Kitas tu:



Paskutinės temos

Sexy cam roomasby THRESH Pir. 01 31, 2022 2:47 am
xayos ir setto rpgby SETT Pir. 04 05, 2021 2:16 pm
as myliu kooby CAITLYN Kv. 03 11, 2021 1:02 am

Sexy cam roomas
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Pir. 01 03, 2022 8:00 pm
First topic message reminder :

santa
KHADA JHIN
KHADA JHIN
Pranešimų skaičius : 692
Join date : 2021-02-20
Sk. 01 30, 2022 2:20 am
-Mmm, -susidomėjusi į jį pažirūėjo ir galiausiai linktelėjo galvele dėl to.- man skamba gera, jeigu mane kontroliuotum,- linktelėjo galvele Syndra.- man patinka, kai maneeee daug erzina, bet daug ko , ką įsivaizdudodavau nesu bandžiuss, tad nežinau kaip būtų iki galo, norėčiau pamėginti gal pavyzdžiui miegoti su tavo peniu burnoje ar tupėti, kol tu tarkim dirbi iš namų ir turėt penį tavo, - prikando lūpą, pasakydama apie norus savo.- arba kad nubaustum manae kaip nors, jei būčiau negeeera, kad savaitę galiu nebenet būdama su pampersu kur nors trintis ir daugiau nieko negaučiau, - gūžtelėjo petukais.- bet čia ne pats seksas aišku, tik šiaip dalykai,- surkizeno ši.
PYKE
PYKE
Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2021-03-20
Sk. 01 30, 2022 2:30 am
-Mmmm taip, norėčiau nuspręsti tavo bausmes... ir manau man patiktų, jeigu taip mano penį burnoje tiesiog turėtum, ir kai miegotum, ir kai dirbčiau,- jis prikando lūpą, tokios kalbos labai nepadėjo Thresh, nes jis įsivaizdavo kaip gerai mergina atrodytų šitaip, ir jau jo pasididžiavimas budo, o jie turėjo pavalgyti, ir tada kažkada ji eis savo šou, tai toks, ne itin tinkamas metas kai pagalvoji. -Man patinka šitie dalykai, skamba labai hot,- jis prikando lūpą.
KHADA JHIN
KHADA JHIN
Pranešimų skaičius : 692
Join date : 2021-02-20
Sk. 01 30, 2022 2:33 am
-Manau man patiktų, kad dažnai prisigalvotum bausmių ir naujų taisyklių kokių nors, kad ten tarkim tą savaitę man draudžiama visisškai liesti save, arba liesti tave su ranka, nebent su burna, kad ir dėl kitų dalykų, ne tik sekso, gal norėčiau pamėginti kada, kad negalėčiau ten kelias dienas valgyti paprastaia, nebent tu mane maitintum kaip beibį,- prikando lūpą mergina dėl šito.- arba, kad savaitę turiu miegoti su tavo peniu burnoje... - na, ji mėgo visokius tokisu dalykus.- gerai, daddy, ta proga galvoju, galėtum šiandien per transliaciją mane nuspankinti, nieko turėtum nekalbėti, bet kiek kiti duotų pinigų už tai, tiek mane spankintum, o aš pasvaigčiau, kad jie jaustųsi, kad patys tai daro,-s urkkzieno Syndra.
PYKE
PYKE
Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2021-03-20
Sk. 01 30, 2022 2:47 am
-Syndra..,- jis kiek suurzgė dabar. -Nežinai, kaip mane visi tavo žodžiai veikia, aš taip noriu viską tau padaryti dabar, ir kad tu padarytum man.. noriu tave nubausti vien už tai kad taip kalbi ir erzini mane,- sumurmėjo jai palinkęs prie ausies, nes darėsi tikrai sunku. Prisispaudė prie jos dabar kūnelio. -Mmmm, man patinka tave spankinti prieš kamerą... bet nepatinka kad sakysi, jog jie įsivaizduotų kad tai daro,- išlindo visas Thresh pavydas dabar. -Nes tu tik mano...
KHADA JHIN
KHADA JHIN
Pranešimų skaičius : 692
Join date : 2021-02-20
Sk. 01 30, 2022 2:51 am
-Mmm tada galėtum jau dabar ką nors sugalvoti, mm? Norėčiau tikrai, kad vis sugalvotum dalykus , kuriuos turiu daryti arba nedaryti, fuck noriu, kad kiekvieną dalyką kontroloiuotum, - prikando lūąp dėl to moteris, nes jai buvo irgi labai sunku, tuo labiau, kai jie turbūt dar nieko labai nebuvo darę.- man reikia pinigų, daddy, - nekaltai paklapsėjo akutėmis.- bet jeigu pasiliksi nakvoti, tik su daddy peniu burnoje būsiu, o ne su kažko kito, - priakndo lūpą ergina.
PYKE
PYKE
Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2021-03-20
Sk. 01 30, 2022 2:58 am
-Hmmm, norėčiau..,- jis nutęsė dabar. Įkvėpė oro. -Fuck, mmmm, turbūt bus nuostabus jausmas kai mano penis bus tavo burnoje,- sumurmėjo jai į ausį ir nesusilaikė, jis šiek tiek klynu pasitrynė į ją. -Mmmm, per transliaciją galėtum kalbėti tik tada kai tau leidžiu šiandien... sugalvotume kokį ženklą tam,- sumurmėjo jai dabar. -Kaip aš tavęs noriu, Syndra, noriu, kad paliestum mane, noriu kad visą savaitę miegotum su mano peniu burnoje, ir kai tik būnam kartu ir nieko neveikiam, jis visada būtų tavo burnoje...
KHADA JHIN
KHADA JHIN
Pranešimų skaičius : 692
Join date : 2021-02-20
Sk. 01 30, 2022 12:35 pm
-Mmm noriu paajausti ir ašš jį savo burnoje, daddy,- Syndra prikando lūpą, nes jai jau buvo labai sunku, mergina net dabar jautėsi, kad ima susijaudinti.- bet daddy, tadda turėsiu daugiau daryti.. gal geriau ką nors ito sugalvok, - atsidusso, nes visgi reikėjo jai ten bendrauti su jaiss.- mm tada lik pas mane namie šią savaitę ir aš visad būsiu su peniu savo burrnoj, mm, daddy?- paklausė Syndra.- būsiu visa tavo, paskirta tik tau,- sušnabždėjo merginaa, buvo jau horrny dabar pasidariusi labaai.
PYKE
PYKE
Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2021-03-20
Sk. 01 30, 2022 5:00 pm
-Juk aš tave spankinsiu... ar tikrai manai kad turi daug šnekėti su jais? - pakėlė antakį lyg mesdamas jai iššūkį dabar ir prikando lūpą, va kažkaip pajautė poreikį labiau pakontroliuoti jos filmavimąsi. -Žinai kad mielai liksiu,- sumurmėjo, žvilgtelėjo į telefono ekraną paliktą ant stalo, kad pažiūrėtų kiek liko laiko iki maisto. Pakankamai visai. Thresh rankomis apsivijo jos liemenį dabar ir priglaudė lūpas prie jos kaklo. -Ar nori pajusti daddy dabar, mmm? Nori kad daddy tave paliestų, Syndra?
KHADA JHIN
KHADA JHIN
Pranešimų skaičius : 692
Join date : 2021-02-20
Sk. 01 30, 2022 5:52 pm
-Turiu truputį šnekėti.. daddy,- Syndra dabar nuraudo dėl to, kaip jis pasakė.- bet jeigu taip jau sakai, - prikando lūpą ir pažveelgė į jį.- aš tavęs klausysiu, - ją kažkaiaap tai per sstipriai veikė, kai kontroliuodavo ją.- gerai, pasilik tada pas mmaneee šią savaitę ir daryk su manimi ką nori, prisigalvok visko, fuck, - merginai net neegeerai buvo tikrkai dabar labai.- noriu, daddy, labaai labai noriu, prašau,- pažvelgė jam į akis tokiu apsvaigusiu žvilgsniu.
PYKE
PYKE
Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2021-03-20
Sk. 01 30, 2022 7:52 pm
-Labai gerai, būk gera mergaitė, Syndra,- jo akys net žybtelėjo, stebint ją dabar. Jis kiek primerkė akis ir apsilaižė lūpas. -Oh, tikrai prisigalvosiu,- sumurmėjo imdamas godžiau bučiuoti jos kaklą dabar, o delnais nugulė ant jos užpakaliuko, kad ją labiau link savęs trūktelėjęs, vėl į ją trintis imtų. -Sakei esi labai alkana... MAnau turėtum tada atsidurti ant kelių, hmmm? - po kurio laiko jis vyptelėjo, kilstelėdamas jos veiduką už smakro.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Pir. 01 31, 2022 12:41 am
-Mmm kaip bus smagu, daddy,- nusišypsojo ši labai dėl to patenkinta,kad jau gavo dabar dėmesiukko, ėmė ir pati į jį trintis. - gerrai, - Syndra netrukus jau nusileido žemyn.- ar nori, kadpačiulpčiau tau, daddy, ar nori, kad tik turėčiau tave burnoje?- pasiteiravo, pati labai nekantraudama jo penį pamatyt.
PYKE
PYKE
Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2021-03-20
Pir. 01 31, 2022 12:45 am
Thresh šiek tiek atsitraukė, leisdamas jai dabar atsidurti priešais jį ant kelių. Ėmė sukti šios plaukų sruogą sau aplink pirštą. -Mmmm, pirmiausia kad tiesiog palaikytum,- linktelėjo jis, prikando lūpą, jau per kelnes matėsi koks jis susijaudinęs, ir jis labai nekantravo. -Mmm, mažyte, tu taip gerai atrodai priešais mane ant kelių dabar..,- nusišypsojo jai.
Syndra
Syndra
Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2021-07-29
Pir. 01 31, 2022 12:59 am
-Gerai, kaip pasakysi, kaip noriu jį pamatyti,- nusišypsojo ir tada jau ištraukė jo pasididžiavimą, pasižiūrėjo sussižavėjusiu žvilgsniu ir patalpino savo burnoje, kas jai atrodė labai smagu jį taip tiesigo laikyti, buvo sunku nepradėti čulpti ir panašiai, bet ji laikėsi, spoksojo jam į akis, manydama, kad galėtų taip tikrai ilgiau pabūti.
PYKE
PYKE
Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2021-03-20
Pir. 01 31, 2022 1:18 am
-Fuck,- Thresh iškart nusikeikė, kai mergina va tiesiog taip paėmė ir patalpino jo penį savo burnoje. Prikando lūpą. -Fuuuck, man taip sunku tiesiog taip būni, tu tokia seksuali,- jis ją pagyrė, ri vis tiek pasiėmė kėdę, prisėsdamas dabar atsargiai, o Syndrai leido toliau taip būti. -Ar tau patinka, mmmm? - paklausė, nes na, jam labai patiko.
KHADA JHIN
KHADA JHIN
Pranešimų skaičius : 692
Join date : 2021-02-20
Pir. 01 31, 2022 1:22 am
Syndra labai patenkinta į jį spoksojo, nes jai kažkaip buvo labai nepaprastas jausmas šiuo metu taip būti.Mergina ramiai taip egziistavo ir įnirtingai palinksėjo galvele, gal nebuvo labai patigu klūpėti, bet vis itek taip būti gerai jautėsi, ji dabar net kažkaip labiau įsipatogino, atsiremdama jam į šlaunį.
PYKE
PYKE
Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2021-03-20
Pir. 01 31, 2022 1:39 am
Jie taip pabuvo, kol Thresh labia suėmė jai už plaukučių. -Manau turėtum ir pačiulpti daddy,- nusprendė kad visgi nieko čia nebus tik taip... - Bet truputi, o tada ateiti pas mane ant kelių, noriu kad pasitrintum į mane, fuck, taip noriu tavęs,- jis įkvėpė oro, nes dabar sunku jam buvo galvoti, kaip tiesiog jos nepadaryti ant virtuvinio stalo, nes labai norėjosi.
KHADA JHIN
KHADA JHIN
Pranešimų skaičius : 692
Join date : 2021-02-20
Pir. 01 31, 2022 1:43 am
-Mmmm,- Syndra ėmė gana greitai jau ir pradėti jaam čiulpti, bet kažkaip super neskubėjo, norėjo, kadd būtų jaam gera, kol galiausiai atėjo laikas atsidurti pas jį ant kelių.- ar tau patinka, kad trinsiuosi į tave su pampersu?- paklausė mergina ir tada ėmė judėti po bitški iant jo, pati giliai suaimanuoddama.
PYKE
PYKE
Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2021-03-20
Pir. 01 31, 2022 1:50 am
Thresh iškart suaimanavo, užversdamas galvą dabar ir prikąsdamas lūpą dabar. Jis labai tuo mėgavosi, kol mergina atėjo ant kelių. -Tai skamba labai hot, kad tu į mane trinsies taip,- jis įkvėpė oro, apsivydamas ranka jos liemenį. -Tik turbūt tau nelabai bus gera..,- sumurmėjo ri dabar per jos maikutę apžiojo jos papą, imdamas šį čiulpti.
KHADA JHIN
KHADA JHIN
Pranešimų skaičius : 692
Join date : 2021-02-20
Pir. 01 31, 2022 1:54 am
-Mmm man irgi skamba labai hot, - mergina prikando lūpą, nes jai atrodė be galo tai seksualu.- bus man labai gera fuck , - kažkaip vis tiek emociškai buvo gera, kad jau ją tai jaudino iš idėjos, be to ji gana smarkiai trynėsi, todėl kažkas jautėsi.- mmm daddy, - mergina dar ir patenkinta buvo , kadd jos speneliui buvo dėmesio duota.- aš irgi noriu ko nors į burnytę, - paprašė vyro kažko.
THRESH
THRESH
Pranešimų skaičius : 82
Join date : 2021-03-29
Pir. 01 31, 2022 2:05 am
-O DIeve,- Thresh turėjo stipriai prikąsti lūpą, nes jam jau atrodė, kad tuoj išeis iš proto nuo to, kai Syndra į jį trynėsi dabar, gal dėl to ir užsimanė užsiimti geriau jos krūtine dabar. Labai įsijautęs lūpomis kankino jos spenelį, tai vieną tai kitą, kol jai paprašius, pakėlė ranką ir patalpino du pirštus jos burnoje. -Fuck, mmm, Syndra aš vien nuo to pabaigsiu,- sudejavo jis.
Puslapis 910
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: