Kitas tu:



Paskutinės temos

Sexy cam roomasby THRESH Pir. 01 31, 2022 2:47 am
xayos ir setto rpgby SETT Pir. 04 05, 2021 2:16 pm
as myliu kooby CAITLYN Kv. 03 11, 2021 1:02 am

xayos ir setto rpg
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Tr. 02 10, 2021 10:33 pm
First topic message reminder :

rendeer rendeer rendeer rendeer
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Pen. 03 12, 2021 12:43 am
-Man tavo taip pat,- Sumurmėjo vyras dar bučiuodamas šios visą kūną. Nors mergina kai kada savimi ir išreikšdavo nepasitikėjimą, jo akimis šios kūnas buvo visiškai tobulas toks, koks buvo ir tai jis tikriausiai labai gerai parodė visur šią nubučiuodamas. Savo pirštais jis ir toliau judėjo, kiek vėliau padidindamas ir šių skaičių merginoje, tačiau kai ji suėmė jo pasididžiavimą, vyras kiek greičiau įkvėpė bei išleido tylią aimaną. Na, jo dydis tikriausiai atitiko jo stotą, nes tikrai šis mažas nebuvo. Matyt čia irgi buvo šio vastajos pusė pasirodžiusi, tačiau šis ketino merginą labai gerai tam paruošti, jeigu ši visgi nesustabdytų jo šiandien. Nors turėjo pripažinti, ji buvo palyginusi su juo tikrai mažutė, todėl šis bijojo, kad jai neskaudėtų. Kad ir kaip būtų, ilgai šis neleido sau apie tai galvoti, tiesiog kiek pagreitindamas savo tempą, norėdamas dabar merginą priversti kiek įmanoma daugiau aimanuoti.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Pen. 03 12, 2021 12:49 am
Kol vaikinas rūpinosi jos malonumu, Xayah irgi nestabdė, stengdamasi savo rankos judesiais, suteikti jam kuo daugiau malonumo. Buvo gera liesti jo pasididžiavimą, jau labai seniai nebuvo nieko tokio dariusi iš tikro, bet matyt kai kurie dalykai jau amžiams lieka įsirėžę į atmintį, o galiausiai ne tiek žinojimo reikėjo, kiek tiesiog noro , kurio ji labai daug dabar turėjo. Aimanos vis daugiau skleidėsi per kambarį, nes vaikinas aiškiai irgi žinojo ką su savo pirštais darė. Kiek paspartino pati savo rankos tempą, bet ne per greitai, labiau buvo tvirta. Kiek tvirčiau į jo plaukus įsikabino ir galvą labiau užvertė, pati leisdma sau, jį kiek nukreipti, kad Sett dar jos kaklai dėmesio suteiktų.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Pen. 03 12, 2021 12:56 am
Pro vyro lūpas taip pat jau vis dažniau prasprūsdavo viena ar kita aimana, ir nors kol šis buvo labai susitelkęs į merginai malonumo teikimą, pats taip pat negalėjo neigti, kam šiam buvo labai gera. Jis aiškiai norėjo daugiau, bet nusprendė, kad bent jau kol kas galėjo ir taip mergina priversti pasiekti šios malonumo viršūnę, todėl savo nykščiu daugiau dėmesio skyrė jos klitoriui, stebėdamas kartais šios veidą, kad suprastų, kad jai patinka labiau ir ką turėtų pakartoti dažniau. Jai aiškiai parodžius, jog ši norėjo, kad jis daugiau dėmesio skirtų šios kaklui, Sett taip ir padarė, palikdamas ten daugiau bučinių ir dar savo mažomis iltimis krimstelėdamas kartas nuo karto šios odą, palikdamas gana neryškias žymes. Merginai truktelėjus šį už plaukų, vyras suaimanavo kiek garsiau, nes tai jį velniškai užvedė, todėl šis pirštais stipriau stuktelėjo merginos viduje,- Fuck, tu tokia seksuali ir taip mane trauki,- Nusikeikė vyras į šios kaklą, nes šio aimanos buvo muzika jo ausims,
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Pen. 03 12, 2021 1:03 am
Meerginai labai patiko ką darė Sett, ji garsais tai parodė, visa kūno kalba, savo prisiliettimais, nenorėjo, kad jis sustotų ją liesti, kas buvo irgi kaip jai gana neįprasta, bet ir šiaip apie Sett jautėsi kur kas geriau, nes nereikėjo prisigalvoti nesąmonių, kaip paslėpti savo kūną ir panašiai. - tu irgi mane labai trauki,- sušnabždėjo jam vėl suaimanuodama garsiau, nes kažkokį jis labai gerą tašką buvo pasiekęs, net sekundei sustabdė savo judesius rankos, nes negalėjo susikaupti, beet netrukus vėl sugrįžo prie smaukymo jam. - labai seniai nieko panašaus nedariau,- pripažino vaikinui, kažkodėl pajausdama pareigą tai pasakyti,galbūt pasiteisinti, jeigu kažką netinkamai darė.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Pen. 03 12, 2021 1:22 am
Settui buvo gera žinoti, kad ir šis ją traukė, o dar geriau buvo matyti, kad mergina taip pat buvo be gero gera. Vyras dėl to daug dėmesio ir suteikė šios kūno kalbai, nes visada norėjo suprasti ar galėtų kažką dar geriau padaryti.
-Tau nereikia dėl nieko jaudintis, tu nuostabi,- Tarė Sett, užtikrindamas šią, kai išgirdo sekančius jos žodžius, kad mergina suprastų, jog viskas buvo tikrai labai gerai dabar ir jam buvo labai gera. Jam atrodė, kad šio aimanos irgi tai parodė,- Ar nori tęsti ar šiandien užteks ir mano pirštu?- Paklausė vyras ir šyptelėjo, tuo metu suriesdamas savo pirštus joje, nes šis buvo pasiruošęs ir kažkam daugiau, tačiau norėjo, kad mergina jam pasakytų ko norėjo ji. Dažniausiai jis lovoje kiek labiau aršus buvo, tačiau dabar kai mergina atrodė, kad turėjo tam tikras ribas, nenorėjo jų peržengti.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Pen. 03 12, 2021 1:29 am
-Tu irgi nuostabus,- sušnabždėjo jam, nes vaikinas tosk geras atrodė ir suprantingas, ji patogiai prie jo tikrai jautėsi ir žinojo, kad kažkada neužilgo galės juo pasitikėti tikrai iki galo.- užteks pirštų, atsiprašau, dar negaliu šiandien,- pažvelgė į jį tokiu nuoširdžiu žvilgsniu, tikėdamasi, kad sulauks supratimo, nors neatrodė, kad jis galėtų neigiamai sureaguoti į tai.- nėra, kad nenoriu, tiesiog dar negaliu,- pakštelėjo jam į lūpas, o tada pagilino bučinį į normalų, suprasdama, kad pokalbiams dabar tokiems nebuvo geras metas, bent jau ne ši akimirka. Dar šiek tiek tvirtesniu ritmu jam ėmė smaukyti, vieną koją labiau ant jo užsikeldama.- tu labai labai seksualus,- sušnabždėjo tarpe tarp bučinių ji.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Pen. 03 12, 2021 1:34 am
-Viskas gerai, tau nereikia teisintis. Aš nereikalauju argumentu, jeigu ne, tai ne ir viskas,- Vyras tvirtai papurtė galvą, nes norėjo jai pasakyti, kad šiai nebūtina buvo jam teisintis dėl to. Jeigu ši pasakė, kad dar negalėjo ar nenorėjo, vadinasi jis gerbs šios pasirinkimą ir jam užteks tiek, kiek Xayah jam galėjo šiandien duoti,- Viskas tikrai labai gerai,- Dar šyptelėjo jis, o merginai šį pabučiavus, vyras taip pat entuziastingai atsakė į bučinį, leisdamas dabar sau ją godžiai bučiuoti. Nesijautė dėl to nei kiek blogai, nes suprato, kad ne visi galbūt dėl įvairiausių priežasčių norėjo taip greitai prie sekso pereiti. Išgirdęs, kad buvo seksualus, vyras tiesiog viduje pasidžiaugė, kad mergina taip pasakė, pats toliau tęsdamas veiksmą su savo pirštais, nes dabar jo pagrindinė misiją buvo merginą priversti iki šios aukščiausio taško. Žinoma ir jis pats jautė, kad su kiekvienu Xayah judesiu jam buvo vis geriau, todėl šis ėmė savo klubus šiek tiek judinti.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Pen. 03 12, 2021 1:37 am
-Gerai, ačiū,- sušnabždėjo ji, dėkinga, kad vaikinas buvo toks gera ir supratingas, tai vertė ją tikrai gerai jaustis su juo, tad šis jaučiamas fizinis malonumas, labai sėkmingai susidėjo su tuo, kad ir viduje jautėsi labai gerai.- mmmm, man irgi taip gerai,- mergina jau perkreipė temą iki galo nuo to ir vėl suaimanavo.- mm va čia fuck,- ji kiek užveertė galvą ir taip ilgai nebetruko, kol moterį pasitiko orgazmas, o kadangi šio labai seniai neeturėjo, tai tikrai nepagailėjo savo balso, kad garsais išreikštų, kaip jai buvo gerai. Nesustojo ir ties jo lietimu, tikėdamasi, kad ir vaikiną kuo greičiau prie malonumo viršūnės galės privesti.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Pen. 03 12, 2021 1:47 am
Išgirdęs, kad taškas, kurį dabar užčiuopė merginai suteikė tiek malonumo, Sett žinoma šį stimuliavo iki tol, kol Xayah pasiekė savo orgazmą, o tuo metu šios skleidžiami garsai vyrui taip patiko, kad vyras pats pajautė, jog šio orgazmas buvo jau prie pat. Xayah nenustojus jo liesti, vyras dar pats savo klubais padarė, kad tempas būtų toks, kokio jam dabar reikėjo,- Fuck, aš jau tuoj,- Sumurmėjo jis ir galiausiai stipriai sukandęs savo apatinę lūpą, vyras išleido į žemą suurzgimą panašų garsą ir pagaliau pasiekė ir savo orgazmą, išsiliedamas dabar šios rankoje. Kelias akimirkas vyras tiesiog kvėpavo, kad susirinktų dabar save, o tada šiek tiek atsitraukė nuo merginos, nes nelabai įsivaizdavo, kad dabar buvo protinga šiems susiliesti, kai tarp jų buvo daug šio spermos. Nuo grindų tiesiog pasiekęs tuos marškinius, vyras pavalė merginos pilvą, kuriam irgi teko šiek tiek veiksmo, o tada šiai į rankas įdavė, kad ji galėtų pasivalyti. Galiausiai vyras savo apatinius užsitraukė. Vis tiek reikės šiuos į skalbimą mesti.
-Viskas buvo tobula,- Galiausiai šyptelėjo šis ir pasilenkęs dabar jau pabučiavo merginą į lūpas, kita savo ranka suimdamas šią už skruosto ir šiek tiek arčiau prisitraukdamas, kad bučinys būtų itin jausmingas. Kiek atsitraukęs, vyras pažvelgė į šios akis,- Nesupyksi, jeigu paklausiu, kodėl seniai to nedarei?- Atsargiai dabar paklausė šis, nes na jo akimis ji buvo labai graži moteris ir na bendravo ir su savo rasės žmonėmis, todėl lyg ir natūralu jam atrodė vis kartas nuo karto su kažkuo permiegoti.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Pen. 03 12, 2021 2:05 am
Vaikinui pabaigus, ši labai laiminga pasijautė, kad dabar aniems buvo labai gera, tokia išdužusi dabar jautėsi, nes orgazmas girtai gerai per galvą trenkė. Gavusi tuos marškinius, Xayah nusivalė savo ranką, daugmaž į padorų žmogų vėl pasidarydama.- man irgi,- šyptelėjo vaikinui, atsakydama į šį super jausmingą bučinį.- viskas gerai,- mergina linktelėjo galvele dėl to, kad jis paklausė.- tik norėčiau nebebūti nuoga,- susijuokusi, ji pasiėmė kažkokį pledą, kurį pamatė, susirangė jame, o tada pas jį atėjo į glėbį.- bet čia tokia istorija, kad gali į mane biški kitaip pradėti žiūrėti, bet aš girta, tai papasakosiu,- sukrizeno ji, bet tas juokas toks ne visai laimingas skambėjo.- man reikia daugiau laiko, kad pasitikėčiau žmonėmis prieš seksą, kad man nepadarytų nieko blogo, dėl to niekada nesimyliu kol nebūnu tikra, kad viskas bus gerai,- jau ir tai palyginus ji buvo daugmaž pergyvenusi tą traumą, nes tai nutiko senokai.- kai buvau kokių septyniolikos, jau pradėjau daug galvoti apie seksą ir panašiai, tada dar nieko nebuvau dariusi, bet prisidomėjau nemažai ir tada sužinojau kas yra bdsm,taigi labai susidomėjau tuo,- pradėjo ji pasakoti, buvo užmerkusi akis ir grynai susisukusi į kukuliuką mažiuką pas vaikiną glėbyje.- norėjau pabandyti, tai kai jau turėjau vaikiną, pasakiau jam, jis pasakė, kad aš debilė ir tada mes išsiskyrėm, nieko ypatingo, bet tiesiog, labai norėjau pabandyti, todėl interneete susiradau kažkokį vyrą, jis vyresnis už mane buvo, bet ne daug, man tada gal devyniolika buvo, o jam mažiau nei man dabar, - jau jautėsi, kad kažkur ne visai gerai ėjo ši istorija. - mes susirašinėjome, susitikome, viskas gerai buvo, nepradėjom nuo bdsm dalykų, o nuo santykių iš tikro, aš labai laiminga buvau, pasakiau visas savo fantazijas, viskas gerai ėjosi. Pasakiau jam net kas esu iš tikro, nes jis žmogus buvo. Nežiūrėjo kreivai į mano kojas, plunksnas, o aš jauna naivi mergaitė, labai labai juo pasitikėjau. Prasidėjo po kurio laiko ir bdsmiškas gyvenimas mūsų, aš pradžioje drovėjausi, bet po to jau darėme viską,kas jį traukė, kas mane traukė. Pirmą kart pagalvojau, kad kažkas ne taip dėl to, kad jis tikrai labai atrodydavo įsijautęs į visokius pažeminimus ir panašiai. Žinoma, suprantu, kad žmonės turi savo pomėgius , bet vis tiek, kaip gi gali pats tiek mėgautis, kai savo merginą engi visaip? Aišku, bdsm, tipo suprantama, jis po to būdavo super mielas, viskas kaip turi būti. Tada vieną kartą, jis norėjo kai ką pabandyti, aš ne visai patogiai su tuo jaučiausi, bet sutikau, nes kodėl gi visko nepabandžius, juk jeigu nepatiks, tai nebedarysiu. Ir man nelabai patiko, bet jis toliau taip darydavo. Tada vieną kartą, kai pasakiau tą žodį, kad nutrauktume ką darome, jis nenustojo, po to labai atsiprašinėjo, bet vis tiek, nelabai gerai ėmiau jaustis. Visas jo elgesys toks keistas ėmė darytis. Bet ne visad , jis netgi daugiau laiko būdavo vis tiek labai fainas vaikinas, o aš labai įsimylėjusi, vis tiek ir mano norus pildydavo, todėl nekreipiau dėmesio. Kažkada pasakiau, kad norėčiau, jog mus kas nors stebėtų, kai mes darom savo dalykus, nes mane vis tiek užvedė tie visi dalykai, gėdos jausmas ir panašiai, tai kad kas nors stebi man atrodė labai įdomu pabandyt. Ir aš maniau mes drauge susirasim kokią kitą bdsm santykių porelę ir ten kažkaip viską susitarsim, kaip priklauso. O aš vieną dieną atkeliavau pas jį, jis vis tiek mieste gyveno, mes nesimatydavom nuolat, aš pasilikdavau pas jį savaitgaliais dažnai. Ten jo draugai, trys. Jis pasakė, kad jie stebės, kad va mano norą išpildys. Man nepatiko taip, aš nenorėjau, kad bet kas žiūrėtų į mane, norėjau, kad kažkas, kas supranta tikrai tokį gyvenimo būda ir panašiai. Pasakiau ne. Ir mano ne nebuvo pakankamai. Ir jie ne tik stebėjo. Visi prisidėjo. Kad ir kaip aš prašiau, kad ir kaip klykiau, niekas nenustojo. Ir mes buvome daugiau nei metus santykiuose su juo, bet jis pasikvietė savo draugus ir jie visi padarė man labai daug dalykų negerų. Kai paryčiais pajėgiau nušliaužti iki savo telefono, iškviečiau policiją,- taip pabaigė savo istoriją mergina, kažkodėl detaliai viską papasakojo gal per daug.- dėl to galiu intymius dalykus daryti su žmonėmis, kuriais pasitikiu ir kurie sudaro vaizdą, kad man pasakius ne, jie bet kokiu atveju sustos, kad ir kaip tai juos galbūt suerzintų,- Xayah pati nepastebėjo, kad vis tyliau kalbėjo , jau tuo pledu beveik ir galvą užsiklojusi.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Pen. 03 12, 2021 3:45 am
-Tikrai nemanau, kad pradėsiu į tave kitaip žiūrėti,- Papurtė galvą vyras ir tiesiog ėmė klausyti šios istorijos, kurią kaip didelis meškinas dabar tiesiog laikė savo glėbyje. Klausant, vyras jau pradžioje suvokė, kad čia nebuvo tokia tik truputį negera istorija. Jautė, kad viskas labai greitai nueis į labai blogą teritoriją ir kai tai atsitiko, vyras klausydamas net kumštį suspaudė. Kuo ilgiau jis klausė šios istorijos, tuo labiau jo viduje kilo pyktis tokiems žmonėms. Nebuvo dar sutikęs žmonių, kurie tai būtų išgyvenę, todėl iš pradžių nežinojo, kaip reaguoti, tačiau šio veide matėsi, kad šis tikriausiai būtų labai smarkiai sumušęs tuos žmones, jeigu žinotų, kas jie buvo tokie.
-Pirmiausia, tai labai užjaučiu, kad tau taip nutiko,- Pradėjo vaikinas, šiek tiek patraukdamas nuo jos galvos tą pledą, kad galėtų į ją dabar pažiūrėti,- Mano smegenys neišveža, kad yra šiame pasaulyje tokių idiotų, vien klausant to, aš norėčiau ir tam asilui ir jo draugams kaukoles suskaldyti, tačiau tu esi labai stipri, kad tai išgyvenai,- Linktelėjo jis, paglostydamas šios plaukus ir pabučiuodamas į šios viršugalvį,- Ir ačiū, kad pasitikėjai manimi pakankamai, kad išvis prie savęs prisileistum,- Linktelėjo jis, suprasdamas, kad vien jau tokiai veiklai, kokia užsiėmė jie, merginai tikriausiai reikėjo morališkai pasiruošti,- Tiesiog žinok, jog po šito mano nuomonė apie tave nepasikeitė. Tu man tikrai patinki, Xayah, o tavo pomėgių aš tikrai neketinu menkinti. Tiesiog noriu, kad žinotum, kad aš lauksiu tiek, kiek reikės, jeigu galiausiai tu norėsi su manimi kažką padaryti daugiau, nei padarėme šiandien. Nesijausk taip, lyg skubinčiau tave, nes tiesiog noriu, kad manimi pasitikėtum tiek, kad suprastum, jog su manimi tokia situacija niekada nepasikartotų,- Linktelėjo šis ir spustelėjo merginą arčiau savęs. Dabar visai kitaip suprato merginą ir išvis jeigu jo nuomonė apie ją ir pasikeitė, tai nebent į tą pusę, kad ši buvo dar stipresnė ir dar tvirtesnė moteris, negu šis manė jau iki šiol.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Pen. 03 12, 2021 12:32 pm
Xayah klausėsi Sett irjautėsi, kad galėjo juo pasitikėti, nes tikrai jis suteikė tą efeektą, kad negalėtų ir nenorėtų visai jos nuskriausti,be to puikiai sureagavo į tai, kad mergina nenorėjo nieko daugiau šiandieną ir visad kažkaip tinkamai elgdavosi šiuo klausimu.
-Tikiuosi kas nors suskaldė, kol jie buvo uždaryti, gaila, kad niekas nenori pakankamai nubausti tokių žmonių,- mergina nejaukiai pasakė, nes jie jau buvo visi išėję, nes niekas tiek ilgam nepasodindavo net ir dėl tokių dalykų.- jaučiuosi, kad galiu pasitikėti tavimi, stengiuosi nebūti tokia naivi kaip seniau buvau, bet prie tavęs visad patogiai jaučiuosi,- paskė jam ir šyptelėjo, pažvelgdama pagaliau pilnai jam į akis.- ačiū, kad neskubini manęs, man reikia dar tik truputį laiko ir manau viskas bus gerai su tuo, - nebuvo ji tiek maksimaliai traumuota, kad niekaip negalėtų vyrų prie savęs prisileisti, nes vis prisileisdavo, jai patiko turėti ką nors šalia.- prie tavęs jaučiuosi kaip prie didelio saugaus katino,- vis tiek dar girtoka buvo, tai turėjo ir nesąmonę pasakyti, pakštelėjo jam į lūpas, prieš sugrįžtant į savo kukulį.- nekęsiu savęs už tai, kad pripasakojau visko girta,- jau dabar žinojo kokia nepatenkinta jausis ryte apie save. Prisiglaudė prie jo ir užmerkė akis.- man labai patinka būti su tavim,- jam sušnabždėjo, jau jausdama, kad dabar tai tikrai smigs.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Pen. 03 12, 2021 11:58 pm
-Kiek jie gavo laiko?- Paklausė vyresnysis vaikinas tik dėl įdomumo. Žinojo, kad gyveno tokioje šalyje, kur deja už tokius nusikaltimus žmonės negaudavo pakankamos bausmės, tačiau tikėjosi, kad bent kažkiek šie pasėdėjo,- Aš džiaugiuosi, kad prie manęs taip jautiesi, o laiko tu turi tiek, kiek tau šio reikės,- Šyptelėjo vyras, linktelėdamas ir šią taip patikindamas,- Būtent taip ir turėtum prie manęs jaustis,- Sukikeno šis, nes na realiai tokį įvaizdį prieš merginas jis ir norėjo turėti. Pastebėjęs, jog mergina jau vis labiau šio glėbyje susmuko, vyras tiesiog paėmė šią ant rankų ir nusinešė iki miegamojo, kur paguldė į lovą ir pats ten atsigulė.
-Man taip pat patinka būti su tavimi, o dėl ryto, dabar apie tai negalvok, ryto problemas ryte ir išspręsim,- Nusijuokė šis, nes jau įsivaizdavo, kad pats ryte turės vieną problemą ir tai bus pagyrios. Atsigulęs, vyras priglaudė merginą arčiau savęs ir pats užmerkė akis, jausdamas jau miegą ateinantį.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Št. 03 13, 2021 3:24 am
Xayah iš tikro šiek tiek jaudinosi dėl to, kad vaikinas turėjo pas ją savaitgalį į namus atvažiuoti. Po to paskutinio jų pagėrimo, ji jautėsi kiek gėdingai, kad pasipasakojo dalykus, bet galiausiai neatrodė, kad Sett kažkaip kitaip su ja bendrauja, todėl per daug ir pati stengėsi nesirūpinti. Penktadienį kažkaip ten susitarė jie, kad jis nevers jos dirbt, nusprendė, kad tegul jis geriau ateina jos į kitą darbą pasitikti, kad pamatytų ją aplinkoje jos labiau. Kai pamatė jį įeinantį pro duris, ji nusišypsojo.- labas,- atėjo pasisveikinti ir pasistiebusi pakštelėjo į lūpas. Buvo kaip visada apsirengusi kojas dengiančius drabužius, tik šį kartą tokį labai ilgą sijoną, o ant viršaus gana trumpą megztinį, kad pilvo lindo dalis.- nori arbatos?- paklausė ji, nes turėjo čia visokių arbatėlių.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Št. 03 13, 2021 3:50 am
Sett tikrai neketino dėl tos istorijos į ją kažkaip kitaip žiūrėti, todėl vis dar buvo toks pats katiniškas, kaip ir prieš tai. Jau dabar buvo nusprendęs, kad taip sakoma atleis merginą iš darbo, tik dar jai to nesakė, bet leido penktadienį jam nedirbti. Dabar įėjęs į Xayah parduotuvę, vyras plačiai išsišiepė.
-Labas,- Merginai pakštelėjus, šis dar vieną pakštelėjimą paliko šiai ant lūpų, o tada ištiesė į ją kažkokį vegetarišką sumuštinį,- Įsivaizdavau, kad nuo pietų pertraukos jau šiek tiek laiko praėjo, tai atnešiau tau valgyti,- Šyptelėjo šis, o tada išgirdęs apie arbatą, linktelėjo,- Norėčiau, tik padaryk kokios nors neįprastos, noriu, kažko naujo,- Susijuokė jis, o tada pažvelgė į laikrodį ant sienos,- Aš per anksti, ar ne?- Kiek jis prisiminė, šiai dar geras pusvalandis buvo likęs iki darbo pabaigos.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Št. 03 13, 2021 3:56 am
-Mmmmm nevalgiau šiandien nieko,- Xayah pripažino tai, nes tiesiog dažnai nepavalgydavo, pamiršdavo ar šiaip tingėdavo susirasti maisto, kartais nepasidarydavo nieko iš namų, o buvo biški bomžė, kad kažką kito padarytų, tai taip gaudavosi.- ačiū,- nusišypsojo jam, nepamiršdama padėkoti.- gerai, padarysiu super neįprastos, - Xayah sugalvojo, kad reikėjo jam kokią turbinę arbatą su kokiu įdomiu poveikiu.- truputį, bet jau žmonės neina tokiu metu dažniausiai, - gūžtelėjo ji petukais, pasiėmė iš jo sumuštinį, bet pirmiausia pasirūpino kažkokia ten sielą išlaisvinančia ir galinčia lengvai apdaužyti arbata.- ką veikei šiandien?- pasiteiravo vaikino, pati dabar imdamasi to sumuštinio valgyti.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Št. 03 13, 2021 4:17 am
-Na, tada tikrai neprašoviau,- Linktelėjo jis, dar labiau apsidžiaugdamas, kad neprašovė tą sumuštinį jai čia atnešdamas. Kai jau gavo savo arbatą, vyras taip pat padėkojo, kol kas dar šios negerdamas, nes nenorėjo nusideginti.
-Aš? Ai šiandien tokia nelabai įdomi diena buvo, bet turėjom važiuoti su keliais kolegomis išsimušti pinigų iš vieno tokio kliento, todėl visai smagu, galėjau kažkam į galvą duoti,- Nusijuokė jis. Dažniausiai nebūdavo toks smurto žmogus, bet kai viskas pasisukdavo jo verslo ir jo pinigų reikalais, tai jau niekas jo nesulaikydavo,- Šis visokių nesąmonių privėlė, įsiskolino mums 10 tūkstančių ir tada bandė bėgti,- Atsiduso jis, papurtė galvą,- Na, bet dabar atrodo, kad susitarėm,- Šyptelėjo jis, papūsdamas į savo arbatą ir pabandydamas šios atsigerti,- O kaip tavo diena? Buvo kokių įdomių klientų?- Taip pat pasidomėjo Sett.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Št. 03 13, 2021 4:23 am
-Aha, ačiū, čia sunku kažką nusipirkt kam man nebūtų gaila pinigų pietums, tai jei nepasiimu iš namų, baigiasi mano badu,- susijuokė pati iš savęs, kad buvo beveik trisdešimties kartais valkata.
-Tai skamba visai tada įdomi,- prunkštelėjo jo istoriąj išgirdusi.- oho,turbūt jam skaudėjo, nes atrodo, kad iš tavo kumščio gavus, tai motinos pienu bet kas atsirūgtų,- mergina nusijuokė dėl to, buvo juokinga, kai toks minkštas katiniškas fainuolis, visgi max kietuolis buvo toks.- nu jo.. tada įsivaizduoju, jog turėjo pakankamai gauti,- papurtė galvą, keistuoliai žmonės susigalvodavo tokias nesąmones.- svarbiausia susitarėt, -šyptelėjo vaikinui dėl to. - neeee, buvo nuobodu kaip dažniausiai, atėjo tik kokie penki nepilnamečiai, kurie manė, kad tokioje parduotuvėlėje jiems tikrai parduos tabako, - prikando lūpą , norėdama pasijuokt iš mažųjų, kuriems aišku nepasisekė.- ar tu rūkai cigarus?- staiga susidomėjo ar toks dalykas jį domino.
SETT
SETT
Pranešimų skaičius : 631
Join date : 2021-02-10
Št. 03 13, 2021 4:41 am
-Jeigu tau kažkam trūksta pinigų, aš tau visada galiu jų duoti Xayah, nenoriu, kad tu badautum,- Kiek susirūpinęs dėl jos, vyras papurtė galvą. Kažkaip jautė, kad ši jo pinigų nepriims, tačiau visada galėjo pasiųsti kažkokį mistišką žmogų, kad jai pietus į darbą atvežtų ir tada jau ši atsisakyti negalės.
-Gavo tik tiek, kad sulaužiau jam šonkaulius ir praskėliau lūpą, bet jam viskas bus gerai,- Nusijuokė Sett dabar, nes na reikėjo būti apgaviku nevykėliu, jeigu nenorėjai nuo jo prasileisti,- Hm, nelabai įsivaizduoju, kas dar galėtų tokioje parduotuvėje įdomesnio nutikti,- Šyptelėjo jis, dabar tiesiog susitaikydamas su tuo faktu, kad arbata buvo karšta, tačiau vis tiek ją po truputį gėrė,- Cigarus? Esu rūkęs, tačiau aš nelabai rūkantis, tai ne dažnai,- Papurtė galvą šis,- O ką? Užvežė čia kokią gerą partiją iš Kubos?- Nusijuokė jis, pasityčiodamas iš Xayah to susidomėjusio tono.
XAYAH
XAYAH
Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2021-02-10
Št. 03 13, 2021 5:00 am
-Viskas gerai, aš neimčiau tavo pinigų, jau ir tai esu pakankamai be išdidumo, kai būnam kartu ir tu už viską moki,- prunkštelėjo dėl to, nes dažniausiai vis tiek taip gaudavosi, bet ką jau padarysi, kad jis buvo bagotas, o ji ne. - geriau vakare primink man pasidaryt valgyt,- susijuokė ši, galvodama, kad čia geriausias būtų variantas.- kai jau nebedirbsiu pas tave,- dar pridūrė, nes dabar tai aišku kodėl savo pavalgymais nepasirūpindavo.
-Tai dar visai nieko, kas tie šonkauliai,- numojo ranka, bandydama nenusijuokti.- tu gangsteris kačiukas mano,- Xayah truputįį iš jo pasilydė.- aha, nenutinka dažniausiai nieko, nebent kokia būna juokinga moteriškėlė arba diedas, kuris bando mane pačiešint,- susijuokė dabar jau tikrai.- užvežė iš tikro, aš rūkiau vieną, tai itin smagu, nori?- paklausė jo, kartias ji pabandydavo kokį pinigą ant jo išleist, kad nebūtų visai barakuda, tai va galėjo jį kokiu cigaru pavaišinti.
Sponsored content
Puslapis 78
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: