
-Gerai,- jis stebėjo ją labai susikaupęs. -Labai gražu. Žinoma, kad norėčiau, įsivaizduoji, kieme fotnanas negi ne smagu,- jis nusijuokė ir pats, o ką, atrodė tikrai visai nieko. Prunkštelėjo iš jos tokio mielo šuns bandymo, o tada palinksėjo. -Gerai, eime į tualetą,- pasakė. Kai ši tokia mažytė buvo, Thresh be vargo pakėlė ją ant rankų kaip beibį, kad ji kojomis apsivytų jo liemenį. Padėjo jai tualete jau nusiimti triko ir pampersą dabar, o tada jai davė kiek privatumo, kad nebūtų per daug, kol ši atliks visus reikalus.
Puslapis 310
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: