Kitas tu:



Paskutinės temos

Sexy cam roomasby THRESH Pir. 01 31, 2022 2:47 am
xayos ir setto rpgby SETT Pir. 04 05, 2021 2:16 pm
as myliu kooby CAITLYN Kv. 03 11, 2021 1:02 am

xayos ir setto rpg
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Tr. 02 10, 2021 10:33 pm
First topic message reminder :

rendeer rendeer rendeer rendeer
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Kv. 02 11, 2021 1:25 pm
-Minkštas ir švelnutis?- Vėl paklausė jis, nes nelabai išėjo čia merginai iš gaidžio vartytis, jam labiau panašu buvo nebent tas, kad ji tik giliau savo duobę kasėsi,- Ok, priimsiu tai taip, kad patinku tau, vištele,- Sukikeno jis ir priėjęs prie merginos ranka pašiaušė šios viršugalvį.
-Aha, mano kumštis dydžio, kaip tavo galva, jeigu kautumėmės pagal bokso taisykles ir be tavo plunksnų, labai greitai plotum per grindis prašydama pasigailėjimo,- Papurtė galvą vyras, stebėdamas, kaip mergina jam į pilvo raumenis trenkė. Nebuvo taip, kad nieko nejautė, bet ir ne taip, kad sukristų ir vaidintų, kad tuoj apsivems,- O ne, baik, man rodos man prasidės vidinis kraujavimas,- Išmetęs labai jau aukos veido išraišką, toliau tyčiojosi vyras, net susiriesdamas dėl viso savo vaidinimo tikrumo.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Kv. 02 11, 2021 1:34 pm
-Taip tikrai neturėtum priimti, man nepatinka mean vyrai, kurie visą laiką mane matydami tyčiojasi,- papurtė galvą, nusijuokdama iš jo.- ir atsiimu žodžius, tu visai ne minkštas ir visai ne švelnutis,- papurtė galvą, nes čia erezijų visai nenorėjo tokių girdėti, kad čia toliau ją engė. Spyrė jam dar ta proga, kad jau jis leido prie jos viršugalvio liestis taip tiesiog.
-Jis net nėra toks didelis,- pažiūrėjo į ranką jo, susimąstė, na, tikrai labai didelis, turbūt nuo vieno jo smūgio nuskristų iki kitos dimensijos.- vėl tyčiojiesi, labai nedraugiška,- susiraukė ir dar kartą spyrė, va šitą tai jau mokėjo pakankamai smarkiai daryti.- viskas gerai pasipraktikavau, reikia nustot tau teikt laimę,- pareiškusi taip Xayah, nuėjo iki savo drabužių, kuriuos greitai atgal susidėjo ant savęs.- tai ką man veikt, kol ateis vakaras?- įsispoksojo į jį, duodama suprast, kad jis turi suteikt jai kokią pramogą.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Kv. 02 11, 2021 1:47 pm
-O tai kokie tau vyrai patinka? Tie kurie pasiduoda tavo patyčioms ir klupi prieš tave ant kelių?- Kilstelėjo antakį jis. Nežinojo kodėl jie tokia pykimosi forma apie tai diskutavo, bet taip jau nutiko ir jis tikrai dabar neketino jai nusileisti, nes buvo toks pats užsispyręs, kaip ir mergina. Po spyrio vyras tiesiog susiraukė. Jau įsivaizdavo, kad po šiandien turės kelias mėlynes nuo šios moters.
-Jeigu tu ir toliau spardysi mane, tai galėsi likusį laiką praleisti surištomis kojomis kokiame nors sandėlyje,- Perspėjo jis, prieidamas arčiau prie merginos, tačiau ši nukeliavo apsirengti ir taip ir paliko jį stovėti.
-Nežinau, gali pasivaikščioti, gal dar ką nors paerzinti, aš juk ne tavo auklė ir dar daug tyčiojuosi iš tavęs, tu tikrai nenori su manimi leisti laiko,- Dramatiškai tarė jis, pasitraukdamas iš to ringo, lyg išties tuoj ketintų grįžti atgal į savo kabinetą.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Kv. 02 11, 2021 2:04 pm
-Man patinka tokie minkštučiai, kurie man duoda daug dėmesio ir meilės, kad visad jausčiausi kaip mylima princesė, na, dar truputį aišku pasiduoda mano patyčioms, bet aš šiaip labai daug net nesityčioju, tik iš tavęs,- mirktelėjo akele, dabar jį paerzindama dar, nors iš esmės tai ji visus erzindavo daug, kai būdavo geros nuotaikos.
-Tai tu nustok mane engti, tada aš tavęs daugiau nespardysiu,- labai paprastai pasakė, kokios buvo jos nesispardymo sąlygos, nieko išmanaus.
-Man nepatinka būt mieste vienai,- pavartė akis ji, užsidėjo paltą.- turi mane nuvest kažkur pavalgyt, nebūk mean,- ji lūpą patempė, tokia dabar tarsi mielas aukselis atrodė.- negali palikt manęs vienos, aš kitaip mirsiu,- pranešė super dramatiškai ir nusijuokė pati iš savęs.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Kv. 02 11, 2021 2:10 pm
-Na, tada paaiškina, kodėl tu vis dar senmergė,- Tiesiog atkirto jis, nes jų abiejų charakteriai visgi vienas kitam buvo itin bjaurūs. Nors, palyginus su seniau, dabar jie bent jau galėjo kalbėti, nes anksčiau net į vienas kitą nežiūrėdavo.
-Aš tavęs neengiu, aš tiesiog atsakau į tavo patyčias,- Negalėjo jis nusileisti, jo matyt vastajiškas kraujas jam to neleido dabar. Merginai pradėjus sakyti, kaip ši negali būti viena, vyras galiausiai tiesiog atsiduso,- tu šiandien iš manęs labai daug nori, tikrai tau patinku, neneik,- Caktelėjo liežuviu jis ir tiesiog nusivedė merginą iki kavinės, kuri buvo netoli prie klubo,- Tu tikiuosi valgai normalių žmonių maistą, nes jie čia paukščių maisto neparduoda,- Kai jiedu atsisėdo ir gavo meniu, tarė vyras.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Kv. 02 11, 2021 2:17 pm
-Labai ačiū, puiku tiesiog,- pavartė akis, nes truputį dabar įsižeidė, tai net netyčia tai parodė.- kaip baisu, tikrai turbūt mielų ir mylinčių vyrų neegzistuoja, puikus pavyzdys prieš mane,- piktai į jį paspoksojo.
-Aš visiškai iš tavęs nesiityčioju palyginus su tuo, kiek tu tyčiojiesi iš manęs,- pasiginčijo, nes reiėkjo savo įrodyti.- man patinka nebent tai, kad tu toks didelis ir su mielomis ausytėmis, kol nepradedi šnekėt,- mielai nusišypsojusi, truputį dar pasišaipė iš jo.- nežinau ar išgyvensiu be savo grūdų,- dramatiškai pasakė, bandydama nesijuokt dėl to. Atsivertė meniu.- tu tikiuosi supranti, kad aš daugmaž gyvenu kaip normalus žmogus? Beje, iš viso taip sakyti nereikėtų, nes tai dar labiau parodo, kokie mes esam nieko nepripažįstami, nes tipo nenormalūs? - pasipiktino ji, nes buvo labai aršuolė šiuo klausimu.- moku mokesčius normaliems žmonėms, kad galėčiau gyvent tarp jų ir būt normali dalis visuomenės, bet ne, vis tiek nesu,- piktai pasakė.- o jie man net nepasiūlo paukštiško maisto,- dabar jau ėmė burbėti, nors ji vis tiek valgė normalų maistą visad, bet tiesiog dabar iš idėjos reikėjo.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Kv. 02 11, 2021 2:30 pm
-Taip jau yra Xayah, žmonės ir tarp savęs atranda žmonių, kuriuos išstumia iš visuomenės, nes jie kitokie. Vastajos daro visiškai tą patį ir dar kalba apie visokias nesąmones kaip kraujo tyrumas ir panašiai, taip daro visos egzistuojančios būtybės ir vargu ar kada nors kas nors pasikeis,- Papurtė galvą Settas, nes jis prie žmonių buvo visai neblogai pripratęs. Žinoma, jie nelaikė jo savu, kaip iš vis nelaikė jų savo žmonėmis. Bet lygiai taip pat nelaikė savęs ir vastajų visuomenės dalimi, todėl ir egzistavo nesigilindamas į teisingumą.
-Jeigu nori meniu yra avižų, gal kažkiek primins tau tavo maistą,- Sukikeno šis, kad jau šį po pokštą mergina priėmė gana draugiškai. Išsirinkęs galiausiai kažkokį kepsnį, Settas užvertė meniu ir vėl pažvelgė į merginą priešais,- O kodėl jie išvis noriu jus išbraukti iš to susirinkimo, jeigu ten ir kitų keistuolių pilna?- Paklausė jis.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Kv. 02 11, 2021 2:36 pm
-Žmonės yra patys keisčiausi iš visų,- pavartė akis, nes tie tai buvo susireikšminę, bet turbūt dėl to, kad nebuvo niekuo kitu ypatingi, neturėjo jokių sugebėjimų, kurie gyvenime jiems padėtų, tai kažkaip kitaip bandė dominaciją parodyti.
-Mm nežinau, man avižos labiau nevirtos patinka ir ne dribsniai, o kruopos, žinai, labiau primena mano kitus mėgstamus paukštiškus grūdus,- pasakė taip rimtai, tarsi čia didžiausia metų diskusija būtų. Xayah išsirinko kažkokią ten daržovių užkepėlę.- nes kiti visi gali atrodyt kaip normalūs žmonės ir tipo elgtis, nežinau tiksliai, aš šiaip net oficialiai ten nedalyvauju ir nieko neatstovauju, tiesiog išgirdau iš vieno mūsų, kuris būna ten. Kaip suprantu tiesiog tikslas mus iš viso kuo labiau nuo miesto išguiti ir padaryti nelygiaverčiais visiems,- prikando lūpą, nes skaudu buvo apie tai.- o galiu alaus prieš darbą, ar negalima, bose?- paklapsėjo akutėmis, žaismingai paklausdama.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Kv. 02 11, 2021 11:33 pm
-Palauk, palauk, palauk,- Ėmė purtyti galvą Sett, kai išgirdo, kad ji šiaip ten pati net nedalyvauja,- Kodėl manai, kad jie norės klausyti kažkokios plunksnuotos merginos su ausimis ir peraugusio vyro su ausimis, jeigu mūsų net nebus savo akyse matę?- Merginos planas jam jau dabar atrodė labai debatuotinas. Kažkam neatrodė gera idėja jiems ten eiti. Jis iš pradžių manė, kad ji tuose susirinkimuose bent jau būna,- O tas jūsų atstovas bent jau apie tavo planus žino?- Paklausė dar jis.
-Gali, bet tik vieną, nes paskui nepaneši numerio virš galvos,- Galiausiai kiek atsipalaidavo vyras, dar pajuokaudamas, nes iš tikrųjų nežinojo kiek mergina alkoholio pakeldavo ir ar jos vastajos kraujas jai padėjo neprisigerti ar ne. Pats jis dienos metu negerdavo, o kai gerdavo, tai tik savo išlepusių, turtingų žmonių gėrimus.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Kv. 02 11, 2021 11:43 pm
-Tai tame ir planas, kad jeigu tas kas pasirodo neįtinka jiems, pasirodyt mums, apsimest kokia super įtakinga porele, kuri tiesiog labai normalių žmonių gyvenimus gyvena ir apgint visas mūsų teises, kad čia varkė mus įsileisti į bendruomenę, tiksliau iš jos neišmesti,- jai čia super protinga atrodė šiuo metu, todėl ji ignoravo tai, kad Settas dabar jau ėmė ja abejoti.- žino, kad aš pasistengsiu,- nekaltai pamirksėjo akutėmis, na, Xayah buvo pakankamai savavališka, bet ji bent gana dažnai savo tikslus pasiekdavo.
-Oho kaip miela, ačiū, kad leidi,- mirktelėjo akele, po to tik nusijuokė bei dar alaus užsisakė, nes ji negerdavo turtingų žmonių gėrimų beveik niekada.- kodėl nori, kad dirbčiau tau? Kad galėtum į mane visaad spoksoti?- nusprendė dar pasišaipyti iš to reikalo, kažkodėl vis dar norėjosi mirti viduje, bet ji apsimetė, kad ne.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Št. 02 13, 2021 12:37 am
-Ai tai mes vaidinsim porą? Galėjai taip iš karto pasakyti, manau mums reikia prieš tai pasipraktikuoti, kad atrodytumėm labai įtikinančiai,- Mirktelėjo savo akele vyras, tiesiog neleisdamas nei vienam pro šios lūpas praslydusiam žodžiui nelikti be menkos patyčios. Na, gal dar jam slapta bent kažkiek tikrai patiko ši mergina,- Nežinau ko aš tikėjausi,- Papurtė galvą vyras, kad išvis buvo toks naivus, kad pagalvojo, kad Xayah čia viską ne pati sugalvojo.
-Taip, būtent dėl to, o ką?- Visiškai nepasimetęs tarė Sett ir tiesiog pažvelgęs šiai į akis, atsilošė kėdėje, atsiremdamas į kėdės atlošą ir kilstelėdamas vieną antakį. Tai dar darė ir dėl to, kad norėjo bent kažkiek atkeršyti už jos diskriminaciją buvusią seniau, bet jai to nereikėjo žinoti.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Št. 02 13, 2021 12:48 am
-Taip, mes vaidinsim porą, negalėjau prieš tai pasakyti, nes sugalvojau ką tik šį papildymą,- paaiškino jam kodėl čia taip buvo.- tai mes dabar praktikuojamės, nebandom vienas kito užmušti,draugiškai šnekučiuojamės,- mirktelėjo akele jam atgal, nes reikėjo jo patyčioms nepasiduoti.- patikėk, čia viskas paeis,- ji įtikinančiai pasakė, nes pati labai pasitikėjo, jog turi pasisekti. Gal iš esmės ne tiek pasitikėjo, kiek labai to norėjo, todėl ketino save teigiamai nuteikti.
-Keisti vyrai šiais laikais,- dramatiškai pasakė ir kaip tik padėkojo už savo atneštą alų. Netrukus jo atsigėrė.- bet šiaip jau gali manęs ir neengti, aš juk super draugiška,- Xayah tiesiog pasirinko ignoruoti savo bjaurią praeitį, kai buvo diskriminuojanti kaušė ir stengėsi apsimesti, kad to niekad neatsitiko. - o jei raugėsiu ten vaikščiodama pusnuogė, nieko tokio?- paklausė jį erzindama , nes toliau gėrė alų.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Št. 02 13, 2021 1:06 am
-Draugiškai šnekučiuojasi ir nebando vienas užmušti draugai, poros daro ir ką kitą, o jeigu jie nepatikės ir sakys pabučiuokit čia prie mūsų, nes mes netikim, kad jūs esat pora, ką tada reikės daryti, jeigu prieš tai nebūsim pasipraktikavę?- Paklausė Settas, nes jis pats realiam gyvenime buvo labai jau didžiulis čiešalas, tai ir į jų santykius tai netyčia persismelkė.
-Ar aš tave engiu? Tu paklausei manęs, aš tau atsakiau, koks čia engimas?- Kilstelėjo savo antakį šis, visiškai nesuprantamas kodėl mergina vis dar galvojo, kad šis iš jos tyčiojasi,- Aha, žinoma Xayah, gali dar ir apsišikti prie jų visų, yra kuriems patiks,- Išgirdęs šios klausimą, vyras jau nesulaikė savo liežuvio.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Št. 02 13, 2021 1:10 am
-Žinoma, nes ne pora negalėtų pasibučiuoti, jeigu kas nors taip sakytų.. Kas iš viso taip sakytų, - pavartė akis, kad jis skambėjo labai rimtai sakydamas savo keistas nesąmones.- nereikia tiek iš manęs tyčiotis,- galiausiai tik pasakė, nes jau pasijautė įdomiai, kad jis tiek iš jos išsipisinėjo.- turbūt turi pakankamai su kuo bučiuotis,- tiesiog taip pasakė, kad jis jau nustotų. Vis tiek kažkaip , nors turėjo daug gyvenime pasitikėjimo savim, nemanė, kad kas nors iš viso norėtų su ja bučiuotis.
-Tu tiesiog visą laiką mane engi,- patempė lūpą, kaip nuskriaustasis kukulaitis.- man nereik žinot tavo pomėgių,- mirktelėjo akele dėl šito ir galiausiai susijuokė.- aš šiku kaip paukštis, nepatariu to pamatyti,- nusprendė jį patraumuoti savo ką tik sugalvota erezija.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Št. 02 13, 2021 1:20 am
-Aš gal esu labai senovinių pažiūrų,- Caktelėjo liežuviu Sett, nes tikriausiai neatrodė kaip toks padaras, kuris būtų senoviškų pažiūrų. Išgirdęs šios žodžius apie jo turėjimą su kuo bučiuotis, Sett net primerkė akis, bandydamas įskaityti jos balse ir akyse ar šis tikrai pajautė ten kažkokį nepasitikėjimą savimi ar jam tik pasirodė, tačiau galiausiai jis papurtė galvą,- Jeigu turėčiau, tikriausiai nesėdėčiau čia su tavimi ir nesiūlyčiau tau,- Nusijuokė šis, nes na nebuvo taip, kad visiškai neturėjo su kuo, bet jis turėjo specialų tipą moterų, kurios jam patiko ir daugumą tų, kurios buvo jį įsimylėjusios, nepatiko jam.
-Fu, jau čia gal geriau nereikia,- Net susiraukė vyras, žinoma dar pagalvodamas apie tai, nors visai nenorėjo ir išvis jo veido mimika pasidarė labai susiraukusi. Papurtė galvą, tačiau net nespėjo kažko dar pasibjaurėjusio pasakyti, kai šiems atnešė jų maistą,- Skanaus, kaip tik puiki tema maistui,- Šyptelėjo šis ir jau gana greitai suleido savo kiek per smailius žmogui dantukus į mėsą.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Št. 02 13, 2021 1:27 am
-Neatrodo, kad esi senovinių pažiūrų,- aišku taip ir atrodė- beje, jei ir būtum senovinių pažiūrių, kam praktikuotis apsimestini bučiavimąsi?- kilstelėjo antakį nusijuokdama ji, vis dar bandė skambėti, kad čia jai viskas labai ramu ir nebuvo to kažkokio nepasitikėjimo ir nejaukumo, nenoro, kad iš tam tikrų dalykų būtų juokiamasi.- aš tikrai nebesuprantu kada tu rimtai šneki, o kada ne,- Xayah jau biški pavargo, nes nesuprato ar jis čia rimtai. Ar čia vis dar ją engė su tais siūlymais bučiuotis.
-Hahahaha,- kaip mažoji demonė nuisjuokė dėl to, kad jis susiraukė, reiškia paėjo planas jį šiek tiek sutraumuoti.- skanaus,- prunkštelėjo dėl to ir tada ėmė valgyt. Biški kreivai jį jo maistą pažiūrėjo pati to nepastebėdama, bet jai kartais biški šlykštoka atrodė mėsa. Na, dažniausiai. Dar alaus truputį atsigėrė.- manau šiek tiek prisigėriau,- taip labiau sau pasakė, nugėrė gal ketvirtadalį bokalo, bet jau pistelėjo į galvą.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Št. 02 13, 2021 1:32 am
-Ša, viskas neturi tobulai susieiti į vieną tašką,- Xayah pradėjus kritikuoti šio žodžių logiką, vyras tiesiog papurtė galvą ir trumpam užmerkė akis. Dabar jau aiškiau išgirdęs šios susierzinimą, vyras vyptelėjo ir kiek palenkė galvą į šoną,- Net jeigu pasakyčiau, kad aš rimtai, tu vis tiek galvotum, kad ne,- Taip taręs, jis tiesiog gūžtelėjo pečiais.
-O tu ir prieš aną darbą išgeri, ar tik prieš šitą?- Pažvelgė į Xayah Sett, bandydamas įvertinti ar ji buvo išties jau išgėrusi, ar dar tiesiog taip šnekėjo,- Gal atiduok man, jeigu paskui tave turėsiu parnešti,- Nusijuokė jis ir paėmęs merginos alų, atsigėrė šio tikrai nemažai, kol galiausiai šį grąžino. Nebuvo labai skanu, turėjo jis pripažinti.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Št. 02 13, 2021 10:10 am
-Tu mielas kartais iš tikro,- atsiduso, nes jo logikos trūkumas pasirodė toks visai cute, bet ji tiesiog papurtė galvą dėl to, kad taip pasakė.- negalvočiau, jei iš tikro rimtai pasakytum, tik sunku patikėt, kad rimtai pasakytum,- gūžtelėjo pečiais, stebėdama Sett. Nelabai suprato kas jo galvoje dėjosi ir tai bvuo šiek tiek kraupoka.
-Tik prieš šitą, anas darbas man patinka,- nusijuokė Xayah, nes dabar reikėjo būtinai lašelio bent jau, kad nesijaustų kaip kiaušinė pusnuogė prieš visokius diedus vaikščiodama. Čia taip kirtosi su jos asmenybe, kad net baisu.- neeeee,- ištiesė ranką į savo alų, dar bandydama spėti pagriebti, bet jis buvo per greitas. Lūpą vėl patempą, nutaisydama nuskriausto paukštuko veido išraišką.- gal ir taip turėsi mane parnešti, aš lengva,- mirktelėjo jam ir tada biški padėjo ramybėje alų kad valgyt galėtų.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Št. 02 13, 2021 12:26 pm
-Aš rimtai ir pasakiau, ar tau reikia, kad nustatyčiau visiškai rimtą veido išraišką?- Kilstelėjo antakį šis, net realiai nežinojo kodėl jie apie tai kalbėjo, todėl galiausiai atsikrenkštė,- Gerai, tiesiog nebekalbėkim apie tai daugiau,- Nukirto jis, nes dabar situacija kažkokia keista darėsi.
-Išvis ką tu dirbi šiaip?- Paklausė jis, nes staiga suvokė, kad to jis nežinojo ir niekada prieš tai jos nepaklausė. Jai užsiminus apie šios nešimą ir šiaip sau, jis papurtė galvą, sukikendamas,- Ne, čia privilegijos, kurių tu neturi,- Vyptelėjo šis ir taip pat toliau tiesiog ėmė valgyti, kol dar viskas per jų kalbas neatšalo.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Št. 02 13, 2021 5:07 pm
-Tiesiog keista, kad tu rimtai imtum ir pasakytum man kažką apie bučiavimusis, nes kodėl turėtum to norėt?- Xayah kreivai į jį toliau spoksojo, nes tiesiog nesuprato.- kaip nori,- petukais gūžtelėjo, pati nesuprasdama iš kur atmosfera pasidarė dabar tokia šiek tiek komplikuota.
-Žolelių ir tabako, ir kavos, na, tokio tipo parduotuvėje,- pasakė ką gi dirbo. Jai tas darbas itin patikdavo, nes tokia ramuma buvo, galėjo visiems patarinėti visokius dalykus, pardavinėdavo ir visokius magiškiems žmonėms dalykus, apie kuriuos paprastieji klientai nežinojo.- o kaip gauti tokias privilegijas? Man patinka kai mane panešioja,- mirktelėjo jam akele, jau vėl nusikratydama visos nemalonios atmosferos.
Sponsored content
Puslapis 28
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: