Kitas tu:



Paskutinės temos

Sexy cam roomasby THRESH Pir. 01 31, 2022 2:47 am
xayos ir setto rpgby SETT Pir. 04 05, 2021 2:16 pm
as myliu kooby CAITLYN Kv. 03 11, 2021 1:02 am

Sexy cam roomas
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Pir. 01 03, 2022 8:00 pm
First topic message reminder :

santa
QIYANA
QIYANA
Pranešimų skaičius : 19
Join date : 2021-11-27
Pen. 01 28, 2022 6:58 pm
-Daddy..- ji taip gailiai ir pavargusiai pasakė dabar.- ai.. nenorėjau pasakot tau, kad nesijaudintum, bet, - prikando lūpą ir pažveeglė jam į akis.- vienas iš mano nežinau kaip pasakyt, gerbėjų, surado mane, na, kas aš esu, tikrą vardą ir panašiai, - sumurmėjo dėl to .- ir jam nepatinka, kad nebedarau privačių skambučių, dėl to mane terorizuoja, kad išviešins, o man kaip ir nesvarbu, kad kas žinos, ką dirbu iš aplinkos, na, jeigu ką, bet.. po to jei dar kokie pervertai,kurie mane žiūri, susiras kur gyvenu ir persekiot ims? Dėl to nenoriu, kad tai nutiktų, - papasakojo jam ir vėl apsikabino.
PYKE
PYKE
Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2021-03-20
Pen. 01 28, 2022 7:31 pm
Jis jau suraukė antakius kai ji pradėjo pasakoti, nujausdamas, kad čia tikrai nebus nieko gero. Klausėsi jos, ir dabar įkvėpė oro, susinervindamas aišku. -Kas jis toks? Kiek laiko jis tave taip terorizuoja? - paklausė jos švelniai. -Hey hey, aš irgi nenoriu kad taip nutiktų ir kad tau grėstų pavojus koks... Leisk man juo pasirūpinti, gerai? Kad jis nuo tavęs atstotų,- jis neketino daryti kažko ten... neetiško, o labiau pasikalbėti su tuo pervertu, gal jei jis nesikalbės gražiai, ir jam pačiam pagrasint, bet tik tiek.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Pen. 01 28, 2022 7:40 pm
-Nežinau, aš tai nežinau tikro vardddo, nieko, - prikando lūpą mergina dėl to, jai tai daug streso kėlė, nes tokioje situacijoje nebuvo.- kelias dienas, neilgai,- sumurmėjo Syndra. Kuriam laikui ji susimąstė, bet galiausiai linktelėjo galvele.- ar tikrai viskas tada bus gerai ir jis nepaskleis, kas aš tokia visiems?-paklausė tyliai dėl to mergina.- norėčiau, kad rūpintumeisi manimi.. iki galo.. manau jau esu pasiruošusi tam, norėčiau, kad tvarkytum mano pinigus irgi, kad negalėčiau nieko daryti, be tavo žinojimo, ar norėtum taip?- paklausė jo tyliai, nes tokie dalykai jai suagumą kėlė, o ji saugumo jausmo norėjo.
PYKE
PYKE
Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2021-03-20
Pen. 01 28, 2022 10:29 pm
-Gerai, tuomet parodyk man jo anketą,- jis linktelėjo, vis tik, Thresh buvo tikras kad jam pavyktų sužinoti, kas ten gi toks buvo. -Aš pasirūpinsiu, kad būtų gerai. Niekas nepaskleis nieko, ir nežinos apie tave, noriu kad būtum saugi, mmm? - pasakė jai švelniai , pakštelėdamas jai į kaktą. Kai mergina taip pasakė, Thresh dabar atidžiai ją nužvelgė, norėdamas įsitikinti ar ji rimtai kalba. -Ar esi tikra tuo? Kad nori man tai patikėti? - švelniai jos paklausė. Jis nesiekė jos pinigų, tačiau, tai, kad ji šitaip juo pasitikėjo... tai buvo tiesiog, stiprus jausmas jam. -Jei esi tuo tikra, žinoma,- sušnabždėjo jai.
KHADA JHIN
KHADA JHIN
Pranešimų skaičius : 692
Join date : 2021-02-20
Pen. 01 28, 2022 10:56 pm
-Parodysiu, daddy,- linktelėjo galvele ir padavė jam telefoną, ,,ten atidarė ir parodė viską.- gerai, ačiū, daddy, aš labai dėkinga, kad nori mane apsaugot nuo to,, - šveelniiai labai pasakė dėl to.- esu tikra, - linktelėjo galvele.- manau, kad pasitikiu tavimi pilnai, dėl to norėčiau iki galo visą ontrolę atiduoti tau, būti tavo beibiu pilnai,- šyptelėjo moteris.- galėtum sugalvoti visas taisykles, apie kiekvieną smulkmeeną,- prikando lūpą dėl to.
PYKE
PYKE
Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2021-03-20
Pen. 01 28, 2022 11:45 pm
Jis paėmė jos telefoną, ir pasižiūrėjo tą anketą. Persiuntė sau nuorodą į šią ir linktelėjo. -Visada,- nusišypsojo jai, Thresh nuoširdžiai mergina rūpėjo. -Gerai. Tikiuosi tavęs nenuvilsiu, galiu viskuo pilnai rūpintis,- pasakė jai švelniai dabar ir pakštelėjo į jos skruostą. -Ar manai turėčiau tau padaryti biudžetą, kiek gali išleisti per savaitę, jeigu tai nėra būtinoms reikmėms, mmm? Turėsi man parodyti savo sąskaitas...,- paklausė, galvodamas kaip čia turėtų su tuo daryti.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Št. 01 29, 2022 2:52 am
-Nenuvilsi, daddy,- papurtė galvelę, pasitikėjo juo ir iš tikro Thresh jai labbai patiko.- taip, manau, kad galėtum taip padaryti, gal kad be tavo žinios negaliu prikti kažko tarkim nuo tam tikros sumos iš viso?- paklausė jo ir pamirksėjo akutėmis.- taip, parodysiu viską, daddy, - linktelėjo galvele dėl to Syndra.- ar nekeista, kad noriu, jog viską kontroliuotum?
PYKE
PYKE
Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2021-03-20
Št. 01 29, 2022 2:55 am
-Gerai, tuomet taip ir padarykime,- jis linktelėjo. Ėmė sukti jos plaukų sruogą aplink pirštą sau. -Na, tai mane nustebino, turbūt, bet en, nekeista,- papurtė galvą pripažindamas, galbūt nustebino grynai nes netikėtai ji jo paprašė, ir tiek. -Ar tikrai šiandien turi dirbti ir daryti šou? Nepabūsi su daddy? - papūtė lūpą jis net, atseit, nuliūsdamas.
KHADA JHIN
KHADA JHIN
Pranešimų skaičius : 692
Join date : 2021-02-20
Št. 01 29, 2022 3:00 am
-Aš tik tokiajaučiuosi nesaugi šiomis dienomis, noriu, kad manimi pasirūpintum, - prikando lūpą, nes kai jis pasakė, kad nustebino, ,vis tiek ją paveikė dabar biški taip keistokai. - turiu, daddy, būtinai turiu, - prikando lūpą ji.- bet nebūtinai ilgai labai, tik kažkiek, galėtum palaukti manęs čia ir pasilikti, jeigu norėtum?- paklausė jo Syndra.
PYKE
PYKE
Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2021-03-20
Št. 01 29, 2022 3:08 am
-Aš visada tavimi pasirūpinsiu, noriu tavimi rūpintis,- jis linktelėjo tvirtai jai nuoširdžiai pasakydamas tai dabar. Šyptelėjo jai ir priglaudė lūpas prie jos skruosto. -Mmmm, na gerai. Galėsiu iš kito kambario per kompą stebėti tavo šou,- mirktelėjo jai akute nusijuokdamas ir pakštelėjo jai ir į lūpas dabar. -Ar valgei šiandien?
KHADA JHIN
KHADA JHIN
Pranešimų skaičius : 692
Join date : 2021-02-20
Št. 01 29, 2022 3:13 am
-Man patinka, kaip rūpiniesi manimi, galėčiau visada taip,- šyptelėjo Syndra, nes jeigu nereikėtų dirbti,galėtų būt jo full time beibis ir tiesiog gyventų savo geriausią gyvenimą.- gerai, - nuraudo kiek dėl to.- valgiau, bet senokai, - atsidduso dėl to mergina.- ar galiu ko nors skanauss?- paklapsėjo akutėmis, nes labai norėjo kokio super skanėstuko.
PYKE
PYKE
Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2021-03-20
Št. 01 29, 2022 3:25 am
-Tuomet tau reikia pavalgyti,- jis linktelėjo ir dabar atsistojo su ja ant rankų ir nusinešė iki virtuvės. -Hmmm, o ką skanaus turi ką galėtum suvalgyti? - nusprendė jis ją dabar palepinti, kai pasodino ant stalo ir apsidairė, galvodamas, kokį skanėstą galėjo jai duoti.
KHADA JHIN
KHADA JHIN
Pranešimų skaičius : 692
Join date : 2021-02-20
Št. 01 29, 2022 3:31 am
Syndra jį labaiu apsikabino, kad jau buvo nešama, kol atsisėdo.- neturiu nieko skanaus, nebuvau parduotuvėje, - pripažino jam, nes namie nieko visiškai nebuvo realiai.- man reikėtų, kad daddy padėtų man su tuo, - patempė lūpą, jai tikrai reikėtų kažkokios priežiūros didesnės, kadjai pasisekktų labiau pavalgyti ir nepamiršti to.
PYKE
PYKE
Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2021-03-20
Št. 01 29, 2022 3:37 am
-Hmmmm, ką tada darysime? - jis dabar susimąstė ir priėjo prie jos. Linktelėjo -Gerai, reiškia reikės labiau prižiūrėit kad pavalgytum visad ir būtum apsipirkusi,- šyptelėjo, dar nesugalvojo kaip, bet sugalvos. Thresh dabar pasiėmė telefoną. -Manau tada šiandien galim užsisakyti, ką manai? Ko norėtum? - paklausė jos dabar pakeldamas akis nuo ekrano.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Št. 01 29, 2022 1:02 pm
-Nežinau, daddy,- paklapsėjo abukai akutėmis Syndra.- turbūt reeikės manee tikrai daugiau prisžiūrėti,- pasakiusi sukrizeno, jos akutės dabar tokios pasiutusios buvo.- užsisakykim,- linktelėjo galvele.- noriu ko nors skanaus ir nesveiko, bet turiu kadangi dirbti, negaliu, kad pilvukas išsipūstų,- patempė lūpą dėl to, nes čia buvo biškki sudėtingoji idaalis.
PYKE
PYKE
Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2021-03-20
Št. 01 29, 2022 3:10 pm
-Reikės,- jis linktelėjo, nes jau visai, visiškai neatleistina čia buvo, kad mergina taip nesirupino savimi dabar. -Hmmm tai reiškia kad reikia neprivalgyti per daug... Kas nors iš McDonalds? - jis pasižiūrėjo į ją galvodamas ką gali užsakyti. -Ar geriau koks nors kinų maistas, ar kokie sušiai? - svarstė toliau, kol scrollino per restoranus, šiaip išrinktų kažką bet kad jau reikėjo kad jai pilvuko nepūstų..
KHADA JHIN
KHADA JHIN
Pranešimų skaičius : 692
Join date : 2021-02-20
Št. 01 29, 2022 3:15 pm
-Aš ne stebukladarė ddadddy, nemanau, kad galėčiau iš makdo neprivalgyt,- papurtė galvelę dėl to mergina.- mm gal sušiai tada,- linktelėjo galvele, parodė jam kažką, kur buvo skanu ir paanšiai.- noriu šito ir šito,- parodė jam, kas šiuo metu Syndraai atrodė geriausias patiekalas.- mmmm kaip noriu valgyt, gurgia pilvvukas, ,daddy,,- pasiskundė jam.
PYKE
PYKE
Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2021-03-20
Št. 01 29, 2022 7:17 pm
-Na, jei tik vienas burgeris..,- susijuokė jis dabar. Linktelėjo ir nuėjo užsakyti sušių, ir sau kažką išsirinko, tai netrukus va ir buvo užsakymas padarytas. -Teks truputi palaukti, - pasakė dabar įsitaisydamas tarp jos kojų ir ją apsikabindamas. Negalėjo nesišypsot kai ji tokia mielutė buvo ir taip mielai šnekėjo. -Žinojai kad tu esi pati mieliausia?? - paklausė jos pakštelėdamas į nosytč.
KHADA JHIN
KHADA JHIN
Pranešimų skaičius : 692
Join date : 2021-02-20
Sk. 01 30, 2022 1:40 am
-O jeigu man labai sunku palaukti?- paklapsėjo akutėmis kaip nuskriaustas pipirainis. Apsikabino jį dabar irgi.- nežinojau.. bet dabar gal ir žinosiu, - šyptelėjo ir pakštelėjo ojam į lūpas.- o daddy?- paklapsėjo akutėmis.- mes niekad nepakalbėjom apie seksą ir panašiai, kokie dalykai patinka tau??
PYKE
PYKE
Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2021-03-20
Sk. 01 30, 2022 2:07 am
-Na, šį kartą negaliu to paskubinti,- jis apgailestaujamai į ją pažiūrėjo dabar ir nusijuokė. -Mmm? - paklausė jos pakreipdamas galvą į šoną. Prikando lūpą po jos klausimo. -Hmmm, net nežinau... man patinka viską kontroliuoti vis tiek, ir būt už viską atsakingam... net ir už kito orgazmą. Patinka daug erzinti ir būti lėtam,- jis sukrizeno dabar. -O kas patinka tau?
Puslapis 810
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: